Ketvirtadienis, 2020 rugpjūčio mėn. 06, 01:35
Pradinis puslapis | Moteriškų megztų drabužių modeliai - Страница 102 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Moteriškų megztų drabužių modeliai (Su schemomis ir be jų...)
Moteriškų megztų drabužių modeliai
amanda75Data: Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 12:51 | Žinutė # 1516
Grupė: Narys
Žinučių: 6
Statusas: Neprisijungęs
rimyte, ši suknelė pagal originalų aprašymą mezgasi nuo pečių į apačią, bet aš dabar taip pat ją mezgu, tai pradėjau nuo apačios į viršų ir man labai gražiai gaunasi. Jau numezgiau iki pažastų.

RestrainedData: Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 13:50 | Žinutė # 1517
Žinučių: 13
Цитата amanda75 ()
aš dabar taip pat ją mezgu,
labas

amanda75, gal galėtum šios suknytės schemute pasidalinti? Laaaabai jau ji graži, gal iki rudens pavyktų ją ir nusimegzti. AČIŪ smile

Jeigu tau nenusispjauti, kur esi - tu nepasiklydai :)

Žinutę redagavo Restrained - Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 13:51

amanda75Data: Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 14:49 | Žinutė # 1518
Schemutės kaip tokios neturiu, mezgiau iš nuotraukos. Pynutė iš 6 gerų akių keičiu kas 6 eiles. Įkeliu aprašymą rusiškai.
Priedai: 1899158.jpg(93.8 Kb)

amanda75Data: Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 14:54 | Žinutė # 1519
Žinoma ten rašoma megzti nuo viršaus į apačią, aš darau atvirkščiai ir man taip labai gražiai gaunasi, o apačioje tarpus tarp pynučių pradžioje dariau 17 išvirkščių akių, paskui palaipsniui mažinau. Iki juosmens liko 6 pynutės akys ir 6 išvirkščios. Ir rankoves ne reglanu darysiu, o paprastai statytas (kitaip nemoku :))
Priedai: 9416914.jpg(7.3 Kb)

amanda75Data: Pirmadienis, 2016 gegužės mėn. 30, 14:55 | Žinutė # 1520
Tai dar pamiršau parašyt, kad mezgu apvaliais virbalais, tai šoninių siūlių nėra, super gražiai krenta

rimyteData: Antradienis, 2016 birželio mėn. 07, 16:07 | Žinutė # 1521
Žinučių: 2
Ačiū už atsakymą,kai numegsiu parodysiu, linkiu visoms laimės...

RestrainedData: Trečiadienis, 2016 birželio mėn. 08, 10:32 | Žinutė # 1522
Žinučių: 13
amanda75
AČIŪ smile už pasidalinimą apie šio grožio darbo eigą ir nuorodas.

rimyte,  
"linkiu visoms laimės..." rimyte, koks gražus palinkėjimas ir, beje, kaip tik laiku smile AČIŪ smile

Jeigu tau nenusispjauti, kur esi - tu nepasiklydai :)

dolitukeeeData: Penktadienis, 2016 rugpjūčio mėn. 19, 09:32 | Žinutė # 1523
Žinučių: 19
sveikos. gal kuri turite sios sukneles schemute? suknele labai noriu ja nusimegzti taciau niekaip nerandu schemos. net pirkciau zurnala, bet ir to neina nusipirkti (rebecca no35). buciau laaabai laaabai dekinga uz bet kokia pagalba.

JolitaData: Pirmadienis, 2016 rugpjūčio mėn. 22, 12:41 | Žinutė # 1524
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5425
dolitukeee

Čia http://www.ravelry.com/patterns/library/09-grey-dress yra autorė šios suknelės, gal pavyks su ja suderinti. Nes konkretaus aprašymo neradau, ne bent ieškotis raštus ir megzti.

EllaData: Antradienis, 2016 spalio mėn. 18, 13:18 | Žinutė # 1525
Žinučių: 4
Sveika, Jolita. Gal galėtumėt pagelbėt ir paaiškint kaip mezgamas šis megztukas, tiksliau jo priekis ir kapišonas. Ačiū.
Priedai: 3155792.jpg(122.6 Kb)

krristeData: Antradienis, 2016 spalio mėn. 18, 14:07 | Žinutė # 1526
Žinučių: 1
Sveiki, nusipirkau žurnalą su norimo megztinio modeliu ir aprašymu, bet pradėjus megzsti atsirado daug neaiškumų, todėl prašau pagalbos gal kas esate mezgę panašaus tipo kažką ir galėsite atsakyti:
1. Pagal aprašymą 12 cm rankogaliai mezgami I schemoje nurodytu raštu, bet pradėjus megzti aš gaunu visai netokį raštą kaip rankogaliu, o gaunasi ta didelė pynė, kaip manote ar čia gali būti žurnalo klaida, ar aß kažką ne taip supratau, nes pagal foto turėtų būti 12 cm paprastų smulkių pynių...
  • 2. Visisškai nesuprantu kaip megzsti toliau  numezgus tą 12 cm, t.y pagal kurią II schemos dalį. Gal kas nors gali supraantamiau paaiškinti.

Kažkodėl neįsikelia foto hmmmm

Žinutę redagavo krriste - Antradienis, 2016 spalio mėn. 18, 14:13

JolitaData: Antradienis, 2016 spalio mėn. 18, 19:07 | Žinutė # 1527
Admin
krriste

Labai sunku paaiškinti nematant visos informacijos. Įkelkite aprašymą su schemomis ir nuotrauka.

JolitaData: Antradienis, 2016 spalio mėn. 18, 19:08 | Žinutė # 1528
Admin
Ella
MAnau mezgama lygiai, nenuleidinėjant apykaklei ir kai pečių juosta susiūnama, surenkamos nugaros apykaklės akys ir mezgamas toliau kapišonas.

krisedomData: Sekmadienis, 2016 spalio mėn. 30, 11:55 | Žinutė # 1529
Žinučių: 2
Laba diena.Labai malonu kada yra toks nuostabus puslapis:su patarimais,su įvairiomis nuorodomis. Gal galyte padėti ir man,kaip reikėtu megzti tokį kardiganą,niekur nerandu schemos,o be jos nelabai kokia mezgėja esu smile
Priedai: 1653845.jpg(47.8 Kb)

JolitaData: Sekmadienis, 2016 lapkričio mėn. 06, 15:41 | Žinutė # 1530
Admin
krisedom, Neradau ir panašaus megztuko aprašymo.
Bet pirmiausia numezgamas megztuko pagrindas: priekis, nugara, rankovės. Viskas susiūnama ir tik tada mezgama apdailos juosta aplink megztinį. tai galima atlikti keliais būdais: mezgama juosta, kuri vėliau prisiūnama arba iš karto primezgama.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Moteriškų megztų drabužių modeliai (Su schemomis ir be jų...)
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool