Sekmadienis, 2021 birželio mėn. 13 d.
Pradinis puslapis | Mezgimo būdai | Registracija | Prisijungti
Svetainės turinys
Paplepėkim
500
Apklausa
Kokie rankdarbiai Jūsų mėgiamiausi?
Atsakymų: 9521
Orai Lietuvoje

Puslapiai: << 1 [2] 3 4 >>

Mezgimo būdai
1 užmetimas, 1 akis nukeliama. Visais atvejais, kai prieš nukeliamą akį daromas užmetimas, mezgimo siūlas ties nukeltąja akimi lieka už virbalo (žr. 13 pav.).
 
2 akys, išmezgant jas gerosiomis akimis, sukeičiamos vietomis. Dešinysis virbalas eina už pirmosios akies, įveriamas į antrąją, užkabinus ją už apatinio siūlo, ir ištraukiama geroji akis. Po to abi akys nukeliamos nuo kairiojo virbalo: antroji (išmegzta) lieka ant dešiniojo virbalo, o pirmoji (laisva) - mezginio priekyje. Tada pirmoji akis uždedama atgal ant kairiojo virbalo ir taip pat išmezgama gerai (žr. 14 pav.).
 
2 akys, išmezgant jas gerosiomis akimis, sukeičiamos vietomis. Dešinysis virbalas eina prieš pirmąją akį, įveriamas į antrąją, užkabinus ją už apatinio siūlo, ir ištraukiama geroji akis, ilgesnė kaip paprastai. Po to, nenukeliant išmegztos akies nuo kairiojo virbalo, išmezgama gerai pirmoji akis. Tik tada abi akys nukeliamos nuo kairiojo virbalo (žr. 15 pav.).
 
2 akys, išmezgant jas išvirkščiosiomis akimis, sukeičiamos vietomis. Dešinysis virbalas eina prieš pirmąją akį, įveriamas į antrąją, kuri išmezgama išvirkščiai. Po to abi akys nukeliamos nuo kairiojo virbalo. Antroji (išmegzta) akis lieka ant dešiniojo virbalo, o pirmoji (laisva) - už virbalo. Ji uždedama ant kairiojo virbalo ir taip pat išmezgama išvirkščiai (žr. 16 pav.).
 
2 akys, išmezgant jas išvirkščiosiomis akimis, sukeičiamos vietomis. Dešinysis virbalas eina už pirmosios akies, įveriamas į antrąją, kuri išmezgama išvirkščiai, ištraukiant ilgesnę akį, kaip paprastai. Po to, nenuimant išmegztos akies nuo kairiojo virbalo, išmezgama pirmoji akis taip pat išvirkščiai. Tik tada abi akys nukeliamos nuo kairiojo virbalo (žr. 17 pav.).
 

Viena akis nukeliama, siūlas lieka apačioje mezginio, t. y. už virbalo (žr. 18 pav.).

Viena akis nukeliama, siūlas eina viršuje mezginio, t. y. prieš virbalą (žr. 19 pav.).
Ilga akis su dviem užmetimais. Dešinysis virbalas įveriamas į akį, padaromi du užmetimai ir išmezgama gerai. Taip pat mezgama akis su trim, penkiais ir daugiau užmetimų (žr. 20 pav.).
 
3 akys (1 išvirkščioji ir 2 gerosios) sukryžminamos į dešinę. Jos sukeičiamos vietomis taip, kad 2 gerosios akys būtų pirmoje vietoje (viršuje). Sukeitus gerosios akys išmezgamos gerai, o išvirkščioji - išvirkščiai (žr. 21 pav.).
 
3 akys (2 gerosios ir 1 išvirkščioji) sukryžminamos į kairę. Jos sukeičiamos vietomis taip, kad 2 gerosios akys būtų pirmoje vietoje, viršuje išvirkščiosios akies. Sukeitus išvirkščioji akis išmezgama išvirkščiai, o gerosios - gerai (žr. 22 pav.).
 
2 akys sukeičiamos vietomis, antroji viršuje (žr. 23 pav.).
 
2 akys sukeičiamos vietomis, pirmoji viršuje (žr. 24 pav.).
 
 
Puslapiai: << 1 [2] 3 4 >>
Prisijungti
Vartotojas:
Slaptažodis:
Kalendorius
«  birželio mėn. 2021  »
PrAnTrKtPnŠtSk
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Šiandien


Vardadienius švenčia:


Dienos patarlė:
Horoskopai
Paieška
Statistika

Dabar prisijungusių: 1
Svečių: 1
Registruotų vartotojų: 0
Reklama
Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2021 Free Page Rank Tool