Antradienis, 2017 Spalio 24, 12:41
Pradinis puslapis | Siūlai - Страница 4 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 4 из 8«12345678»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Siūlai
JolKData: Penktadienis, 2011 Spalio 14, 21:46 | Žinutė # 46
Grupė: Narys
Žinučių: 23
Statusas: Neprisijungęs
Cinike,
radau daug mezginių raštų pagal siūlus:
http://straw.com/
Taip pat yra nemažai mezginių pagal siūlus http://www.mezgimozona.lt/
Tik deja, siūlai ten ne turkiški sad

lauramijaData: Šeštadienis, 2011 Spalio 15, 22:08 | Žinutė # 47
Žinučių: 201
zefirina, aš turiu nusimezgusi sau palaidine,faini tie siūliukai,krentantys mezginyje ir nešiojasi gerai smile

zefirinaData: Pirmadienis, 2011 Spalio 17, 18:06 | Žinutė # 48
Žinučių: 6
Ačiū, lauramija Labai jie man patinka, tik gaila tokie plonučiai, reikia šiltesnio sezono palaukti. Nors internete mačiau bambukas + kašmyras, turėtų būt faini siūliukai, gal iki žiemos ir Šiaulių siūlinėse atsiras...
jurgi, labai svarbu, kokia jūsų jautrumo siūlams priežąstis. Asmeniškai aš esu alergiška avies vilnai, tai visos avytės mane ir kanda, nesvarbu merino, vergine ar ėriukas kūdikiams. Tinka medvilnė, triušinė angora, kašmyras, akrilanas ir visa sintetika...Artimiausiu metu žadu išbandyti alpakos siūlus. Kiek žinau. alpakos yra kupranugarių giminaitės, tai gal tiks.

agneciukeData: Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21, 14:08 | Žinutė # 49
Žinučių: 146
Sveikos mezgėjos,

Gavau iš savo močiutės siūlų. "Vernito verpalų". Bet dabar paskaičius etiketę, man iškilo klausimas koks jo metražas. Nes gramai nurodyti, t.y. 100g. o toliau užrašyta tokie skaičiai: Nm 8/3. Gal kas žinot ką jie reiškia? book
Turiu du matkelius, ir nežinau koks jų metražas, galvojau blauzdines nusimegzti, bet nežinau ar jų užteks.

Žinutę redagavo agneciuke - Trečiadienis, 2011 Gruodžio 21, 14:09

AuksoPieva2010Data: Ketvirtadienis, 2011 Gruodžio 29, 10:46 | Žinutė # 50
Žinučių: 30
Labas visoms! Noreciau paklausti, ka manote apie banbukinius siulus. Noriu nusimegzti su jais vasarine suknele. Koks tai siulas? Kaip nesiojasi? Anti gijos lapelio parasyta, kad galima megzti ir nerti.

Aukso Pieva 2010

JolitaData: Penktadienis, 2011 Gruodžio 30, 16:11 | Žinutė # 51
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5407
Tai natūralus pluoštas, kuris mielai dėvimas bei turi antibakterinių savybių. Bambukas – žolinis augalas, kuris išvalomas, apdorojamas ir perdirbamas į celiuliozę, kol pagaliau tampa siūlu. Bambukinių siūlų privalumai:
Bambukas – atsinaujinantis šaltinis. Bambuko derlius nuimamas nesuniokojant paties augalo. Praeina tik keletas mėnesių, ir nuo to paties augalo vėl galima imti derlių. Tad pasirinkdami bambukinį pluoštą esat draugiški aplinkai ir gamtai.
Bambukiniai siūlai, jei jie be dirbtinių priemaišų, išmetus yra suskaidomi mikroorganizmų.
Bambukiniai siūlai dažniausiai dažomi natūralesniais dažais, nei kiti siūlai, tad labiau tausoja aplinką.
Bambukiniai siūlai turi apsauginių savybių prieš ultravioletinius spindulius.
Mezginiai iš bambuko leidžia odai kvėpuoti, vėsina bei gražiai krenta.
Šie siūlai turi gražų žvilgesį, kaip ir merserizuota medvilnė.
Bambuko siūlai stiprūs, gerai prisitaiko prie formos, gali būti švelnesni net už šilką, kai šis suverptas į siūlus.
Galimi bambukinių siūlų trūkumai:
Šie siūlai sušlapę išbrinksta bei netenka stiprumo.
Siūlai gali būti ne taip sukibę, kaip kiti siūlai, tad mezgant reikia žiūrėti, kad nenuslystų ir nepasimestų gijos. Tai priklauso ir nuo kompanijos.
Bambukiniais siūlais megzti mezginiai skalbiami rankomis, kas nėra labai praktiškai su dažnai skalbiamais drabužiais.
Patarimai, mezgant iš bambukinių siūlų:
Jei svarbi antibakterinė siūlų savybė, rinkitės tokią rūšį, kur bambukas sudarytų bent 70%.
Dėl siūlų polinkio išsiskirti į gijas patogiau megzti su bukesniais virbalais. Pvz. bambukiniais
Mezgant neskubėkite (bent pradžioje, kol įprasite), kad nepasileistų gijos.
Jei norite, kad mezginys būtų tvirtas, o gija labai plona, sudėkite dvi kartu.

AuksoPieva2010Data: Sekmadienis, 2012 Sausio 01, 21:01 | Žinutė # 52
Žinučių: 30
Aciu, aciu, aciu!!!

Aukso Pieva 2010

arnaData: Sekmadienis, 2012 Sausio 15, 23:41 | Žinutė # 53
Žinučių: 3
Mergaitės, gal kas bandėte užsisakyti siūliukus iš Mezgimo kilpos? Ar greitai atkeliauja prekytės ir ar apskritai ši internetinė parduotuvė patikima?

agneciukeData: Pirmadienis, 2012 Sausio 16, 16:25 | Žinutė # 54
Na, ta firma anksčiau vadinos "Siūlų rojus", Dabar vėl kitaip vadinasi. Kiek atsimenu Jolita sakė, kad tai nebloga parduotuvė. Vis mąstau ką nors užsisakyti. Bet dabar pažiūrėjau, kad kai spaudžiu "Įdėti į krepšelį" man nieko neįdeda. Ir neduoda pasirinkti pakuočių skaičiaus. Ar kitom irgi taip yra ar čia mano kompas nusprendė padurniuoti?

JolitaData: Pirmadienis, 2012 Sausio 16, 20:12 | Žinutė # 55
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5407
agneciuke,

Čia kita parduotuvė (Mezgimo kilpa) ir aš iš jos nesu pirkusi, negaliu pasakyti kaip ir kas.

arnaData: Pirmadienis, 2012 Sausio 16, 20:13 | Žinutė # 56
Man duoda įdėti, tik kartais ten matomai per daug lankytojų, tai šiek tiek stringa puslapis. Šiaip dar aptikau ir kitą tos pačios produkcijos puslapėlį, tik ten viskas pigiau http://www.yarn-paradise.com, tiesa dar neišsiaiškinau siuntimo kainų. O kiekį leidžia koreguoti krepšelyje.

agneciukeData: Pirmadienis, 2012 Sausio 16, 22:49 | Žinutė # 57
Bet asortimentas ir net puslapio išvaizda lygiai tokia pati. tai manau kad čia bus ta pati parduotuvė. Bet gal aš ir klystu angel

arnaData: Pirmadienis, 2012 Sausio 16, 23:14 | Žinutė # 58
Man rodos kad šiame puslapyje (http://www.yarn-paradise.com) galima pirkti tiesiai iš gamintojo. Ten ir kontaktų yra, daugiau nei Mezgimo kilpoje. O visas puslapio dizainas leidžia manyti, kad firma iš esmės ta pati (Siūlų rojus), tik pavadinimas kitas.

niduxData: Sekmadienis, 2012 Vasario 12, 22:40 | Žinutė # 59
Žinučių: 1
Sveika, Jolita. smile Labai noriu paprasyti pakonsultuoti. Noriu megzti sia liemene, bet turiu tik nuotrauka. Gal galit pasakyti, kokio mazdaug storio ir sudeties siulais numegzta ši liemenė? Gal kas turit mezgimo schemute? Aciu labai smile
P.S. O gal zinote, kur tokiu galima isisgyti?
Priedai: 9097484.jpg(45Kb)

Žinutę redagavo nidux - Pirmadienis, 2012 Vasario 13, 10:04

lauramijaData: Šeštadienis, 2012 Vasario 25, 23:39 | Žinutė # 60
Žinučių: 201
Kas esate mezge is angoros2 siulu ka nors kaip jie nesiojasi?As katik pradejau megzti skara,nezinau jos ateities suspect

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Страница 4 из 8«12345678»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool