Antradienis, 2020 rugsėjo mėn. 22 d.
Pradinis puslapis | Mezgimo būdai | Registracija | Prisijungti
Svetainės turinys
Paplepėkim
500
Apklausa
Kokie rankdarbiai Jūsų mėgiamiausi?
Atsakymų: 9489
Orai Lietuvoje

Puslapiai: << 1 2 [3] 4 >>

Mezgimo būdai
3 akys, išmegztos per 3 akis („muselė“). 3 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios. Nenuėmus sumegztų akių nuo kairiojo virbalo, padaromas užmetimas ir vėl tos pačios 3 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios. Gaunamos 3 akys. Taip galima iš vienos akies išmegzti 3, 5 ir daugiau akių; iš trijų - 3, 5, 7 ir daugiau; iš penkių - 5 ir t. t. (žr. 25 pav.).
 
2 akys, perrištos perrišamąja akimi: iš tarpo tarp antros ir trečios akies į priekį ištraukiama ilga geroji akis; a) ta akis išmezgama gerai; b) perrištos 2 akys nukeliamos ant dešiniojo virbalo; c) kairiuoju virbalu užkabinama naujai išmegzta akis ir užtempiama ant perrištųjų. Perrištos akys lieka neišmegztos. Taip galima perrišti kiek reikia akių (žr. 26, a, b, c pav.).
 
Ilga geroji akis. Per antros ir trečios akies tarpą ištraukiama 1 cm ilgio geroji akis ir paliekama ant dešiniojo virbalo (žr. 27 pav.).
 
3 akys, perrištos pusiau perrišamąja akimi: per trečios ir ketvirtos akies tarpą ištraukiama ilga geroji akis; a) ta akis uždedama ant kairiojo virbalo ir pro ją ištraukiama pirmoji akis nuo kairiojo virbalo, o ilgoji akis nukeliama nuo virbalo ir lieka mezginio priekyje. Pirmoji akis lieka neišmegzta, o sekančios perrištos akys išmezgamos pagal raštą (žr. 29, a pav.).
 
 
 (Pagal raštą).
3 akys, perrištos pusiau perrišamąja akimi. Per trečios ir ketvirtos akies tarpą ištraukiama ilga geroji akis. Ta akis uždedama ant kairiojo virbalo ir sumezgama kartu su pirmąja akimi gerai iš apačios (žr. 30 pav.).
 
2 akys, perrištos pusiau perrišamąja akimi. Viena akis laikinai nukeliama ant dešiniojo virbalo ir lieka neišmegzta, per antros ir trečios akies tarpą ištraukiama ilga geroji akis ir uždedama ant kairiojo virbalo. Po to ant kairiojo virbalo grąžinama ir nukeltoji akis. Abi akys sumezgamos kartu gerai iš apačios. Sekančios dvi pusiau perrištos akys išmezgamos gerosiomis akimis (žr. 31 pav.).
 
Akies pridėjimas dešinėje reglano „takelio“ pusėje. Kairiuoju virbalu užkabinamas dvi praeitos eilės akis jungiantis siūlas ir išmezgamas gerai iš apačios (žr. 32 pav.).
 
Akies pridėjimas kairėje reglano „takelio“ pusėje. Kairiuoju virbalu užkabinamas dvi praeitos eilės akis jungiantis siūlas iš kitos pusės (kaip parodyta 33 pav.) ir išmezgamas gerai iš viršaus.
 
Per 3 ilgas akis išmegztos 3 akys („muselė“). 3 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios. Nenuimant tų akių nuo kairiojo virbalo, padaromas užmetimas ir vėl tos 3 akys sumezgamos kartu gerai iš apačios (žr. 34 pav.).
 
Per 3 ilgas akis išmegztos 3 akys („muselė“). Tos akys užkabinamos iš viršaus, kaip parodyta 35 pav.
 
 
Puslapiai: << 1 2 [3] 4 >>
Prisijungti
Vartotojas:
Slaptažodis:
Kalendorius
«  rugsėjo mėn. 2020  »
PrAnTrKtPnŠtSk
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Šiandien


Vardadienius švenčia:


Dienos patarlė:
Horoskopai
Paieška
Statistika

Dabar prisijungusių: 4
Svečių: 4
Registruotų vartotojų: 0
Reklama
Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool