Trečiadienis, 2017 Balandžio 26, 21:40
Pradinis puslapis | Šalikai, skraistės, skaros - Страница 17 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 17 из 26«1215161718192526»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Šalikai, skraistės, skaros
Šalikai, skraistės, skaros
lilija22Data: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:19 | Žinutė # 241
Grupė: Narys
Žinučių: 733
Statusas: Neprisijungęs
uzsispyrele, viskas gerai , kai istempsi skara jokiu skyliu neliks. Darai viska teisingai
biggrin

lilija22Data: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:34 | Žinutė # 242
akele, kiekvienoje isvirkscioje eileje pries paskutine akireikia daryti uzmetima. Geroje eileje pirma aki nenukelti , o ismegzti.
Isvirkscioje eileje pirma aki - nukelti. Surinkai 5 akis, kita eile is karto isvirkscia, pries paskutine aki darai uzmetima (ant virbalo turi buti 6 akys), toliau pagal schema.  Idedu gerai matoma schema.Pagal schema megzti iki 100 eiles (turi buti 153 akys). 101 eile megzti pagal mazyteschemute. (turi buti 201+1 , kuri yra kampine), toliau reikia surinkti akis palei kairi skaros krasta, tesiant 101 eile.Ten kur darem uzmetima geros eiles
gale iskeliam aki, uzmetimas, vel iskeliam aki is skylutes, uzmetimas ir taip iki galo.Viso turi buti 301 akys. 102 eile mezgam isvirkscia. O nuo 103 eiles
azuras ant visu 301 akiu. biggrin skype parasysiu i pasta.

Žinutę redagavo lilija22 - Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:42

uzsispyreleData: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:39 | Žinutė # 243
Žinučių: 321
lilija22, va kaip man gaunasi (čia tik šiame pvz. siūlas storas) 

lilija22Data: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:44 | Žinutė # 244
uzsispyrele, desinis krastas viskas gerai ir man taip gaudavosi, tik gal tempia truputi, as ismezgi krastine aki geroje eileje? o kairis krastas kazkuo nelabai ar nufotkinta negerai ar biski akiu pridejai? biggrin

lilija22Data: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:48 | Žinutė # 245
uzsispyrele, neturiu nufotkinus kaip atrodo, bet pati pradejau megzti ta skara, tik palikau darbe, ryt dirbsiu nufotkinsiu kaip man atrodo, o ikelsiu nuotrauka tik poryt, nes dirbsiu iki ryto. biggrin Desinys krastas labai tempiamas kai jau pabaigta skara blokuojama (slapia istempiama su adateles) todel skyliu visai nesimato.

Žinutę redagavo lilija22 - Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:49

uzsispyreleData: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 18:57 | Žinutė # 246
lilija22, va, va dešinį kraštą kažko tai tempia, gal pritraukiu akis per daug....o kairiajame taip "suvėliau" : iš pradžių mezgiau taip- prieš paskutinę akį uždėjimas ir dvi kartu sumegzti (o tolesnėse eilėse mezgiau taip- uždėjimas ir ten kur reikia dvi sumegzti(schemoje į kairę pasviręs brūkšniukas) tai mezgiau kaip aiškinta schemoje-1 nukelt, 1 gera ir ją pertraukt per nukeltą). Akių nepridėjau... dar pvz. pamegsiu, kol viskas gausis gerai, tada imsiu kitą siūlą . Och kaip "degu" noru jį nusimegzti. Ačiū Tau labai už geranorišką pagalbą.Nepyk labai, jei dar prašysiu patarimų, kol savo kailiu nepatiri ir praktiškai neišbandai, tai kyla visokių klausimų.

lilija22Data: Pirmadienis, 2013 Kovas 11, 19:37 | Žinutė # 247
uzsispyrele, pafotkinau savo skraiste gal ka iziuresi .Cia kairys krastas, ten pries skylute turi buti lygi, o kur pirstu rodai tai uzdejau papildoma aki ir nepastebejau, o ardyti gaila buvo.

o cia desinysis krastas, truputi patempiau kad matytusi

Visada prasom biggrin . Manau tikrai dar reikes pagalbos, butinai padesiu

lilija22Data: Antradienis, 2013 Kovas 12, 10:57 | Žinutė # 248
Tiesa, merginos, kurios mezgat fisiu, gal kur ir paminejau, bet virbalus kunui reikia naudoti didesnius, o azurui mazesnius.As mezgiau kuna su 4,5 numerio, o azura su 3,5. Cia tam , kad nesibangotu azuras biggrin

akeleData: Ketvirtadienis, 2013 Kovas 14, 08:47 | Žinutė # 249
Žinučių: 50
Pagaliau gavosi fisiu Lazy Katy. Dekinga lilija22

http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-4570

akeleData: Ketvirtadienis, 2013 Kovas 14, 08:49 | Žinutė # 250
O cia dar keli mano darbeliai. Tik gal kiek neryskus.

http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....73 http

Savo darbų nuotraukas prašau kelti čia
http://rankdarbiai.ucoz.com/photo/0-0-0-1

uzsispyreleData: Ketvirtadienis, 2013 Kovas 14, 12:58 | Žinutė # 251
akele, ajajai kokie grožiai smile roll good applause ...baigiu skarą vąšeliu ir aš jau griebsiu megzti šį šalikėlį, nes jau sapnuojas jis man (ir siūlai yra ir virbalus "addi" įsigijau).

lilija22Data: Ketvirtadienis, 2013 Kovas 14, 23:05 | Žinutė # 252
akele, nuostabus darbai love good flower flower flower

akeleData: Antradienis, 2013 Kovas 19, 21:59 | Žinutė # 253
dar vienas naujas kurinys http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-4589

uzsispyreleData: Šeštadienis, 2013 Kovas 23, 10:59 | Žinutė # 254
Jolita, lilija22akele  ir kitos šalikėlių "FIŠIU" mezgėjos paaiškinkite kodėl mano numegztame šalikėlyje kraštuose ne vienodos skylės (kur akys uždedamos)? Statmename krašte skylės gavosi ne apvalios, o kažkaip su zigzagu; lenktame krašte skylės gražesnės, apvalios. Gal statmename krašte uždedant akis ažūrui reikia kabinti per visus siūlus? Aš kabinau per du siūlus, gal dėl to taip gavosi? Azartas nerealus pagavo...jau susiruošiau vienspalvį "FIŠIU" megzti...

Šalikėlis džiovinamas, na gal pirmas blynas neprisvilo? labai lauksiu patarimo?

akeleData: Sekmadienis, 2013 Kovas 24, 09:25 | Žinutė # 255
Labai grazus gavosi. Tai tik pirmas bandymas. Antras gausis geriau. Mano pirmas irgi su smulkiom klaidelem. Antra mezgiau imegzdama karoliukus. Dar graziau gavosi. O del azarto tu teisi, sesuo jau 6 numezge.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Šalikai, skraistės, skaros
Страница 17 из 26«1215161718192526»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool