Penktadienis, 2019 lapkričio mėn. 22, 13:10
Pradinis puslapis | Karoliukų vėrimas (biseris) - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Forumas » Rankdarbiai » Karoliukų vėrimas (biseris) » Karoliukų vėrimas (biseris) (Klausimai, konsultacijos, patarimai...)
Karoliukų vėrimas (biseris)
JolitaData: Sekmadienis, 2008 gruodžio mėn. 14, 17:39 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5424
Statusas: Neprisijungęs
Pasidalinkim mintimis, patirtim, žiniomis...
Mano darbeliu iš karoliukų albumas

ShposaData: Šeštadienis, 2009 vasario mėn. 07, 19:12 | Žinutė # 2
Grupė: Narys
Žinučių: 14
Jolita ir kolegės :), norėjau pasiteirauti, kur perkate reikmenis karoliukų vėrimui? Jolita, kadangi esi netoli Šiaulių, gal ten kokioje parduotuvėlėje? Kiek skaitinėjau kituose forumuose api pasirinkimą Šiauliuose nelabai daug kalbama... O kaip tik artimiausiu metu ketinu ten būti ir įsigyti primąją "emuniciją" smile

JolitaData: Šeštadienis, 2009 vasario mėn. 07, 19:18 | Žinutė # 3
Admin
Aš perku internetinėse parduotuvėse, nes ir kaina palankesnė ir važiuoti niekur nereikia - į namus atneša. wink

ShposaData: Šeštadienis, 2009 vasario mėn. 07, 20:22 | Žinutė # 4
Ačiū flower Aš sutinku, o jei ką gali pasakyti kuriose? Bet man, kaip "žaliam" padarui visų pirma norėtųsi pačiupinėti... O gal gali pasakyti, koks turėtų būti pirmasis pirkinys, kad neprisipirkčiau visokių "vėjų"? wacko Na aš jau žinau: apvalios replytės, replytės suspaudimui ir "nukandimui", vinutės, karoliukai, o nuo ko geriau pradėt: valo, 0,7 mm vielutės, troselio... Gal čia kažką ir nukalbu... faint

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 08, 14:54 | Žinutė # 5
Admin
Internetinės parduotuvės:

http://www.hobera.lt/
http://www.karoliai.com/
http://www.rankdarbiai.com/catalog/index.php?cPath=38_40

Ką pirkti? Svarbu žinoti ką norite verti. Jei tai paprastas vėrinys (vienos dalies, be ornamenrų, t.y. vientisas) tai geriausiai verti ant troselio, jis geriau laiko. Jei norite verti su ornamentais (kur daug kartų reikia per vieną karoliuką verti) tai geriau pirkti siūlą, kurį nenutrauktumėte (jis turi būti labai tvirtas), galima ir ant valo (maždaug 0,20 mm storio). Bet valas nevisada tam tinka, nes jis turi blogą savybę, jis neturi kritimo, o išlaiko savo formas. Reikia ir spaustukų (jais užspaudžiamas troselis). Troseliui mazgas nerišamas. Jei su valu ar siūlu dirbsite reikia ir užspaudžiamų burbuliukų (jais paslepiami mazgai prie užsegimų). Burbuliukais pritvirtiname vėrinį prie užsegimo. Daugiau viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Sekmės...

ShposaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 08, 23:48 | Žinutė # 6
Aš jau turiu emuniciją biggrin ir tik grįžusi susikurpiau 4 auskariukus ir apyrankę, tik apyrankei spustukus pamečiau.... tad ir liko ji neužbaigta sad Jei galima, įdėčiau "pasidemonstuoti ir laukčiau patarimų bei kritikos fool

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 08, 23:55 | Žinutė # 7
Admin
Be abejo, įdėkit, pasigrožėsim visi. wink

JolitaData: Trečiadienis, 2009 vasario mėn. 11, 17:40 | Žinutė # 8
Admin
Quote (Shposa)
Tik kaip su sagių prisegimais susitart... tai nesugalvojau.... Patarkite... pritvirtinau prie pagrindo (apvalaus)... bet nežinau kokia iš tikrųjų tvirtinimo technologija

Jas galima privelti arba dailiai prisiūti.

Gražūs darbeliai. Šaunuolė applause

mildukaData: Trečiadienis, 2009 vasario mėn. 11, 21:51 | Žinutė # 9
Žinučių: 7
Shposa,
labai gražu applause ypač gražūs auskarai heart

Добавлено (2009 Vasario 11, 20:51)
---------------------------------------------
Shposa,
labai gražu applause ypač gražūs auskarai heart

ShposaData: Ketvirtadienis, 2009 vasario mėn. 12, 11:48 | Žinutė # 10
Jolita - privelti tai as nemoku, ir kazin ar tie veltinio lakstai, is kuriu kirpau skirtulius veliasi...bet man va toks klausimas rupi: as tas "sakeles" tivrtinau prie sages plastamsinio pagrindo, kuri pirkau siuvimo reikmenu parduotuveje, taip pat ir uzsegima prisiuvau prie to pagrindo. Ar teisingai darau? Bet labai problematiska "iscentruoti" pacia sage skompozicvija ir prisegima... wacko Beje, o kaip tvirtinasi is fimo modelino padaryta "akute" ir kaip prie jos prisisiuva karoliukai aplinkui? ir koks tada naudojamas pagrindas segtukui? Gal yra kur nors kokia nors nuoroda?

Milduka- aciu smile

Žinutę redagavo Shposa - Ketvirtadienis, 2009 vasario mėn. 12, 11:50

JolitaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 13, 23:53 | Žinutė # 11
Admin
Shposa,
Šiaip sagės man nelabai patinka, nors kelias esu padariusi. Aš jas vėliau iš vilnos su vėlimo adata ir šlapiu būdu. Todėl privelti užsegimą man sekėsi gerai, kitą užsegimą prisiuvau su valu, nes valas nesimato ir dar yra užsegimai panašūs į adatėles, ant kurios užmauni savo padarytą segę. Manau, kad ant velto adata pagrindo būtų papraščiau prisiųti ir karoliukus.

JuditaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 19:26 | Žinutė # 12
Grupė: Svečias

Labai domiuosi rankdarbiais is karoliuku turiu visa maisa.. Visokiausiu.. Patarkit ka is ju galiu pasidaryti ir jei galit schemas buciau fantastiskai dekinga. Nos esu jauna bet labai patinka visokius daryti dalyvavau olimpiadose technologiju.. Noriu kasko naujo patarkit labai dekui. surprised cry cry cry cry cry cry

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 22:08 | Žinutė # 13
Admin
Įkeliu kelis internetinius puslapius. Gal rasite ką tinkamo.

http://lana-bead.sitecity.ru/album_0408043408.phtml

http://picasaweb.google.es/sabrinagrick1/BEADMOTIFS7#

http://public.fotki.com/MONAMI9....eliaiku

JuditaData: Pirmadienis, 2009 vasario mėn. 16, 15:48 | Žinutė # 14
Grupė: Svečias

Tai kad nezinau kaip daryyti nera schemu o taip is nuotrauku sunku :S:S:S:S

ShposaData: Ketvirtadienis, 2009 vasario mėn. 19, 22:21 | Žinutė # 15
Gal kam yra tekę susidurt su tokiu dalyku - visur pilna gražiausių schemučių, kaip pasidaryti drugelį, laumžirgį, boružėlę, tačiau ant ko juos verti, kad būtų galima padaryti sagę? vėriau ant plonos vielutės - visvien gaunas skystai.... sad

Forumas » Rankdarbiai » Karoliukų vėrimas (biseris) » Karoliukų vėrimas (biseris) (Klausimai, konsultacijos, patarimai...)
  • Страница 1 из 21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 20
  • 21
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool