Ketvirtadienis, 2017 Rugsėjo 21, 06:20
Pradinis puslapis | Susipažinkime - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 1 из 351233435»
Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Susipažinkime
JolitaData: Penktadienis, 2008 Lapkričio 14, 17:03 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5406
Statusas: Neprisijungęs
Labas. Esu Jolita. Gyvenu Naujojoje Akmenėje. Dirbu darželyje auklėtoja. Rankdarbiai - mano visas laisvalaikis.

Editukas23Data: Šeštadienis, 2009 Sausio 17, 02:06 | Žinutė # 2
Grupė: Narys
Žinučių: 2
Labas.Aš Edita, gyvenu Šiauliuose.Darbas su kompiuteriu.Esu baigusi floristika, tai laisvalaikiu sukuriu ką nors gražaus flower

JolitaData: Šeštadienis, 2009 Sausio 17, 17:47 | Žinutė # 3
Admin
Malonu susipažinti. Tikiuosi savo darbeliais papuošite šį puslapį. Būtu labai įdomu pamatyti Jūsų darbus. smile

nerikeData: Sekmadienis, 2009 Sausio 18, 12:04 | Žinutė # 4
Žinučių: 4
Sveiki, Aš esu Neringa, šiuo metu dar esu studentė, Gyvenu Raseinių raj. Mano didžiausias hobis - mezgimas, tačiau taip pat patinka nėrimas, siuvinėjima skryželiu applause

JolitaData: Sekmadienis, 2009 Sausio 18, 14:32 | Žinutė # 5
Admin
Tikiuosi, kad pasidžiaugsite kartu su visais, savo darbeliais. Juos galite įkelti į svetainės lankytojų rankdarbių albumą.

MildaData: Pirmadienis, 2009 Sausio 26, 15:26 | Žinutė # 6
Žinučių: 3
Sveiki,aš Milda,gyvenu radviliškyje,esu vaistininkė bet šiuo metu nedirbu nes auginu sūnelį,tad turiu laiko rankdarbiams,kažkada labai patiko nerti ir siūvinėti kryželiu

IndraaaData: Trečiadienis, 2009 Sausio 28, 19:22 | Žinutė # 7
Žinučių: 11
Sveiki,aš Indra,gyvenu Kėdainiuose.Šiuo metu auginu dukrytę ir kai man ji "leidžia" uzsiimu rankdarbiais smile Mėgstu megzti ir siuvineti kryzeliu.

jurga6969Data: Ketvirtadienis, 2009 Sausio 29, 18:35 | Žinutė # 8
Labukas hello as Jurgita is Varenos,ieskodama info apie mezgima suradau jus biggrin tikiuosi susidraugauti ir ismokti megsti megztiny,skamba gal kam juokingai bet nemoku numegsti kaklo iskirpties cry sad

ViktorijaData: Penktadienis, 2009 Sausio 30, 11:46 | Žinutė # 9
Žinučių: 4
Sveikos,

As Viktorija, gyvenu Vilniuje, dirbu bei studijuoju teise, kazkada labai daug savo laisvalaikio leisdavau bandydama megzt, nert, dabar jau primirsau, tad nusprendziau kadzkaip viska pradet is naujo good
Labai tikiuosi padesit man ir palaikysit, nes labai daug ko dar nemoku, bet esu pasiryzus ismokt:)

VilmoksnisData: Pirmadienis, 2009 Vasario 02, 14:25 | Žinutė # 10
Žinučių: 1
Sveikos as Vilma ieskojau visokiu nerimo rastu ir taip uzkliuvau uz jusu svetaines, labai idomiai ir aiskiai viskas nurodyta .Gyvenu Vilniuje kadangi ruosiu puseserei kraiteli tai pagalvojau kad laikas prisimint senus ir pamirstus mezgimo ir nerimo igudzius. smile

ShposaData: Penktadienis, 2009 Vasario 06, 19:29 | Žinutė # 11
Žinučių: 14
Sveikos aš Milda iš Mažeikių. Šiuo metu auginu mažą dukrytę ir norėčiau išmokti karoliukų vėrimo. Tikiuosi Jolita pradėti nuo tavo pradžiamokslio wink

kvakvileData: Šeštadienis, 2009 Vasario 07, 20:36 | Žinutė # 12
Sveikos, as Akvilė. Esu iš naujosios Akmenės. Ir labai malonu matyti kad mano mietsė yra tokiu gabiu žmoniu ir nesėdi kažkur kamputi pasislepusios. O aš šy puslapi radau netycia ieskodama, kazko grazaus pasidaryti kartais megstu sy bei ta kazka pasidaryti. dabar domiuosi kaip pardeti dirbti su Fimo ir dekubazu.

danguole69Data: Trečiadienis, 2009 Vasario 11, 12:50 | Žinutė # 13
Sveikos,mergaiciukes,moterytes.Visai netycia cia uzklydau,bet iskart nusprendziau cia pasilikti.Mano vardas-Danguole,esu is silales.Laisvalaikiu megstu megzti,nerti.Smagu manau bus pabendraut,pasimokyt.

DonataData: Trečiadienis, 2009 Vasario 11, 23:45 | Žinutė # 14
Sveikos mergaites:* as Donata,gyvenu Vilniuje.Dar studijuoju,bet labai megstu ka nors padaryti savomis rankomis=)kartais buna dienu,kad neina nusedet vietoje,reikia kazka pagaminti mielo=)internete ieskojau kojiniu mezgimo pavyzdiu ir atradau sy puslapi applause labai dziaugiuosi,kad yra tokiu kurybingu ir darbsciu zmoniu,kurie nori pasidalinti savo ziniomis su kitais,aciu tau Jolita flower

stasėData: Penktadienis, 2009 Vasario 13, 14:38 | Žinutė # 15
Sveikos mezgėjos, esu užkietėjusi mezgėja, gyvenu ir dirbu Kaune, visą laisvalaikį mezgu arba mezgu, happy ir virbalais ir kabliuku,labai netikėtai atradau šią svetainę ir labai nudžiugau,kad yra tiek daug besidominčių mezgančių,tikiuosi rasim bendrų temų ,esu jau brandaus amžiaus,greit gausiu pirmą pensiją,linkiu visoms geros sekmės,pagarbiai-naujokė Stasė

Forumas » Forumo bendruomenė » Susipažinkime » Susipažinkime
Страница 1 из 351233435»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool