Šeštadienis, 2019 spalio mėn. 19, 09:44
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 5 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 23:55 | Žinutė # 61
Grupė: Narys
Žinučių: 201
Statusas: Neprisijungęs
sveikos rankdarbiu fanes smile as ir noriu i Jusu saunia kompanija, stebiuosi kaip iki siol neaptikau sio saunaus puslapelio surprised as esu Egle gyvenu , Kaune ir siuo metu auginu sunelius todel turiu laiko paklaidzioti interneto platybese kaip jie sumiega, deja ne tiek daug laiko turiu rankdarbiam, bet po biskuti vis pribegu, manau esu neblogiausia mezgeja, o naujos aistros siuvimas, peltakiavimas, ar kas uzsiimat siuo reikalu? bei velimas todel manau cia bus zmogeliuku ir kurie duos patarimu na gal ir mano patirtis kazkam pasitarnaus, tikiuosi grazaus bendravimo ir bendradarbiavimo, zemai lenkiuosi svetaines ikurejai pray

Labai smagu prissijungus i si saunu buri,kurios neabejingos rankdarbiam pray tikiuosi maloniai bendrausime biggrin

JolitaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 00:47 | Žinutė # 62
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Visada smagu kai į hello svečius ateina nauji žmogeliukai ir dar smagiau kai jie geranoriškai nusiteikę bendrauti ir bendradarbiauti. Svaika atvykusi egliukam.

egliukamData: Antradienis, 2009 rugpjūčio mėn. 04, 01:02 | Žinutė # 63
Žinučių: 9
aciu mergaites uz silta priemima wink

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 05, 00:08 | Žinutė # 64
Žinučių: 41
Sveika sveika egliukam flower kuo mūsų daugiau,tuo linksmiau smile

DanemeidaData: Penktadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 07, 17:28 | Žinutė # 65
Žinučių: 14
Labas merginos, labai džiaugiuosi suradus šitą puslapį, labai dėkui puslapio įkurėjai už iniciatyvą ir begalinę meilę rankdarbiams. Aš nesu superinė mezgėja, bet tikrai nesėdiu be mezgimo, aišku man labai trūksta patirties, manau su jūsų pagalba bus viskas gerai.

GerdaBData: Sekmadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 09, 21:02 | Žinutė # 66
Žinučių: 19
labuka, as gerda... tik ka siltai uzsiregistrawus.... mama iskojo mezgimo ideju tai ir as uzsiregistrawau smile .... Na as megstu nerti, siuti, megzti..... o labiausiai VELTI ir VERTI is karoliuku happy tikiuosi jus mane siltai primsite wacko

Didžiausias mūsų, kaip žmogiškųjų būtybių, turtas yra gebėjimas keistis. (E. Easwaran)

egliukamData: Pirmadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 10, 22:48 | Žinutė # 67
Žinučių: 9
sveikos naujai prisijungusios smile tikiu,kad cia rasite geru ir naudingu ne tik ideju,bet ir patarimu, pamastymu wink

RitulData: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 12, 16:33 | Žinutė # 68
Žinučių: 1
Sveikos darbštuolėlės biggrin
Džiaugiuosi radusi tokią šaunią Jolantos svetainę ir tiek daug bendraminčių, su kuriomis bus galima ir pasitarti, ir padiskutuoti.
Po ilgo laiko vėl pradėjau nerti tik šią vasarą, tačiau įgūdžiai dar nežuvę, o rezultatai apstulbino ne tik mane. Anksčiau nerdavau tik servetėles. Dabar gi radau daug puikių drabužių modelių ir jau įsibėgėjau... smile
Sėkmės visoms auksarankėms ir iki susitikimo!

lauramijaData: Penktadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 14, 10:19 | Žinutė # 69
Danemeida,GerdaB,Ritul-sveikos atvykusios biggrin

Zivile_bData: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 19, 21:11 | Žinutė # 70
Žinučių: 20
Sveiki,
As, Živilė iš Klaipėdos. Auginu dvi dukrytes 5m. ir 3m. Smagu prisijungti prie Jūsų visų. Buvau maloniai nustebinta, jog radau tokią informatyvią lietuvišką svetainę apie randarbius. išties Jolitai didelis AČIŪ už tokį triūsą. Norėtųsi Jai palinkėti ryžto ir toliau vystyti tokią šaunią idėją good

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 19, 23:46 | Žinutė # 71
Zivile_b

Sveika prisijungusi biggrin

AnaData: Šeštadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 29, 23:59 | Žinutė # 72
Žinučių: 4
laba vakara,esu naujoke siame forume.bet parasysiu
Esu Ana is klaipedos.Auginu dukryte jau metuku ir 3menesiuku. kai turiu laisvo laiko pradejau verti papuosaliukus.butu malonu susipazint ir pabendrauti su jumis. hello

JolitaData: Sekmadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 30, 16:19 | Žinutė # 73
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Labai smagu susipažinti. Ir tikiuosiu pasidžiaugsite kartu su mumis savo sukurtais papuošaliukais.

AnaData: Pirmadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 31, 21:48 | Žinutė # 74
Žinučių: 4
malonu kad priemet i kompanija

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 rugsėjo mėn. 02, 23:27 | Žinutė # 75
Žinučių: 41
Kuo mūsų daugiau,tuo smagiau smile

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool