Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 16:36
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 34 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
JustinaRRRData: Pirmadienis, 2013 lapkričio mėn. 04, 12:01 | Žinutė # 496
Grupė: Narys
Žinučių: 1
Statusas: Neprisijungęs
Sveikos smile Esu Justina is Alytaus, megstu megzti, nerti smile man tai labai patinka smile Smagu cia prisijungti  biggrin

virgacebaData: Pirmadienis, 2013 lapkričio mėn. 11, 13:48 | Žinutė # 497
Sveikos auksarankės. Aš esu Virginija iš Šakių raj.Visai atsitiktinai čia užklydau ir pasilikau.Mėgstu visokius rankdarbius :neriu , pinu iš laikraščių ir t.t ,dabar į rankas pasiėmiau virbalus - žiūrėsim kaip čia seksis , nes jau seniai nemezgiau. roll

Atide111Data: Sekmadienis, 2013 gruodžio mėn. 08, 00:54 | Žinutė # 498
Žinučių: 2
Sveikutes,esu Edita is Ispanijos ,tikiuosi priimsit i savo buri ir mane ,noriu daugiau ismokt megsti ir nerti  smile

eristiData: Penktadienis, 2013 gruodžio mėn. 13, 01:32 | Žinutė # 499
Sveikos gyvos bitutės auksarankės, džiaugiuosi įsiliejusi į jūsų būrį. Esu  galima sakyti pradedančioji mezgėja :), neskaitant  prieš daug daug metų su virbalais megztų staltiesių... man jas buvo daug lengviau megzti, nei kokį megztinį smile

k@mylyeData: Šeštadienis, 2013 gruodžio mėn. 28, 20:30 | Žinutė # 500
Žinučių: 3
Sveikos

esu tik mėgėja, bet mano gyvenime rankdarbiai vis daugiau vietos užima. biggrin

laumuciauskasData: Pirmadienis, 2014 sausio mėn. 20, 16:01 | Žinutė # 501
Žinučių: 12
Sveikutes,
esu Laima is Sirvintu, mezgu, neriu, siuvineju, truputi siuvu jau senokai, retkarciais piesiu, vaistazoliauju (kaip kaimynai sako raganauju) ieskodama siuvinejimo schemu radau jus. tikiuosi faino draugavimo plepavimo  smile

Žinutę redagavo laumuciauskas - Pirmadienis, 2014 sausio mėn. 20, 16:05

JolitaData: Pirmadienis, 2014 sausio mėn. 20, 16:46 | Žinutė # 502
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
laumuciauskas

Sveika, įsitraukusi į mūsų būrį... hello

gerve77Data: Penktadienis, 2014 vasario mėn. 07, 02:57 | Žinutė # 503
Labukas mergaites, siaip seniai stebiu jus, bet nutariau galu gale prisijungti, esu Irina nuo Panevezio.. vaikai uzauginti, rankdarbiais uzsiimu savo malonumui.. smile

bagyra26Data: Trečiadienis, 2014 vasario mėn. 19, 13:29 | Žinutė # 504
Žinučių: 79
Sveika hello  Dziugu,kad prisijungiai,nenusivilsi  roll

:)

riesinukeData: Šeštadienis, 2014 vasario mėn. 22, 23:11 | Žinutė # 505
Žinučių: 5
Labas visoms:) ir aš jungiuos į jūsų gretas:). Esu Kristina ir mezgu jau nuo pat mažų dienų:) ir dėl to esu labai dėkinga savo močiutei. Čia tiek daug gražių pledukų mačiau tik bėda aš rusų kalbos visai nemoku:(. o eit į vertimo biurus na neapsimoka.

SegtukasData: Sekmadienis, 2014 vasario mėn. 23, 15:19 | Žinutė # 506
Žinučių: 256
riesinuke,  sveika prisijungusi wink o jei reiks su vertimu pagalbos kreipkis stengsimės padėti:)

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

Prašau visų, kreipkitės TU:)

ausciukas08Data: Ketvirtadienis, 2014 gegužės mėn. 15, 19:24 | Žinutė # 507
Sveikos mergaites, esu Austė iš Kauno, intensyviai kurti visokius rūbelius pradėjau prieš metus. Dažnai pas jus į forumus užsuku pasisemti naujų mnčių, bet vis neužsiregistruodavau, bet pagaliau aš čia smile

Ruta1001Data: Sekmadienis, 2014 gegužės mėn. 18, 18:29 | Žinutė # 508
Sveikos smile Esu is Vilniaus, taciau netrukus kraustysimes su seima i Naujaja Akmene, kur ir su darzeliu vaikams problemu nebus, ir gyvenimas ramesnis. Tik butu nuomai truksta  sad
Tikiuosi greit turesiu daugiau laiko, kuri galesiu skirti drabuzeliu, zaislu ir kt. siuvimui ir mezgimui.

JolitaData: Sekmadienis, 2014 gegužės mėn. 18, 18:33 | Žinutė # 509
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Ruta1001

Kaip smagu, kad ir į Naują Akmenę žmonės kraustosi. Miestelis nedidelis, bet labai tvarkingas, o dar ir centro remontai vyksta. Bus labai gražu. Taip pat kviečiu su vaikučiais apsilankyti "Žvaigždutės" http://www.xn--vaigdut-z8a33gea.lt/ darželyje...

jovita2Data: Šeštadienis, 2014 lapkričio mėn. 08, 15:13 | Žinutė # 510
sveiki. as esu jovita. esu tiesiog paselusi del nerimo ir mezgimo. sio dalyko ismokau mokykloje ir visai nesigailiu.ir aciu tai mokytojai kuri man padejo to ismokti. gyvenu vokietijoje siuo metu. siuo metu laisvalaikiu neriu sau salikeli. smile manau atrasiu cia dar daugiau ydomybiu. wink

as

Žinutę redagavo jovita2 - Šeštadienis, 2014 lapkričio mėn. 08, 15:14

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool