Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 17:32
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 33 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
Vita16Data: Pirmadienis, 2013 kovo mėn. 11, 13:38 | Žinutė # 481
Grupė: Narys
Žinučių: 1
Statusas: Neprisijungęs
Sveiki, aš senai žiūrinėju šį puslapį, o dabar nusprendžiau prisijungti. Čia galima visada rasti daug geros informacijos. Ačiū puslapiuko šeimininkei. Sėkmės! happy

Kriste09Data: Penktadienis, 2013 kovo mėn. 15, 16:47 | Žinutė # 482
Žinučių: 2
Sveikos panelės,moterys,močiūtės

Esu Kristina dviejų puikių anūkėlių močiūtė   iš Rokiškio.
Nesu šio meno naujokė. Jau nuo vaikystės išmokau ''valdyti''virbalus  ir vašelį .Tik štai dėl per didelio darbų krūvio  ir įtampos šį amatą teko apleisti ilgam.
 Užauginusi  ir išleidusi dukras į gyvenimą  ilgesio  vakarus ėmiau  vėl leisti su mezginiu rankose. Tai vienintelis
vaistas nuo depresijos  , vaikų ilgesio bei slogių minčių .
 Tikiuosi ,priimsit į savo gausų būrį  ir pasidalinsite su manimi savo rūpesteliais  smile

Labai dėkui jums p Jolita už šią moterišką  svetainę ir nepaprastai turtinga  rąštų gausa.Čia jau radau tai kas padės papuošti anūkėlės ir anūko  garderobą. Svarbu ir tai ,kad visi paaiškinimai [schemos]  paprastos ir suprantamos visiems.

Dirbk, kai liūdna, – tik darbas išblaško liūdesį. Dirbk, kad neįpultum į neviltį: niekas taip neapsaugo nuo slegiamos nykumos kaip darbas. Dirbk, kai lydi sėkmė: nėra geresnio vaisto nuo „laimėjimų svaigulio“ kaip darbas.

lilija22Data: Šeštadienis, 2013 kovo mėn. 16, 17:33 | Žinutė # 483
Žinučių: 733
Kriste09, sveika prisijungusi

Kriste09Data: Sekmadienis, 2013 kovo mėn. 17, 02:21 | Žinutė # 484
Ačiū

Dirbk, kai liūdna, – tik darbas išblaško liūdesį. Dirbk, kad neįpultum į neviltį: niekas taip neapsaugo nuo slegiamos nykumos kaip darbas. Dirbk, kai lydi sėkmė: nėra geresnio vaisto nuo „laimėjimų svaigulio“ kaip darbas.

Ryte123Data: Ketvirtadienis, 2013 kovo mėn. 28, 15:26 | Žinutė # 485
Žinučių: 5
Sveikutes,
Esu Renata,gyvenu Marcinkonyse. Niekur siuo metu nedirbu, tai rankdarbiams laiko turiu i valias.
Tikiuosi mane irgi priimsite i  savo rateli. Jusu puslapeli radau atsitiktinai, ieskodama vieno zenklo paaiskinimo. smile

Gyvenimas-tai knyga kuria skaitai ir atrandi kazka naujo.

DvynukėData: Ketvirtadienis, 2013 balandžio mėn. 04, 14:08 | Žinutė # 486
Žinučių: 21
Sveika, Ryte123. Junkis drąsiau  flower

akeleData: Trečiadienis, 2013 balandžio mėn. 24, 11:10 | Žinutė # 487
Žinučių: 50
Labas merginos. Seniai cia lankausi, manau pats laiks prisistatyti. Esu Jelena is Linkuvos. Kol dirbau, nebuvo kada apie mezgimus galvoti. O kai pries du metus netekau darbo, kad nenupusciau, emiausi mezgimo. Megzti visada mokejau, dar nuo mokyklos laiku. Bet dabar as dar daugiau ismokau.

jurgitesData: Penktadienis, 2013 gegužės mėn. 31, 08:44 | Žinutė # 488
Žinučių: 10
Labas, visoms. Beješkodama nėrinių shemų, atradau šį puslapį. Jis tiesiog nuostabus. Tikiuosi kad primsite ir mane į savo gausų burį. smile

kaktuseeData: Trečiadienis, 2013 liepos mėn. 17, 12:26 | Žinutė # 489
Laba diena visoms smile pirmiau karts nuo karto uzklysdavau, kai iskildavo klausimu apie nerima ar mezgima smile tad nusprendziau, jog reiktu prisijunkti prie jusu smile tikiuosi, draugausim smile

JolitaData: Trečiadienis, 2013 liepos mėn. 17, 14:03 | Žinutė # 490
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
kaktusee

Visada smagu dideliam draugų rate...

raiduteeeData: Antradienis, 2013 rugpjūčio mėn. 06, 16:48 | Žinutė # 491
Žinučių: 20
Sveikos, jau kuris laikas semiuosi šitame puslapyje idėjų ir patarimų, tai manau ir prisistatyti metas roll
Esu Raimonda iš Kalvarijos, dviejų vaikučių mama, studentė. Rankdarbiai mano įvairūs ir keičiasi priklausomai net pati nežinau nuo ko... Dabar neriu ir mezgu, vėliau virbalus ir vąšelį metu į šoną ir griebiu papuošalus daryt iš karoliukų, vilnos, sutažo... smile

Ilona18Data: Ketvirtadienis, 2013 rugpjūčio mėn. 08, 10:42 | Žinutė # 492
Žinučių: 5
Sveikos biggrin , esu Ilona iš Akmenės .  Šiuo metu auginu vaikuti , megzti pradejau neščia nes užėjo didelis noras kažka gražaus busimam mažyliui sukurti, tai kol kas moku megzti tik tapukus , jie man labiausiai ir patinka smile , tikiuosi išmokti ir daugiau  wink

kaktuseeData: Ketvirtadienis, 2013 rugpjūčio mėn. 15, 13:58 | Žinutė # 493
Aciu, jog taip mielai priimate i kompanija  biggrin Jei daugiau apie save, tai mano pomegiai daugiau nerimas, bet paskutiniu metu, bandziau susidraugauti su mezgimu, ir galais negalais iveikiau du megstukus smile Siuo metu gyvenu Naujojo Akmenej, netiketi vejai atpute i nauja krasta smile

LiututeData: Antradienis, 2013 rugsėjo mėn. 17, 18:44 | Žinutė # 494
Sveiki, esu Oresta. Labai patinka mezgimas, tačiau nedideli darbeliai. Dažniausiai mezgu vaikams, retai bandau kažką numegzti sau. Prisijungiu prie jūsų didžiulės patirties, sudėtos šiame puslapyje, kad galėčiau pasisemti idėjų, pabandyti išsiaiškinti nesuprantamas schemas smile

Добавлено (2013 Rugsėjo 17, 17:44)
---------------------------------------------
Sveiki, esu Oresta. Labai patinka mezgimas, tačiau nedideli darbeliai. Dažniausiai mezgu vaikams, retai bandau kažką numegzti sau. Prisijungiu prie jūsų didžiulės patirties, sudėtos šiame puslapyje, kad galėčiau pasisemti idėjų, pabandyti išsiaiškinti nesuprantamas schemas smile

EurikeleData: Ketvirtadienis, 2013 rugsėjo mėn. 19, 16:53 | Žinutė # 495
Žinučių: 1
labuka visoms mezgejelems biggrin moku megzti,bet neprofesionale..labai daug dar mokytis reikia..tikiuosi sulaukti jusu kantrybes su manim. biggrin

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool