Sekmadienis, 2016 Gruodžio 11, 00:23
Pradinis puslapis | Mezgimo pamokos - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 1 из 271232627»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Mezgimo pamokos
Mezgimo pamokos
JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 12:55 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5366
Statusas: Neprisijungęs
V apykaklės formavimas:

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:00 | Žinutė # 2
Admin

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:00 | Žinutė # 3
Admin
Rankovės prisiuvimas

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:00 | Žinutė # 4
Admin
Mezgimo simbolių reikšmės:

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:00 | Žinutė # 5
Admin
eringule,
Quote (eringule)
"zirniukas"

ingeleData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 6
Grupė: Narys
Žinučių: 2
sveiki. turiu problemele, bandau numegzti pavyzdeli 67 rasto it nesuprantu keliu zenklu, pvz.: 3 a. sum. ger. a. (1 a. nukelti, 2 ger. a. ir pertraukti per nukeltaja); ismegzti a. is skersinio siulo. tai noriu paklaust ka tai reiksia, ipac tas siulo pertraukimas ir pagalbinis siulas smile ir dar bandau 46 rasta ir nesuprantu apmetimas. kas cia per daiktas smile aciu.

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 7
Admin
67 raštas:
pvz.: 3 a. sum. ger. a. (1 a. nukelti, 2 ger. a. ir pertraukti per nukeltaja).Galima sumegzti tris akis gerąja akimi, jei neišeis ir pasižiūrėjus paveikslėlį:

46 raštas:
nesuprantu apmetimas - tai papraščiausias užmetimas:

klaudiData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 8
Žinučių: 3
Labas Jolita smile Norėjau nusimegzti šaliką štai tokiu kiauraraščiu:Raštas Tačiau nesuprantu simbolių. Radau šiame forume mezgimo simbolių žymėjimą, tačiau jis visiškai kitoks. Nesuprantu, yr keli mezgimo simbolių žymėjimai? Gal pašifruotum tą mano raštą, man atrodo, jis tikrai nėra sudėtingas, tik kad neperskaitau aš jo cry Ką reiškia, kai nėra pažymėtos eilės, pvz. šiuo atveju 6,8,10,12 eilės, kaip jas megzti? Matai, kiek klausimų iškyla, kai esi naujokė biggrin smile Na prie visų klausimėlių, dar vienas: jei shemoje pažymėta tiesiog geroji arba blogoji akis, tai mezgama gerąja iš viršaus , ar gerąja iš apačios, arba pvz :sumegzti dvi akis gerai, tai megzti iš viršaus ar iš apačios? Juk, kiek žinau yra du mezgimo būdai: iš viršaus ir iš apačios. Jei aprašyme neaptarta, tai kuris naudojamas? Baiginėjant mezginį dantytu kraštu, ką daryti su pirmąja akimi,nukelti ar kaip nors išmegzti? Ačiū smile

Žinutę redagavo klaudi - Šeštadienis, 2009 Birželio 27, 11:17

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 9
Admin
klaudi,

Šis raštelis tikrai labai paprastas:
Kvadratėliai reiškia- gerąją akį,
Skrituliukai- uždėjimą,
Trikampėlis pasviręs į kairę pusę- dvi akys sumezgamos gerai iš dešinės į kairę (sumegztos akys turi būti pasvirusios į kairę),
Trikampis pasviręs į dešinę- dvi akys sumezgamos gerai iš kairės į dešinę (sumegztos akys turi būti pasvirusios į dešinę).

Eilės, kurios nėra nurodytos, megzti pagal raštą, šiuo atveju blogomis akimis (iš blogos pusės, gerojoje pusėje turi būti gerosios akys).

Sekmės.... wink

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 10
Admin
Quote (asttta)
labukas,nesiseka man ismegzti:3akis sumegzti,vidurine paliekant virsuje suspect as dar megeja-mezgeja :)

Įkeliu vaizdinę medžiagą kaip sumegzti tris akis kai vidurinė ant viršaus:

Priedai: 5684435.jpg(65Kb)

LaimasniegeData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:01 | Žinutė # 11
Žinučių: 14
labas Jolita,esu naujoke labai noriu nusimegzti sali kiaurerasciu matau tu cia labai daug pvz pridejusi, bet as ju neperprantu ir nesuprantu kai kuriu zenklu pvz V-susukta akis o kaip ja padaryti? cry tokia nemoksa bet taip noriu ismokti...

L.P

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:02 | Žinutė # 12
Admin
Laimasniege,

Gal iš šio paveikslėlio suprasi kaip mezgama sukta akis. (Niekaip nerandu geresnio pavaizdavimo.)

mezgėjėlėData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:02 | Žinutė # 13
Žinučių: 7
mergaitės,gal galit man vištai pradžiamokslei paaiškinti,ką reiškia:2 a.pertr.(1g.a.išmegzti 1g.a. ir pertraukti per nukeltąją).Simbolis-rodyklė žemyn.Viskas rodos aiškiai parašyta,bet gal pagal tą simbolį yra video medžiaga?aš dar tokia žalia,kad niekaip nieko neatsirenku bash

http://agutis.webs.com/

JolitaData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:02 | Žinutė # 14
Admin
mezgėjėlė,
Quote (mezgėjėlė)
2 a.pertr.(1g.a.išmegzti 1g.a. ir pertraukti per nukeltąją).

Jei teisingai supratau, tai turėtų padėti.

renaldabData: Penktadienis, 2011 Rugsėjo 30, 13:02 | Žinutė # 15
Žinučių: 2
Labas vakaras. Esu naujoke, ne tik siame forume, bet ir mezgime smile Esu siek tiek mezgusi, dukrelei megztuka, sau ir sesei liemenes, bet moku tik lygiu rastu megzti, o taip norisi isbandyti ka nors naujo, ivairesniu rastu. Turiu prasymuka - gal galite pamokyti, kaip ismegzti 'zirniuka'? Aciu jums labai.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Mezgimo pamokos
Страница 1 из 271232627»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2016 Free Page Rank Tool