Penktadienis, 2018 lapkričio mėn. 16, 03:48
Pradinis puslapis | Apie mezgimą - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 133
  • 1
  • 2
  • 3
  • 132
  • 133
  • »
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Apie mezgimą (Klausimai, konsultacijos, patarimai...)
Apie mezgimą
JolitaData: Penktadienis, 2008 lapkričio mėn. 14, 16:07 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5416
Statusas: Neprisijungęs
Tai vienas iš mano mėgstamiausių užsiėmimų.
Keletą mano paskutinių darbų galite pamatyti šiame albume.

nerikeData: Šeštadienis, 2009 sausio mėn. 17, 17:18 | Žinutė # 2
Grupė: Narys
Žinučių: 4
man ir asmeniskai labai patinka megzti, dabar sia ziema esu uzsiemusi megzti salikus, jau mezgu 9, kitus padovanojus esu jau smile todel labai dziaugiuosi, kad sioje svetaineje yra nemazai mezgimo rastu, nes ypac patinka salikai kiaurarasciu, juk si sezona tokie patys madingiausi smile

jurga6969Data: Ketvirtadienis, 2009 sausio mėn. 29, 16:34 | Žinutė # 3
Žinučių: 2
Labutis hello Turiu puses metuku dukryte ir noriu numegsti megztuka ar taip ka grazaus,tik beda kad virbalais esu mezgusi tik salika ir kojines kazkada mokykloje,labai noreciau ismokti kaip mezgant pvz megztuka ta kakla padaryti ilga arba kaip palaidinese buna atvira,taigi gal man padesite ismokti ir papuosti savo mazaja princese savais mezginiais.Labai buciau dekinga rah

grazinaData: Antradienis, 2009 vasario mėn. 03, 17:32 | Žinutė # 4
Žinučių: 1
sveikutes,nesu profisionali mezgeja.todel viska darau ,,is akies,,.labai noreciau suzinoti,ar yra koks rankoves mezgimo standartas.is anksto dekoju biggrin

viskas gerai kas gerai baigiasi...

DonataData: Antradienis, 2009 vasario mėn. 03, 23:37 | Žinutė # 5
Žinučių: 2
Labutis hello labai fainas sitas puslapis good radau jau superini salika ir kepure saviskiui numegzti,bet beda,kad ten visas paaiskinimas rusiskai...nieko nesuprantu... sob

ilmaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:07 | Žinutė # 6
labas vakaras. Esu sios svetaines naujoke. Patiko man cia vienas rastas bet va beda kad nelabai iseina man ji ismegsti, nes riboti mano mezgimo gabumai sad
Gal kas nors galesit man paaiskinti , stai sakinys viena aki nukelti, kita aki ismegsti (vat nesupratau, kiap ismegsti geraja ar blogaja) ir pertraukti per nukeltaja ( tai kai ismezgi pvz geraja akimi poto ta aki perneri per nukeltaja) nu man cia kazkaip keistai . Jauciu kad kazka busiu ne taip supratusi .

ilmukas

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:12 | Žinutė # 7
Admin
ilma,

Jei iš šios svetainės, tai kuris? Jei iš kur kitur - įdėk schemą, pabandysime išspręsti šią užduotį.

ilmaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:38 | Žinutė # 8
Rastas nr. 7. Gaila bet cia neduoda iklijuoti ta schema.

ilmukas

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:51 | Žinutė # 9
Admin
ilma,
Šiame, 7 rašte, nevisi naudojami simboliukai, kurie parodyti šalia. Šis raštas nėra sudėtingas ir tokių kaip " stai sakinys viena aki nukelti, kita aki ismegsti (vat nesupratau, kiap ismegsti geraja ar blogaja) ir pertraukti per nukeltaja ( tai kai ismezgi pvz geraja akimi poto ta aki perneri per nukeltaja) nu man cia kazkaip keistai (kaip rašei) nėra mezgamų akių. Apačioje, megzto pavyzdėlio, yra schema konkretaus parodyto raštelio, o simbolių reikšmės surašytos kelių pavyzdžių. Juos turi pati atsirinkti, kokie tau reikalingi.

ilmaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:59 | Žinutė # 10
as labai atsiprasau, ne 7 o 62 numeriukas. Va visaip bandau ir niekaip man neiseina. Tik dar daugiau klausimu, o kaip megzti antra eile vien tik gerom ar blogom lumped
Is anksto jum labai dekoju

ilmukas

JolitaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 22:30 | Žinutė # 11
Admin
ilma,
2 a. sum. ger. a. iš viršaus - galite megzti taip (gal bus aiškiau) 2 akis sumegzti kartu gerąja akimi, kad akys būtu pasvirusios į dešinę. 1 a. nuimti, 1 a. išm. ir pertraukti per nukeltąją - galite megzti taip, 2 akys sumezgamos gerąja akimi, kad jos būtų pasvirusios į kairę.

ilmaData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 22:37 | Žinutė # 12
Aciu. Nu pameginsiu taip ir megzti. Tikiuos kad viskas taip ir gausis. Dar karta aciu

ilmukas

ViktorijaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 20, 16:27 | Žinutė # 13
Labas hello

Na va, pagal Jolitos vaizdo pamokeles numezgiau savo pirmas kojnes smile

noriu paklaust o kiek reik det akiu norint numegzt leliukui kojnytes? (drauge jau ant dienu gimdys, tai noriu numegzt kojnytes leliui )

JolitaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 20, 18:02 | Žinutė # 14
Admin
Viktorija,
Šaunuolė!!! applause Ir sveikinu flower
Naujagimiui reikia dėti 28 - 32 akis, priklausomai nuo siūlo ir virbalų storio.

SvečiasData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 20, 20:46 | Žinutė # 15
Grupė: Svečias

Negaliu atsigziaugti suradus sita svetaine ,,dekoju ikurejai ir visoms kitoms mezgejoms :)

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Apie mezgimą (Klausimai, konsultacijos, patarimai...)
  • Страница 1 из 133
  • 1
  • 2
  • 3
  • 132
  • 133
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2018 Free Page Rank Tool