Trečiadienis, 2017 Lapkričio 22, 23:24
Pradinis puslapis | Siūlai - Страница 3 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 3 из 8«1234578»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Siūlai
agneciukeData: Sekmadienis, 2011 Gegužės 15, 12:21 | Žinutė # 31
Grupė: Narys
Žinučių: 146
Statusas: Neprisijungęs
tai va, kad aprašyme ir nenurodyta, kokių moheros siūlų. parašyta, kad tik reikia plonų. daugiau nieko. o kuri mohera yra geriau? kau buna 100%, ar dar kai maišyta su kuom nors?

JolitaData: Sekmadienis, 2011 Gegužės 15, 13:59 | Žinutė # 32
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5411
agneciuke,

Vadinasi turite rinktis savo nuožiūra.
Aš nepirkčiau 100 % moheros. Kadangi tai vasariška palaidinė siūlyčiau su šilku ar kitu priedu.

lilija22Data: Trečiadienis, 2011 Birželio 29, 00:04 | Žinutė # 33
Žinučių: 733
Quote (lilija22)
stai ir as gavau siulus is siulu rojaus, siuntimas uztruko 2 sav.

Man atrodo kad galima uzsakyti ir daugiau nei uz 70 litu, nes mano siulai kainavo 65 lt+pristatymas 48 lt( viso 113lt ), o ant ipakavimo nurodyta kad tai dovana ivertinta 7 doleriais smile
Is melsvai-zydru planuoju numegzti busimam suneliui dekuti,

Stai ir dekutis biggrin http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-2973

agneciukeData: Ketvirtadienis, 2011 Liepos 28, 15:11 | Žinutė # 34
Labas Jolita ir kitos darbštuolės biggrin

Na, žinot, vakar Maximoj pamačiau akciją "Vernito verpalų", matkelis 100g/250m, 100% akrilino pluošto. kaina 2,49Lt. Nu žinokit ir neatsilaikiau šiandien nusipirkau po tris matkelius baltų ir žalsvų siūliukų. Nežinau ar tas akrilinas geras, nes nesu patyrusi mezgėja ir dar nelabai nusimanau siūliukuose. O kokia jūsų nuomonė apie šiuos siūliukus? kaip mezgasi?neriasi?

JolitaData: Penktadienis, 2011 Liepos 29, 18:15 | Žinutė # 35
Admin
Taip, mačiau ir aš tuos siūliukus. Buvo ir 100% medvilnės, ir dar lyg kažkokie buvo. Akrilanas - sintetinis pluoštas, bet tai nereiškia, kad blogas. Kiek mačiau tai man jis patiko, nes gražus, blizgus, gerai susuktas. Taip, kad žiemai jis šilumos daug neduos, bet pavasariui, rudeniui tikrai tiks.

agneciukeData: Penktadienis, 2011 Liepos 29, 18:32 | Žinutė # 36
oi tai paguodei mane Jolita, nes galvojau jau reikės juos nurašyti. Man jie irgi patiko dėl to blizgesio, o tų medvilninių jau nebegavau, ir sandėlį daugiau nebeturėjo. dabar beliko sugalvoti ką nusimegzti sau, o gal savo mažiukei smile

JolitaData: Penktadienis, 2011 Liepos 29, 18:38 | Žinutė # 37
Admin
Jis tinka ir megzti ir nerti, tik nėrinys gausis storesnis. Lauksim nuotraukyčių su nauju darbeliu.

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Liepos 29, 22:22 | Žinutė # 38
Žinučių: 733
agneciuke, mano dekutis http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-2973 megztas is vaikisko akrilano, negaliu atsidziaugti savo mezginiu- svelnus, minkstas ir tikrai siltas. Manau ir mano suneliui patinka smile Skalbiau masina vilnos programa , neissitampe

agneciukeData: Sekmadienis, 2011 Rugsėjo 11, 15:25 | Žinutė # 39
Sveikos mezgėjos,

Norėjau paklausti dar dėl to akrilano. Vat kuom skiriasi BaBy akrilanas ir paprastas akrilanas? nes kūdikiams skirti siūlai žiūriu visi iš to Baby akril. tai koks skirtumas tarp šių siūlų?

JolitaData: Sekmadienis, 2011 Rugsėjo 11, 15:29 | Žinutė # 40
Admin
Sudėtimi jie niekuo nesiskiria, bet vaikiški gal kiek puresni (ne taip stipriai sukti), gal spalvos daugiau pastelinės ir tiek.

cinikeData: Sekmadienis, 2011 Rugsėjo 11, 15:29 | Žinutė # 41
Grupė: Удаленные

smile Laba diena, Jolita. Rašau pirmąkart. Labai patenkinta esamu forumu, mezgu senai, bet anksčiau nebuvo tokios siūlų įvairovės ir viskas buvo kaip ir paprasta. Jei išsirenku raštą, tai ne visiems siūlams jis tinka. Todėl sugaištu nemažai laiko pritaikydama smile Sumaniau numegzti suaugusiai dukrai nestorą švarkelį, turiu 400g.šviesių samaninių siūlų, turėtų užtekt, bet jie labai putlūs ir nepritaikau raštelio. Kiauraraštis labai skylėtas. Gal yra kur informacijos apie siūlų ir raštų suderinamumą, nes kažkaip nepastebėjau, kad būtų kur nurodyta, koks raštas kokiems siūlams tinka. Mano siūlai NAKO firmos ir vadinasi ASTRA, akrelanas,320m ir nurodyta megzt 3-3.5 dydžio virbalais. Ačiū iš anksto už atsakymą.

JolitaData: Sekmadienis, 2011 Rugsėjo 11, 16:17 | Žinutė # 42
Admin
cinike,

Tokio skirstymo dar nesu užtikusi. Dažniausiai rekomenduoja pataikyti virbalus ir vąšelį. Raštelį kiekvienas pasirenka pagal save. Bet iš storesnių siūlų kiauraraštis (labai kiaurėti) nelabai tinka. Storesniems siūlams tinka mažiau kiaurėti kiauraraščiai, pynutės ar kiti rašteliai. Mocherai tinka ir labai kiaurėti kiauraraščiai.
Akrilanas toks siūlas, su kuriuo galima megzti įvairius raštelius. Rašteliai tai skonio reikalas, vienam vienas gražu, kitam kitas. Tiesa labai reikia žiūrėti ir spalvą, nes labai skirtingai atrodo rašteliai išmegzti juodais ar raudonais siūlais. Tad reikia bandyti ir tikrai atrasite ko jums reikia ir kas patinka.

zefirinaData: Šeštadienis, 2011 Spalio 01, 11:29 | Žinutė # 43
Žinučių: 6

hello
gal kuri išbandėt bambukinius siūlus? Labai būtų įdomu sužinoti kaip jie mezgasi ir "dėvisi"

jurgiData: Antradienis, 2011 Spalio 11, 17:56 | Žinutė # 44
Žinučių: 1
sveiki,
prašau patarkite cry pradedanti mezgėjėlė norėtų megztinuko. bet esu labai jautri siūlams. iš kokių megzti, kad būtų švelnu, minkšta ir gerai nešiotųsi?
Merino de luxe? Woolmix? o kas tiktų kiauraraščiam šaliui?

JolitaData: Trečiadienis, 2011 Spalio 12, 14:29 | Žinutė # 45
Admin
jurgi,

Kadangi ir aš "lepi" siūlams, tai stengiuosi siūlų kamuoliuką priglausti prie žando ar kaklo ir jei manęs jis "nekanda" vadinasi galiu pirkti. Šiaip tai siūlyčiau rinktis medvilnę ar akrilaną, kid mohera yra švelni. Labai sunku pasakyti tiksliai, nes siūluose būna priedų, kurie gali dirginti jūsų odą. Reikia bandyti ir tik bandymo keliu atsirinkti kas tinka.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Страница 3 из 8«1234578»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool