Pirmadienis, 2017 Lapkričio 20, 16:34
Pradinis puslapis | Siūlai - Страница 6 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 6 из 8«1245678»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Siūlai
RenatuukėData: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 15:29 | Žinutė # 76
Grupė: Narys
Žinučių: 6
Statusas: Neprisijungęs
Laba diena, aš esu naujokė ir turiu labai opų klausimą. Mano visi mezginiai išskalbti ištįsta :(, pasakykit ką blogai darau. Megzti jie iš vilnos ir pusvilnės. Dabar nusipirkau kašmyro siūlus, numezgiau tunikos priekio ir nugaros dalis, išskalbiau, pailgėjo 7 cm. Patarkit prašau ką daryt sad

Aš niekada nepasiduodu...

cipukas6Data: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 16:54 | Žinutė # 77
Žinučių: 3
laba Renatuukė o gal labai laisvai mezgate

RenatuukėData: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 18:06 | Žinutė # 78
Man atrodo nelaisvai, normaliai. Negi niekas nesusidūrėte su tokia problema cry

SegtukasData: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 18:28 | Žinutė # 79
Žinučių: 256
Renatuukė

Dar būna kad, išplovus mezginys išsitempia jeigu jį pakabiname džiūti ant džiovyklos virbų kaip ir visus kitus, kadangi šlapias mezginys yra sunkus, tai jo galai ir tempiasi nuo vandens kiekio kuris po truputi kaupiasi mezginio apačioje. Megztus daiktus reiktų džiovinti patiestus o ne pakabintus, taip pat grežti atsargiai kad neišsitampytų.

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

Prašau visų, kreipkitės TU:)

RenatuukėData: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 18:35 | Žinutė # 80
Bet kad džiovinu patiestą mezginį ant rankšluosčio, negręžiu stipriai. Ir skalbiu vėsiame vandenyje.

RenatuukėData: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 17, 18:38 | Žinutė # 81
Skaičiau, kad reikia nusimegzti pavyzdėlį, jį išskalbti, išdžiovinti ir išmatuoti. Tada bus aišku kiek patįsta ir kiek mažiau eilių reikia megzti. Bet nelabai man aišku kaip tokią informaciją praktiškai pritaikyti. Gal mano siūlai blogai:(

RenatuukėData: Penktadienis, 2013 Sausio 18, 10:07 | Žinutė # 82
Per greitai puoliau į paniką, vis gi mezginys susitraukė, liko papildomi tik 2 cm smile .

Lina1985Data: Ketvirtadienis, 2013 Sausio 31, 21:16 | Žinutė # 83
Žinučių: 1
Pasakykit mergaitės savo nuomonę. Norėčiau megzti batukus ir gal kepurytę. Nusipirkau medvilnės. Nė kart nemezgiau su tokios rūšies siuliukais. Dabar perskaičiau kad medvilnė išskalbus traukiasi. Ar nebus taip kad numegsiu reikiamo dydžio, o kai išsiskalbs ir išdžius bus susitrauks ir taps maži mano mezginukai?

SegtukasData: Penktadienis, 2013 Vasario 01, 11:50 | Žinutė # 84
Lina1985
Plauk šiltame vandenyje, kaip kad vilna ir niekas per daugiausiai nesusitrauks wink be to gali megzti truputėli laisviau, aš kiek esu mezgusi iš visokių siūlų tai nei karto nebuvo problemų kad mezginys susitrauktų tiek kad per mažas liktų. Jei skalbimo mašima  - skalbiu vilnos rėžimu ir 30laipsnių temperatūrą nustačiusi , o dalį mezginių plaunu ir rankomis.

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

JolitaData: Penktadienis, 2013 Vasario 01, 22:11 | Žinutė # 85
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5411
Svarbiausia vadovautis nurodymais esančiais ant siūlų pakuotės.

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 Vasario 10, 22:59 | Žinutė # 86
Žinučių: 733
Merginos,Jolita biggrin . Ar teko girdeti apie estiska vilna Kauny? Gal kuri bandet ir galit papasakoti savo ispudzius. Rusaites pamisusios del sios vilnos, na ir kaina nemenka 170-250 lt uz kilograma (ivairiuose internetinese parduotuvese). Labai grazi spalvine gama, o gaminiai tiesiog nuostabus. Cia galima paziureti spalvas http://www.yarns.ee/tooted_en.html#artistic .O cia keli pavizdziai:

JolitaData: Pirmadienis, 2013 Vasario 11, 19:02 | Žinutė # 87
Admin
lilija22

Siūliukus mačiau rusaičių puslapiuose, bet pati nesu mezgusi.

Aprašymą radau čia http://www.mezgimozona.lt/paskutin%C4%97s-naujienos/estiska-vilna gal kam pravers.

Parduotuvę, prekiaujančią šiais siūlais tik šią http://www.vukas.lt/mezgimo-siulai/aade-long-kauni-2.html

SegtukasData: Penktadienis, 2013 Kovas 22, 22:21 | Žinutė # 88
Sveikos merginos,

Gal kuri bandėte megzti su Gazzal riva siulais? čia pavizdys: http://www.tavosapnas.lt/lt....-_2.htm bet ar nebus jie netinkamai kaip kad maxi? nes apie maxi tai skaičiausi čia forume, kad kai kuriuos raštus mezgant jis suka mezginį.

JolitaData: Penktadienis, 2013 Kovas 22, 22:29 | Žinutė # 89
Admin
Segtukas

Rekomendacijoje rašo nerti su vąšeliu... , bet nieko nerašo apie virbalus. Vadinasi mezgimui jie nelabai tinkami.

SegtukasData: Penktadienis, 2013 Kovas 22, 22:33 | Žinutė # 90
Jolita
Ačiū už tokį operatyvų atsakymą. Na o tos rekomendacijos kartais klysta. Skaičiau aprašymą, kad ten nėrimui jie skirti, bet nutariau pasiteirauti, gal kas buvo pabandę jais megzti. Na surizikuosiu pati ir pabandysiu nusipirkti kamuoliuką ir pamegzti, paskui pasidalinsiu kaip ten kas.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Страница 6 из 8«1245678»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool