Šeštadienis, 2019 rugsėjo mėn. 21, 03:10
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
JolitaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 13, 13:52 | Žinutė # 16
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Statusas: Neprisijungęs
Labai smagu, kad puslapį lanko įvairaus amžiaus moterys ir vyrai, panelės ir vaikinai. Manau, kad padėsite kurti ir tobulinti šį puslapį. Visada smagu, kai kas padeda biggrin

aushrikeData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 15, 21:00 | Žinutė # 17
Grupė: Narys
Žinučių: 1
Sveiki,

mano vardas Ausra. Siuvineju kryzeliu. Jaunysteje daug mezgiau, dabar bandau prisiminti ir dziaugiuosi radus daug rastu smile

TarakoniukassData: Sekmadienis, 2009 vasario mėn. 22, 14:55 | Žinutė # 18
Žinučių: 5
Labas. Esu Dovilė. Gyvenu šiuo metu Norvegijoje. Po darbu mielai užsiimu rankdarbiais.Dažnai iskyla klausimų,todel bandysiu atsakymu ieskoti su jumis rah

Jurate-13Data: Pirmadienis, 2009 vasario mėn. 23, 21:06 | Žinutė # 19
Žinučių: 75
Laba diena ,,esu Jurate is Birzu ,,mezgu gana seniai bet ziniu niekada nebuna per daug, tad radus si puslapi labai apsidziaugiau ir karts nuo karto vis uzsuku ,, ir manau kad sis puslapis gyvuos ilgai ir ideju ir nauju rastu bus galima karts nuo karto rasti vis nuaju .

gratoData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 27, 20:58 | Žinutė # 20
Žinučių: 25
Sveikos. Esu Gražina. Gyvenu Kretingoje, dabar auginu sūneli Pijų, kad nebutū nuobodu užsiimu visokiausiais rankdarbiais. Dėja tik megzti gražiai nemoku, bet tikuosi kad čia pavyks išmokti, jau dabar svajoju apie kojines wink Sekmės visoms !

oksanuksData: Sekmadienis, 2009 kovo mėn. 01, 19:34 | Žinutė # 21
Žinučių: 2
Labutis, gyvenu Alytuje. Mokinuosi technologijų edukologijos specialybėje. Labai patinka rankdarbiai, domiuosi įvairiomis naujienomis. flower

dianaxsData: Antradienis, 2009 kovo mėn. 03, 20:55 | Žinutė # 22
Žinučių: 4
Labas vakaras Jolita hello labas vakaras merginos ,paneles ,moterytes. hello Esu Diana is Palangos,mokausi vadyba.Noriu ismokti graziai megzti.Labai dziaugiuosi,kad suradau sia svetaine.

Žinutę redagavo dianaxs - Antradienis, 2009 kovo mėn. 03, 20:55

ritaData: Penktadienis, 2009 kovo mėn. 06, 23:20 | Žinutė # 23
Žinučių: 151
Sveikos merginos,as esu Rita,gyvenu uzsienije,tad radau sia svetaine,ir apsidziaugiau ,Nes megstu nerti,megsti siuti,verti karoliukus.manau kad bendrausime. biggrin biggrin

SaguteData: Šeštadienis, 2009 kovo mėn. 07, 09:23 | Žinutė # 24
Žinučių: 6
Sveikos merginos, as esu Sigita, gyvenu Kedainiuose. Nusprendziau ismokti megzti ir numegzti savo berniukams megztukus. Virbalus rankose laikyti ismoke mama, kojines ismokau pati megzti, o didesniems mezginiams neuztektado kantrybes. Bet kai suradau tokia faina svetaine, tai ir noras padidejo.

Noriu paklausti, kokiu rastu megzti berniukui megztuka, kad pirmam kartui nebutu sunku, bet ir butu grazu?

iloniukeData: Sekmadienis, 2009 kovo mėn. 08, 01:24 | Žinutė # 25
Sveikutes mane visi vadina Ilona, esu gimusi N.Akmeneje, siuo metu gyvenu Mazeikiuose, mane tai labai veza viskas kas susije su siulais ir medziagom, kitaip tariant esu voriukas. neatsisakau ir karoliuku meno. Linkejimai N.Akmenei!!!

mazylia323Data: Sekmadienis, 2009 kovo mėn. 15, 16:21 | Žinutė # 26
sveikutes hello ,esu Vaida is Druskininku,esu moksleive. Laisvalaikiui megstu darytis ivairius papuosaliukus is biserio karoliuku love

rasyteee30Data: Pirmadienis, 2009 kovo mėn. 16, 17:09 | Žinutė # 27
Žinučių: 41
Sveikutės flower esu Rasa iš Pasvalio.Labai noriu gerai išmokti megzti,nerti ir t.t..Šiek tike mezgu,siuvinėju,neriu servetėles,bet noriu dar daug ko išmokti. good

INDREE_JData: Antradienis, 2009 kovo mėn. 17, 14:29 | Žinutė # 28
Žinučių: 9
laba dienele visoms. Mano vardas Indre, gyvenu Kaune. Siuo metu auginu suneli Dovyda. Budama namie prisiminiau mokyklos laikais pramoktus mezgimo pagrindus ir panorau vel pabandyti megzti. biggrin kartai sekasi sunkiau, kartais geriau. tad labai tikuosi, kad sitoje puikioje svetaineje rasiu daug naudingu patarimu ir paaiskinimu, nes kol kas cia ju matau yra su kaupu biggrin labai aciu Jolitai applause

snieguole65Data: Trečiadienis, 2009 kovo mėn. 18, 21:55 | Žinutė # 29
Žinučių: 23
Labukas. As is Kauno. Mezgiau pries 18metu. Esu primirsus todel tikiuosi ,kad cia ismoksiu . Svetaine pasakiska, o ypac video. Dabar mezgu bolero tik ant peciu. Jau 1 karta numezgiau,bet kazkodel jis padvigubejo (matavau visada) ,tai isardziau ir vel mezgu. Jei kas nors iseis tai parodysiu. smile good

nataliokeData: Trečiadienis, 2009 kovo mėn. 18, 23:13 | Žinutė # 30
Žinučių: 5
Labutis hello Esu Natalja is Panevezio. Pamaciau nete darbelius is biserio ir taaaip patiko applause : surprised kad panorau ismokti taip pinti! Kol kas turiu tik du darbelius, bet tikiuosi kad ju bus daugiau

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool