Sekmadienis, 2016 Gruodžio 11, 00:21
Pradinis puslapis | Jūsų pasiūlymai, patarimai - Страница 3 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 3 из 3«123
Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų pasiūlymai, patarimai
Jūsų pasiūlymai, patarimai
agneciukeData: Sekmadienis, 2011 Spalio 16, 15:00 | Žinutė # 31
Grupė: Narys
Žinučių: 146
Statusas: Neprisijungęs
Labas Jolita,

turiu tokį pasiūlymą, tik nežinau ar jis visoms mezgėjoms tiks. Man asmeniškai, norėtųsi, kad kai yra įdedamas kažkoks video, būtų prie jo lietuviškas paaiškinimas ar pavadinimas kas tai yra. nes tarkim aš tikrai nesuprantu rusų kalbos, o ką jau kalbėti apie kitas kalbas. tai kažkaip būtu lengviau tada manau. nes kai esi pradedančioji mezgėja, tai net nesupranti ką tam video daro.
na toks mano pasiūlymas būtų.

Aišku daugelyje video yra parašyta kas tai, bet kai kur randu be užrašo, todėl net nežinau ar šitas pasiūlymas tinka ar ne.

Žinutę redagavo agneciuke - Sekmadienis, 2011 Spalio 16, 15:05

iindruciukasData: Antradienis, 2012 Kovas 13, 14:58 | Žinutė # 32
Žinučių: 14
laba dienele visoms smile mano nuomone labai truksta makrame technikos temos, nes pagal ja galima padaryt daug yvairiu dalyku, papuosalu, aksesuaru netgi labai grazias vasariskas tapkutes ar basutes, o kaip tik arteja silti vasaros orai ir tikrai butu kur parodyti ir pasigirti savo darbais smile
kaip pavyzdeliui apie si grozi imetu pora nuorodu kuriose yra nuotraukos:) originalu ir grazu smile
http://4.bp.blogspot.com/_UL6X0E....011.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos....4_n.jpg

uzsispyreleData: Sekmadienis, 2012 Gruodžio 02, 20:03 | Žinutė # 33
Žinučių: 321
Labai džiaugiuosi atradusi šį stebuklą - Jolitos rankdarbiai applause good rah flower Labai daug laiko praleidžiu šioje svetainėje, labai daug atradau ir išmokau naudingų dalykų. Turiu pasiūlymą- papildyti forumą tema " MEZGAME/NERIAME GYVAI". Ar pritartumėte ,Jūs Jolita, bei kitos auksarankės, ar šios svetainės svečiai?

bagyra26Data: Trečiadienis, 2014 Vasario 19, 12:25 | Žinutė # 34
Žinučių: 79
Mano pasiulymas butu sukurti skyrely-praktiski patarimai.Ir,kad tame skyrelyje rasytu patyrusios auksarankes savo patarimus mums pradedanciosiom ir besimokancioms.Manau daug kam patiktu.Ka apie tai manot?Yra tokia knyga:M.Maksimovos "Mezgimo abecele",ir toje knygoje kiekvieno skyrelio gale yra skyrelis-praktiski patarimai,labai neblogas reikalas.Jus Jolita ta knyga manau tikrai zinot biggrin Tai va noretusi kazko panasaus ir jusu svetaineje iki pilnos laimes good

:)

JolitaData: Trečiadienis, 2014 Vasario 19, 20:06 | Žinutė # 35
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5366
bagyra26

Savo patyrimus ar pamokymus, pastebėjimus galima rašyti forume sukurtoje temose: "nerimo pamokos", "mezgimo pamokos". Manau tai tas pats tik žodžiai kiti.
Labai smagu, kad ne man vienai reikia atsakinėti į klausimus, nes ir aš ne viską žinau ir moku, be to visko nesu išbandžiusi, o ir ne visada spėju atsakyti visoms į klausimus.
Tad labai AČIŪ toms kurios maloniai padedate savo bendramintėms.

riesinukeData: Šeštadienis, 2014 Vasario 22, 22:04 | Žinutė # 36
Žinučių: 5
O man labai liūdna, kad čia yra daug kur rusiški žodžiai kurių aš nesuprantu ir labai liūdina tas kad dauguma schemu yra rusų kalba:(.

velnionuotakaData: Trečiadienis, 2014 Kovas 05, 18:24 | Žinutė # 37
Žinučių: 1
Laba diena. Neradau tokios temos, todėl įdomu, gal galima būtų čia tokia tema, kur būtų galima parduoti savo paslaugas, savo rankdarbius, arba keistis jais.?

Žinutę redagavo velnionuotaka - Trečiadienis, 2014 Kovas 05, 18:25

JolitaData: Trečiadienis, 2014 Kovas 05, 19:12 | Žinutė # 38
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5366
velnionuotaka,

Taip, tokios temos nėra ir nebus, nes čia ne tokio pobūdžio svetainė.

SegtukasData: Trečiadienis, 2014 Kovas 05, 19:43 | Žinutė # 39
Žinučių: 254
velnionuotaka
pritariu Jolitai, čia mes mokomės,  dalinames savo patirtimi, idėjomis, taip pat padedame viena kitai,  ar tiesiog bendraujame tarpusavyje. Pilna internete kur galima dėti pardavimo skelbimus.

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

Prašau visų, kreipkitės TU:)

kristuse22Data: Šeštadienis, 2015 Gegužės 02, 19:42 | Žinutė # 40
Žinučių: 25
Aš norečiau pasiteirauti, gal atsiras nauja tema apie naminių muilų gamybą?

Visada pasitikek savimi.

Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų pasiūlymai, patarimai
Страница 3 из 3«123
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2016 Free Page Rank Tool