Sekmadienis, 2019 spalio mėn. 20, 12:40
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 32 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
jurgutData: Trečiadienis, 2012 lapkričio mėn. 07, 22:20 | Žinutė # 466
Grupė: Narys
Žinučių: 5
Statusas: Neprisijungęs
sveiki,as jurga.mezgu,neriu.labai malonu,kad tiek daug cia bendraminciu.tai nuostabi svetaine!

jst

misssisssipeData: Antradienis, 2012 lapkričio mėn. 13, 12:37 | Žinutė # 467
Žinučių: 1
Labutis. Aš Milda. Gimus vaikams atsirado nenugalimas noras megzti ir nerti, taigi jungiuosi prie Jūsų. Svetainė šauni good

susidomejusiData: Šeštadienis, 2012 gruodžio mėn. 15, 11:59 | Žinutė # 468
Žinučių: 21
Sveiki.As vardu Danguole is Mazeikiu.Mano didziausias pomegis yra megzti,siektiek neriu,veriu karoliukus,bet nera dienos,kad virbalu rankose netureciau.Dabar dar didesnis azartas atsirado,susiradus toki nuostabu puslapi,tik gaila,kad zmogus teturi dvi rankas ir negali visko aprept. smile

vaidutiaData: Trečiadienis, 2012 gruodžio mėn. 19, 18:44 | Žinutė # 469
Sveiki, as Vaida. Visai neseniai ir as atradau sia svetaine. Rankdarbiais domejausi nuo pat mazu dienu, taciau kaip ir dugeliui prasidejus studijoms sis pomegis buvo nustumtas i sona, dabar auginu 1 metuku berniuka ir is naujo atradau si malonuma. Tiesa, mezgimo zinios ganetinai menkos,taciau pasinaudodama pradziamokslio pagalba pas mane jau spintoj stovi numegztos pirstines ir kojines biggrin puslapis nuostabus, manau bendrausim ilgai :DDD

ligicikiData: Penktadienis, 2013 sausio mėn. 04, 11:49 | Žinutė # 470
Žinučių: 3
Sveiki, aš Ligita, susirgau nėrimo liga, dar tik pradedu, radau šį puslapį, tikiuosi rasti naudingų patarimų smile

sauletaData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 09, 22:48 | Žinutė # 471
Žinučių: 7
labas visoms,aš esu Violeta,gyvenu prie Nemuno netoli Jurbarko,mėgstu megzti ,nerti,siuvinėti-tai labai atpalaiduoja,oypač ilgais žiemos vakarais.Tai labai šauni ši svetainė visa kuo hello

daivasumData: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 27, 20:15 | Žinutė # 472
Sveikutes visos. Esu Daiva, siuo metu gyvenu Norvegijoje.Mezgimu uzsiimineju visai neseniai.Auginu sunu,todel turiu laisvesnio laiko.Dazniausiai mezgu butent maziukui. Sia svetaine uztikau ieskodama mezgimo pradziamokslio smile Cia labai faina,nes randu visus atsakymus i rupimus klausimus ,susijusius su mezgimu smile

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 29, 23:56 | Žinutė # 473
Žinučių: 185
davai mumi lašišos norvegiškos bliūdą ta šventine proga...

sveika prisijungusi

laurita111Data: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 11, 12:35 | Žinutė # 474
Sveikos bendramintes, 

Esu Laura, gyvenu Norvegijoje, kaip ir Daiva :). Siuo metu nedirbu, bet auginu du vaikus, vienas jau 11 m. o mazoji 6 men. Megzti, nerti ismokau dar mokykloje, b et rimciau pradejau kai gime sunus, veliau del laiko stokos buvau padejusi virbalus i sona. Siuo metu gimus mazajai vel sis noras pakilo, tad pradejau megzti ir nerti vel. Jieskodama visokiu schemuciu radau si puslapi ir apisdziaugiau, niekur kitur dar tiek daug visko sudeta nesu maciusi smile

KiemėData: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 11, 15:26 | Žinutė # 475
nu... lašišos ir tu mumi ryškiai neduosi?
Sveika prisijungusi

uzsispyreleData: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 11, 16:44 | Žinutė # 476
Žinučių: 322
Laikas prisistatyti ir man. Gyvenu ir dirbu Lietuvoje. Patinka ir paprasti ir  sudėtingesni mezginiai. Jau gana senokai nardau po "Jolitos rankdarbius", džiaugiuosi kai man padeda ir kai aš kuriai nors padedu.Smagu matyti Jūsų darbo rezultatus. Aš seniai, seniai ir neriu ir mezgu. Apmegzti visi šeimos nariai ir "svietui" mezgiau, kai auginau vaikus. Dabar šio malonumo imuosi savaitgaliais ir kartais po darbo dienos, jeigu nuovargis ir nervas būna neužvaldęs drūtai. Merginos, ką Jūs čia apie lašišas- blynus ruoškimės kepti. Su UŽGAVĖNĖMIS artėjančiomis  visas visas sveikinu ir linkiu laaaabaaai sočiai pačioms pasimaitinti ir šeimynos bei kaimynų ar draugų nepamiršti. wine holiday

KiemėData: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 11, 17:00 | Žinutė # 477
blyyyyyyyyyyyyyynųųųųųųųųųų davaiiiiiiiiiiiiii

JolitaData: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 11, 17:34 | Žinutė # 478
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Smagu, kad mūsų ratas vis didėja ir didėja. 

Dar smagiau, kad galime viena kitai padėti ir patarti. O  kai randi bendraminčių ir darbai greičiau einasi, o ir dailesni pasidaro. O jei dar geru žodžiu pagiria tavo darbus, visai gera...

AdateleLTData: Pirmadienis, 2013 vasario mėn. 18, 23:30 | Žinutė # 479
Žinučių: 2
Sveiki ! Aš esu Natalija iš Vilniaus. Mėgstu siuti, megsti, siuvineti. Kai dukros buvo mažos labai daug mezgiau, dabar mezgu anukui smile Paskutinis mano hobis- siuvinėjimas juostele. Atsitiktinai radau šį puslapį ir man jis labai patiko. Čia tikrai yra į ką pažiureti. good

IgnitiaData: Ketvirtadienis, 2013 vasario mėn. 21, 00:09 | Žinutė # 480
labas vakaras esu Inesa is europos smile i Jusu puslapiuka uzklydau ne atsitiktinai o uzrodzius kitoms moteriskutems smile labai man cia patinka, nes mano esamam lygiui cia viskas  isaiskinta labai aiskiai, dekui uz puslapiuka smile

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool