Penktadienis, 2017 Liepos 21, 21:35
Pradinis puslapis | Siūlai - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 2 из 8«123478»
Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Siūlai
lilija22Data: Penktadienis, 2011 Kovas 25, 00:35 | Žinutė # 16
Grupė: Narys
Žinučių: 733
Statusas: Neprisijungęs
stai ir as gavau siulus is siulu rojaus, siuntimas uztruko 2 sav.

Man atrodo kad galima uzsakyti ir daugiau nei uz 70 litu, nes mano siulai kainavo 65 lt+pristatymas 48 lt( viso 113lt ), o ant ipakavimo nurodyta kad tai dovana ivertinta 7 doleriais smile
Is melsvai-zydru planuoju numegzti busimam suneliui dekuti, o is rausvu -dukrytei megztuka-paltuka smile smile smile

silvamirkoData: Penktadienis, 2011 Kovas 25, 01:21 | Žinutė # 17
Žinučių: 372
cool cool cool cool tu mane erzini lilija22, is melsvu sunui..... kaip tau gerai kad jau zinai.... va noriu daryti lopsi iki siol nezinau kas gims.... smile smile smile smile nebesulaukiu... nors istiesu labai svarbu kad sveikas..... o kas bus tas bus....

JolitaData: Penktadienis, 2011 Kovas 25, 08:43 | Žinutė # 18
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5406
silvamirko,
Tai bandyk naudoti universalias spalvas, pvz.: žalią...

silvamirkoData: Penktadienis, 2011 Kovas 25, 09:23 | Žinutė # 19
Žinučių: 372
happy su tom universalinem spalvom mono dukryte buvo pridariusi... tai tos zalios, geltonos smelines ir t.t. spalvu iki kaklo... nes ir kaip norejom zinoti kas gims , vis nesirode happy happy happy laike kojytes suglaudus stipriai... tad dabar labai noreciau jau zinoti surprised surprised

JolitaData: Pirmadienis, 2011 Kovas 28, 11:05 | Žinutė # 20
Admin

lauramijaData: Pirmadienis, 2011 Balandžio 18, 23:57 | Žinutė # 21
Žinučių: 201
Man kažkaip internetu užsakinėti ne prie širdies.kai buvau išvykus į užsienį,tai buvo kilę minčių...man visada reikia siūlą pamatyti,pačiupinėti ^_^.nemėgztu pirkti nekokybiškų,šiurkščių ir pigių siūlų.Tokia jau mano nuomone wink

JolitaData: Trečiadienis, 2011 Balandžio 20, 15:32 | Žinutė # 22
Admin
Na ne visada kas pigu yra blogos kokybės. Bet kiekvienas renkasi tai kas jam prie širdies.

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2011 Balandžio 21, 08:27 | Žinutė # 23
Jolita,na taip,gal tik ne taip išsireiškiau aš.vieni žiuri i kaina pirkdami o ne i kokybę,kiti atvirkščiai biggrin
O šiaip klausimas toks visoms,ar dažnai pasitaiko mezgant didesnį mezginį,kad pritrūksta siūlų ir vėl tenka eiti pirkti? Ir ar nebūna taip,kad nebeina gauti pirkti tokios pat spalūos siūlu,ka darote tokiu atūeju?

Žinutę redagavo lauramija - Ketvirtadienis, 2011 Balandžio 21, 08:29

JolitaData: Ketvirtadienis, 2011 Balandžio 21, 09:04 | Žinutė # 24
Admin
Aš tai stengiuosi visada pirkti daugiau nei reikia, nes kažkada buvo, kad ir numeris siūlo toks pat, ir gamintojas, o atspalvis netinka. Pridėjus šalia atrodo toks pat, o kai pradedi nerti ar megzti pasimato skirtumas ir rezultatas ne toks kaip tikėjaisi. Todėl perku daugiau, o jei liūeka likučius sunaudoju, puodkelėms, žaislams ar lėlių drabužiams.

agneciukeData: Penktadienis, 2011 Balandžio 22, 14:22 | Žinutė # 25
Žinučių: 146
va va, ir aš nusipirkau siūlų, galvojau užteks, bet va še tau kad nori ir pritrūkau. ir kaip tyčia, parduotuvėj jų neberadau. pralėkiau visas mezgimo siūlų parduotuves, bet nieko nepešiau. teko pirkti truputėlį kitokio atspalvio siūlą, ir net storis kitas ir kokybė. tai dabar net nežinau ką daryti, ar megsti su jais ar visą mezginį išardyti sad

lauramijaData: Penktadienis, 2011 Balandžio 22, 16:19 | Žinutė # 26
agneciuke, žiurint kiek esi numezgusi ir kur reikia pridurti.aišku jau nesigaus kaip tikejaisi,bet daug yra mezginių megztų iš yvairių siūlų ir gražiai atrodo!Tad nenukabink nosies,tik pajunk fantaziją ir gal viskas gerai gausis.

praeiveData: Ketvirtadienis, 2011 Balandžio 28, 00:31 | Žinutė # 27
Žinučių: 52
o gal, mergaites, keiskimes likuciais. vienai gali but nereikalingas matkelis, o kitai - lobis. juk galim nuotraukas ir aprasymus ikelti, o paskui tartis jau asmeniskai kas kam tinka...

lilija22Data: Šeštadienis, 2011 Gegužės 07, 15:24 | Žinutė # 28
Žinučių: 733
Ivairus medvilniniai ir ne tik siulai, http://www.mezgyklele.lt/medvilne/yarnart-lily.html

agneciukeData: Penktadienis, 2011 Gegužės 13, 21:32 | Žinutė # 29
Žinučių: 146
Aš norėjau pasiteirauti dėl moheros siūlų. noriu nusimegzti šią palaidinukę.

Man iškilo klausimas dėl tos moheros. kaip matau, jos rūšių yra daugoka. Kaip instrukcijoj rašo, reikia plonų. Todėl norėjau paklausti kokie būtų geriau? kokių firmų? megzti patariama su 3-3,5 virbalais.

JolitaData: Sekmadienis, 2011 Gegužės 15, 11:56 | Žinutė # 30
Admin
Moheros siūlų įvairių tiek savo sudedamosiomis dalimis, tiek švelnumu. Pirmiausiai reikia žiūrėti ar "nekas" jūsų, nes tada ir nešioti negalėsite. Geriausiai žiūrėti į tai kokius rekomendavo šios bliuskutės aprašyme (nebūtinai firmą, bent jau sudedamąsias dalis). O po to jau renkatės pagal save: jei svarbi kaina - renkatės pagal kainą, jei svarbu sudedamosios dalys - žiūrit pagal tai. Moherio siūlų yra įvairių, tad rinktis tikrai yra iš ko.

Forumas » Rankdarbiai » Mezgimas » Siūlai (Apie siūlus, jų sudėtį,struktūrą, savybes, kainą ir t.t.)
Страница 2 из 8«123478»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool