Pirmadienis, 2019 spalio mėn. 14, 06:07
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 4 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
erikiukiukeData: Ketvirtadienis, 2009 birželio mėn. 11, 23:31 | Žinutė # 46
Grupė: Narys
Žinučių: 1
Statusas: Neprisijungęs
Labas vakaras esu Erika, man 20, studijuoju Kaune, man labai idomu toki dalykai, tikiuosi visko ismokti smile

JolitaData: Trečiadienis, 2009 birželio mėn. 17, 11:22 | Žinutė # 47
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Noriu visoms padėkoti, kad lankotės šioje svetainėje. Tikiuosi, kad bent dalis iš jūsų patenkinate savo norus naršydamos po šią svetainę. Truputį sustojo papildymo darbai, nes visiškai neturiu laiko. Bet prižadu, kad kai tik ,atrasiu laisvą minutę vis kuo nors papildysiu bent forumą, o pamokėlių gausite truputį palaukti. Dėl to aš labai jūsų atsiprašau ir prašau suprasti mane... flower

klaudiData: Antradienis, 2009 birželio mėn. 23, 08:23 | Žinutė # 48
Žinučių: 3
Sveiki, esu Tatjana iš Kauno. Dirbau buhaltere, tačiau šiuo metu auginu sūnelį ir daug laiko praleidžiu namuose. Mezgime esu naujokė ,bet tikiuosi su laiku išmokti visų šio meno gudrybių biggrin Manau , šis puslapis irgi prisidės prie mano mokslo ir tobulėjimo mezgimo srityje . Ačiū įkūrėjai smile

JolitaData: Antradienis, 2009 birželio mėn. 23, 21:14 | Žinutė # 49
Admin
Viskas išmokstama, jei tik yra didelis didelis noras. Sekmės.... wink

GintaryteData: Sekmadienis, 2009 birželio mėn. 28, 20:04 | Žinutė # 50
Žinučių: 10
sveik, As Gintare man 13m. gyvenu Raseiniuose. man labai patinka rankdrabiai, o ypac karoliuku verimas ir vilnos velimas
kai suradau si puslapi jis man labai patiko, ir as jame lankausi beveik kiekviena diena biggrin
Labai aciu Jolitai !!! applause

JolitaData: Sekmadienis, 2009 birželio mėn. 28, 22:50 | Žinutė # 51
Admin
Gintaryte,

Tikiuosi, kad savo darbeliais pasidžiaugsi su kitomis svetainės lankytojomis ir lankytojais. wink

GintaryteData: Sekmadienis, 2009 birželio mėn. 28, 22:57 | Žinutė # 52
Žinučių: 10
tikrai taip smile

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 02, 11:02 | Žinutė # 53
Žinučių: 201
Labukas merginoos!as esu Laura is Palangos.siuo metu nedirbu,priziuriu dukryte.domiuosi rankarbiais,pati esu mezgeja nuo mokyklos laiku.noreciau susipazint su patyrusia mezgeja,dalintis ygudziais.kai radau sia svetaine,tai db nuolat joje lankysiuosi. flower rasykit laiskus man i e-meila roll

AstridaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 05:59 | Žinutė # 54
Žinučių: 14
labukas.Mezgimas ir siuvinejimas kryzeliu - hobi. Sis hobis mane uzvaldes jau 20 metu.Siaip pradeju megzti 5-oje klaseje.Puikiai atsimenu savo pirma numegzta darbeli - sau liemene. Gyvenu JAV,New Jersey. Manau pabendrausim,daug ir maloniai.IKI.

lauramijaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 11:25 | Žinutė # 55
Butinai aplankyk sia svetaine Astrida,cia tiek daug fainu nariulankosi,paplepesim apie viska biggrin

RasuteleData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 24, 13:21 | Žinutė # 56
Žinučių: 1
Sveikutės hello , esu Rasa iš Kauno , labai mėgstu rankdarbius , neriu , mezgu veriu ir kartais veliu , labiausiai patyrusi esu nėrime .

PookėData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 26, 17:31 | Žinutė # 57
Žinučių: 4
Sveiki, man keturiolika metų, esu iš Kauno. Domiuosi vilnos vėlimu, modelinu, karoliukų vėrimu, siuvinėjimu, mezgimu, nėrimu, dekupažu. Daugiausiai patirties turiu karoliukų vėrime, tačiau šiuo metu nusprendžiau praplėsti akiratį, tad nusprendžiau pamėginti dekupažą ir mezgimą. hello

Tas, kas pažins baimę, baisesnę už baimę, pradings amžinai sustingęs akmeny...

astttaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 26, 20:38 | Žinutė # 58
Žinučių: 8
sveikutes hello as ASTA is siauliu,man labai patinka megzti,nerti,siuvineti tik ne visada darau kaip reikia,dazniau buna taip kaip iseina tik kiek imanoma graziau:) o dabar galesiu mokytis viska daryti taip kaip reikia.Aciu JOLITAI uz sia svetaine flower

..."kas valandą žmonės į patirtį žengia ir metai po po metų atranda save."

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 00:34 | Žinutė # 59
Sveikutės hello , esu Rasa iš Kauno , labai mėgstu rankdarbius , neriu , mezgu veriu ir kartais veliu , labiausiai patyrusi esu nėrime .

Sveiki, man keturiolika metų, esu iš Kauno. Domiuosi vilnos vėlimu, modelinu, karoliukų vėrimu, siuvinėjimu, mezgimu, nėrimu, dekupažu. Daugiausiai patirties turiu karoliukų vėrime, tačiau šiuo metu nusprendžiau praplėsti akiratį, tad nusprendžiau pamėginti dekupažą ir mezgimą. hello

sveikutes hello as ASTA is siauliu,man labai patinka megzti,nerti,siuvineti tik ne visada darau kaip reikia,dazniau buna taip kaip iseina tik kiek imanoma graziau:) o dabar galesiu mokytis viska daryti taip kaip reikia.Aciu JOLITAI uz sia svetaine flower

Labai saunu,sveikos atvykusios prisistaciusios ir prisijungusios applause flower geru akimirku jum sioje svetaineje!!!

Žinutę redagavo lauramija - Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 00:36

egliukamData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 23:31 | Žinutė # 60
Žinučių: 9
sveikos rankdarbiu fanes smile as ir noriu i Jusu saunia kompanija, stebiuosi kaip iki siol neaptikau sio saunaus puslapelio surprised as esu Egle gyvenu , Kaune ir siuo metu auginu sunelius todel turiu laiko paklaidzioti interneto platybese kaip jie sumiega, deja ne tiek daug laiko turiu rankdarbiam, bet po biskuti vis pribegu, manau esu neblogiausia mezgeja, o naujos aistros siuvimas, peltakiavimas, ar kas uzsiimat siuo reikalu? bei velimas todel manau cia bus zmogeliuku ir kurie duos patarimu na gal ir mano patirtis kazkam pasitarnaus, tikiuosi grazaus bendravimo ir bendradarbiavimo, zemai lenkiuosi svetaines ikurejai pray

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool