Ketvirtadienis, 2017 Birželio 22, 23:35
Pradinis puslapis | Siūlai - Страница 5 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 5 из 8«12345678»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Siūlai
JolitaData: Sekmadienis, 2012 Vasario 26, 12:27 | Žinutė # 61
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5404
Statusas: Neprisijungęs
lauramija,

Neseniai mezgiau kepurę su skraiste (pagal užsakimą), tai megzti labai malonūs, o kaip nešiosis nežinau. Bet, mano manymu, jei tinkamai prižiūrint siūlą tai turėtu gerai nešiotis, o ir siūlo sudėtis gera.

lauramijaData: Šeštadienis, 2012 Kovas 31, 22:59 | Žinutė # 62
Grupė: Narys
Žinučių: 201
O kokius siulus reiketu pasirinkti norint numegzti vasaine bliuskute?Anyta uzsiprase,kad numegzciau,tai dabar ir sukasi galvele,noretusi tokiu,kad nebutu stori ir kad mezginys butu krentantis. wink

JolitaData: Šeštadienis, 2012 Kovas 31, 23:04 | Žinutė # 63
Admin
Gerą kritimą duoda mikrofibra. Gerai krinta ir siūlai MARTINA - 60%medvilnės ir 40% viskozės. Jie labai ploni, bet 100 gr. - 1400 m. Labai didelis metražas. Kaina apie 30 lt. Tokios pat sudėties ir metražo yra siūlai VITORIJA (jei neklystu), jie truputį pigesni.

lauramijaData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 11:43 | Žinutė # 64
Aciu Jolita uz patarima.Siandiena vaziuosiu ziureti,gal ir rasiu ka tinkamo,be to ir spalva ne bet kokia turi buti happy

JolitaData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 12:19 | Žinutė # 65
Admin
lauramija,

Aš tai, dažniausiai, perku siūlus internetinėse parduotuvėse, nes miestelis, kuriame gyvenu, nėra didelis ir siūlų pasirinkimas mažas.

agneciukeData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 12:50 | Žinutė # 66
Žinučių: 146
Aš ir norėčiau pirkti internetinėse parduotuvėse, bet bijau apsišauti. nes parduotuvėj tai vistiek siūlus pačiupinėji. o čia jau perki aklai, ir kas bus tas bus. kažkaip bijau dar pirkti internete. kokybė siūlo gali būti prastesnė negu aprašo pardavėjas.

JolitaData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 13:07 | Žinutė # 67
Admin
Čia jau, turbūt, kaip save nuteiki ir koks nusiteikimas... Kiek kartų pirkau, niekada nenusivyliau, aprašymai atitinka siūlus. O tai ir svarbiausiai sudėtis siūlų. Net spalva atitinka su įdėta į internetinių parduotuvių nuotraukų spalva. Aišku, kiekvienas renkasi tai kas jam patogiau ir kaip saugiau. Aš dar niekada nenusivyliau, o pirkau tikrai nemažai ir iš įvairių parduotuvių. Kai kuriose net pigiau nei parduotuvėse ir su siuntimo mokesčiu.
Rinktis jums.

lauramijaData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 13:24 | Žinutė # 68
Va,ir nupirkau siuliukus sitokius,100% mikrofibros,manau gausis grazus mezginukas,dabar belieka rasteli susirasti.

JolitaData: Pirmadienis, 2012 Balandžio 02, 13:32 | Žinutė # 69
Admin
Tikrai gražūs siūliukai.

ElleData: Šeštadienis, 2012 Birželio 16, 17:30 | Žinutė # 70
Žinučių: 44
Jolita, kokiame puslapyje perkate siulus? As noreciau numegzti pleduka savo suneliui, toki vasariska, kad nebutu per karsta. Manau kad tam tiktu siulai is medvilnes su linu. Gal zinote kur tokiu galeciau nusipirkti? smile Aciu uz atsakyma

JolitaData: Šeštadienis, 2012 Birželio 16, 22:19 | Žinutė # 71
Admin
Elle,

Dažniausiai perku šioje parduotuvėje http://www.auksaranke.net/index.php?categoryID=39&show_all=yes
Bet esu pirkusi ir šiose:
http://www.siulai.eu/lt/kontaktai
http://www.kasiulai.lt/-p-734.html
http://www.mezgvita.lt/

ausra567Data: Antradienis, 2012 Liepos 03, 19:56 | Žinutė # 72
Žinučių: 23
Sveikos, kaunietės

Dažnai pirkdavau siūlus ABC parduotuvėj - ten būdavo didelis pasirinkimas, už gerą kainą, ir man patinkančių siūliukų.
Bet, girdėjau, kad ta parduotuvė užsidarius, o mano siūlų atsargos pasibaigė sad

Gal žinote kur Kaune yra panaši parduotuvė? Šiuo metu norėčiau užsipirkti paprastų vilnonių siūlų (tiek švelnių, tiek šiurkščių).
Gal perkate pas kokį žmogų ar pagal skelbimus?

Būkite malonios, pasidalykite informacija

alvijanaData: Sekmadienis, 2012 Liepos 22, 00:10 | Žinutė # 73
Žinučių: 12
Sveikos, prasau patarimo renkuosi is dvieju siulu "Alize Kašmyras "( skaiciau, kad geri),linkstu prie ju, bet nerandu norimos spalvos, o stai cia yra ir spalvyte tinkama, bet nezinau ar geri, ar netys ir panasiai...
http://www.siulai.eu/lt....y_id=26
Gal mezgete is ju kas? Kokie atsiliepimai? Aciu
Taip pat norejau paklausti, kaip daug maz reiktu apsiskaiciuoti kiek siuliuku reiktu 36 dydzio megztukui, suprantu, kad nuo siuliuko storio priklauso, kaip reiktu susiorentuoti (kaip tokiai man visiskai zaliai cry ) daug maz, kiek tureti omenyje 500-600gr, bijau, kad galiu internetu nusipirkti per mazai..

snieguole65Data: Šeštadienis, 2012 Rugpjūčio 18, 21:46 | Žinutė # 74
Žinučių: 23
Aš siūlus perku tik ten kur galima juos grąžinti,jei nepanaudoju likutį. Jei lieka pilnas ir nenaudotas ,aš galiu priduoti arba pasikeisti į kitus siūlus.

JolitaData: Šeštadienis, 2012 Lapkričio 17, 21:14 | Žinutė # 75
Admin
Šiuo metu mezgu iš Baltica siūlų komponuotas pirštines.

Tai 100% virdžinijos vilna, 50gr/250m. Norėjau pasakyti, kad siūlas labai plonas, todėl mezgu iš dviejų siūliukų. Naudoju virbalus Nr. 2. Labai malonus ir smagus megzti siūlas. Taip pat švelnus siūlas, tikrai "nekanda".

Manau, kad šis siūlas tinka megzti riešines su karoliukais.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Страница 5 из 8«12345678»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool