Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 16:37
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 3 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
sandrulia7Data: Sekmadienis, 2009 kovo mėn. 22, 13:58 | Žinutė # 31
Grupė: Narys
Žinučių: 30
Statusas: Neprisijungęs
Sveikos, mergaitės. Esu Sandra iš Utenos. Šiuo metu auginu vienerių metukų sūnelį Donatuką. Laisvu laiku arba kai Donatukas miega užsiimu veltinukais arba sėdžiu prie kompiuterio darydama šventinę atributiką. Veltinukai mane domina, jais mielai užsiimu. Tikiuosi mano darbeliai Jums patiks good

Gražu ir gera gyventi:)

ArvedaData: Antradienis, 2009 kovo mėn. 24, 08:03 | Žinutė # 32
Žinučių: 1
Sveikutės flower Aš esu Edita iš Šiaulių . Be galo mėgstu mezgimą wink Tai visas mano laisvalaikis wink
Šita foruma suradau ieškodama info kaip padaryti sagai kilpa good
Labai daug ir šaunios info radau flower

sonatagrData: Ketvirtadienis, 2009 kovo mėn. 26, 18:05 | Žinutė # 33
Žinučių: 6
sveikutes,esu sonata is kauno.saves neisisvaizduoju be mezgimo,todel malonu rasti bendraminciu.labai noriu nusimegzt grazia moherine suknele ,taciau cia neradau.gal galit kas padet smile

SvečiasData: Šeštadienis, 2009 balandžio mėn. 04, 10:07 | Žinutė # 34
Grupė: Svečias

Na ir kodėl manęs nepriimat?

garnysData: Šeštadienis, 2009 balandžio mėn. 04, 11:38 | Žinutė # 35
Labas. Buvau BASUTIS- neįleido. Nėra padėties be išeities- dabar būsiu garnys iš Dzūkijos.Malonu jūsų būryje, todėl ir broviausi.

jolitkaData: Šeštadienis, 2009 balandžio mėn. 04, 11:50 | Žinutė # 36
Žinučių: 22
Esu Jolita is Utenos,dabar auginu maza suneli,todel rankdarbiams laiko lieka nedaug,bet vaikutis paaugs ir vel grisiu prie mezgimo,ir dabar ,radusi laisva minute,stengiuosi pasiimti virbalus i rankas

violaData: Pirmadienis, 2009 balandžio mėn. 06, 14:49 | Žinutė # 37
Žinučių: 2
as esu is Marijampoles,dirbu kaip ir jus Jolita vaiku darzelyje kuno kulturos pedagoge ir visa savo laisvalaiki praleidziu megzdama ,nerdama tai mano hobis

sonkeData: Pirmadienis, 2009 balandžio mėn. 06, 17:30 | Žinutė # 38
Sveikos,As Raseiniete Sonata.Esu kirpeja,bet neabejinga visokiems rankdarbiams smile .Neseniai uzsukau pas drauge,kuri pamoke velti.na ir prasidejo... happy Dabar sergu karoliu velimo ir verimo manija smile .Seima mane vadina "karoliuku karaliene"...be to labai megstu megzti ,nerti,siuvineti. crazy .Tai hobis.Idesiu savo darbu kad ivertintumet biggrin

AlackaData: Ketvirtadienis, 2009 balandžio mėn. 09, 21:21 | Žinutė # 39
Labas vakaras,esu Ala iš Ventos,malonu matyti daug merginų-moterų iš šio krašto Lietuvos,esu namų šeimininkė,na o visą laisvą laiką ką nors mezgu-neriu,dabar labai susidomėjau vėlimu.

Mano darbeliai
http://public.fotki.com/Alackaxxx/

GoddessData: Penktadienis, 2009 balandžio mėn. 17, 10:27 | Žinutė # 40
Sveikos, esu Miglė iš Kauno. Rankdarbiauju nuo 13 metų gal... Vis sustoju ir vėl pasiimu. Mezgu, neriu, siuvinėju kryželiu, biseriauju, veliu iš vilnos ir šiaip užsiimu visu kuo įmanoma biggrin labai noriu išmokti Wire wrap, scrapbooking technikų, daryti gėles iš nailono, velti ant šilko. Labai gundo visokios naujovės, naujos technikos ir "pramogos" forumuose, tokios kaip swap'ai, konkursai, pamokėlės ir t.t. Kol kas mažylio neturiu, bet "lizdelio sukimo" instinktas jau pabudęs angel labai mėgstu susirasti internete įvairias pamokėles tai įkelsiu ir jums į forumą. Jei bus labai blogai - informuokite :P

Debesys praeina, o dangus - pasilieka

bobulyteData: Ketvirtadienis, 2009 balandžio mėn. 23, 07:56 | Žinutė # 41
Žinučių: 11
Sveikos darbštuolytės. Jūsų svetainę radau sesers dėka. Ji šiuo metu gyvena ir dirba Ispanijoje. Turėjo savaitę atostogų, pradėjo megzt megztuką ir pasiskundė, kad nemoka megzt iškirptės, todėl nusprendžiau rast jai internete informacijos ir užtikau jus. Mielai ir pati pasimokysiu iš jūsų naujų įdėjų, o mano anūkė pasimokys verti karoliukus, nes kaip tik prieš kelias dienas gavo dovanų rinkinį karoliukų vėrimui.

Aš taip pat, kaip ir naujokė Stasė, neužilgo jau turėčiau gauti pirmą pensiją. flower

zivillleData: Ketvirtadienis, 2009 balandžio mėn. 23, 22:23 | Žinutė # 42
Sveikos. Mano vardas Živilė. Esu iš Šiaulų, bet dabar studijuoju aplinkotyrą Kaune. Labai apsidžiaugiau kai radau šį puslapį smile . Jis tikrai puikus, tiek daug gerų patarimų. Man patinka megzti, o užėjusi čia susidomėjau ir karoliukų vėrimu. Kol kas esu nusimezgusi tik vieną megztinį ir baigineju antrą. Manau jų bus tikrai daugiau, nes čia tiek daug idėjų!

VikusitukaData: Trečiadienis, 2009 balandžio mėn. 29, 15:00 | Žinutė # 43
sveikutes, esu Viktorija. Lituaniste, taciau isikurusi Ispanijoje... siuo metu laukiuosi, todel labai aktualu viskas, kas susije su kudikio kraiteliu smile

violetuks666Data: Ketvirtadienis, 2009 balandžio mėn. 30, 20:17 | Žinutė # 44
laba as esu violeta. man 13 metu. esu is ukm.

eglelauData: Šeštadienis, 2009 gegužės mėn. 02, 16:45 | Žinutė # 45
Žinučių: 3
Labutes biggrin As Egle is Kauno. Esu gydytoja, siuo metu turiu toki darbeli savaitgaliais, kur yra pilna laiko ivairiems uzsiemimams. Taip nuobodziaudama suradau si nuostabu puslapi, aciu ikurejai smile Man labiausiai prie sirdies mezgimas, bet moku tik labai paprastus mezginius, tikiuosi su jusu pagalba pramoksiu daugiau smile

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool