Ketvirtadienis, 2020 rugpjūčio mėn. 06, 02:02
Pradinis puslapis | Moteriškų megztų drabužių modeliai - Страница 3 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Moteriškų megztų drabužių modeliai (Su schemomis ir be jų...)
Moteriškų megztų drabužių modeliai
Laurita23Data: Šeštadienis, 2010 sausio mėn. 16, 17:27 | Žinutė # 31
Grupė: Narys
Žinučių: 1
Statusas: Neprisijungęs
labas, kas galetu man padet issiaiskint sio rasto zenklu reiksmes wink
Priedai: 4864826.jpg(140.1 Kb)

gudrunaData: Penktadienis, 2010 sausio mėn. 22, 15:42 | Žinutė # 32
Žinučių: 9

patiko man ši suknutė, bet taip išsiliejęs raštas, kad nelabai suprantu.... sad gal kas galėtų atsiūsti raštelį ryškesnį? :'(

JolitaData: Penktadienis, 2010 sausio mėn. 22, 20:19 | Žinutė # 33
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5425
Gal taip geriau matysis.

gudrunaData: Penktadienis, 2010 sausio mėn. 22, 22:07 | Žinutė # 34
ačiū už schemutę, bandžiau megzti, bet niekaip 7 eilėj man akių neužtenka..... sad , gal jos dasideda ar kaip? Kažkaip nesuprantu.... sad

JolitaData: Penktadienis, 2010 sausio mėn. 22, 23:04 | Žinutė # 35
Admin
Pagal schemą neturėtų sumažėti akių, nes 1 eilėje yra 6 uždėjimai ir 3-ose eilėse susimezga du kartus po 2 akis.

gudrunaData: Sekmadienis, 2010 sausio mėn. 24, 13:11 | Žinutė # 36
Ačiū Jolita, išėjo raštas, tiktai mano siūlas jam netinkamas. sad Noriu vasarai tokio modelio suknutę nusimegzti, manau moteriškei su plačiais klubais toks modeliukas tiktų . Siūlas įdomus, ganėtinai storas šilkinis, blizgus, tinkamas megzti 3 - 3,5 Nr virbalais, bet raštelis netinka jam... gal dar kokį raštelį galit pasiūlyt? Būčiau dėkinga..

LaimuksData: Antradienis, 2010 sausio mėn. 26, 16:22 | Žinutė # 37
Labas visoms flower

Esu naujokė mezgime. Labai geras tinklalapis, negaliu atitraukt akių nuo visų grožybių good
Turiu likusių apie 100 gr. macheros salotinės spalvos ir nesugalvoju ką galėčiau iš jų numegzt. gal galėtumėt kas ką pasiūlyt

JolitaData: Antradienis, 2010 sausio mėn. 26, 22:31 | Žinutė # 38
Admin
Galima megzti šalį, lengvą liemenę, o gal dasipirkti tinkamų siūlų ir pakomponuoti.

Asarele_23Data: Ketvirtadienis, 2010 sausio mėn. 28, 21:38 | Žinutė # 39
Žinučių: 2
Sveiki visi, esu suzaveta ir pakereta... applause pradejau megzt liemene tai negalejau atsitraukti kol nepabaigiau... biggrin

Asarele_23Data: Ketvirtadienis, 2010 sausio mėn. 28, 21:40 | Žinutė # 40
Žinučių: 2
Norejau paklausti gal kas turi graziu bolero schemu?? Buciau labai dekinga biggrin

JolitaData: Ketvirtadienis, 2010 sausio mėn. 28, 22:59 | Žinutė # 41
Admin
3 puslapyje (šio forumo) yra bolero pavyzdžių.

keeetData: Penktadienis, 2010 sausio mėn. 29, 19:03 | Žinutė # 42
Labas, gal galėtum padėti, įdėk kokia kepurės shemą, ir kaip man žinot kiek akučių eikia, būčiau be galo dekinga [kepurės noriu nukarusios, n ažinai kaip dabar tokis kaip beretės labiau] love

JolitaData: Šeštadienis, 2010 sausio mėn. 30, 00:52 | Žinutė # 43
Admin
Nusimegzkite pavyzdėlį, sakykime iš 20 akių, pamatuokite jį. Pamatuokite galvos apimtį ir pagal šiuos duomenis apskaičiuosite kiek reikia akių kepurei. Kaip apskaičiuoti yra svetainės pamokėlėse.

ausra567Data: Šeštadienis, 2010 sausio mėn. 30, 15:51 | Žinutė # 44
Žinučių: 23
Pasirodau savo darbus (ką turiu nufotografavus) biggrin
Jie ČIA.

Savo darbelių nuotraukas dėkite į Svetainės lankytojų rankdarbių albumą per ČIA.

Žinutę redagavo Jolita - Šeštadienis, 2010 sausio mėn. 30, 16:36

anil-linaData: Sekmadienis, 2010 sausio mėn. 31, 19:03 | Žinutė # 45
Žinučių: 27
bet jau tokiu grozybiu, tikiuosi kad ir as laikui begant ismoksiu smile sioje svetaineje tiek daug pamokeliu ir paaiskinimu, kad tik reikia noro ir pastangu, palinkekit man sekmes biggrin

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Moteriškų megztų drabužių modeliai (Su schemomis ir be jų...)
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool