Penktadienis, 2019 lapkričio mėn. 22, 13:40
Pradinis puslapis | Jūsų pasiūlymai, patarimai - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų pasiūlymai, patarimai
Jūsų pasiūlymai, patarimai
ausra567Data: Trečiadienis, 2010 vasario mėn. 24, 14:50 | Žinutė # 16
Grupė: Narys
Žinučių: 23
Statusas: Neprisijungęs
Jolita, aš kaip nelabai prityrusi mezgėja dažnai susiduriu su problema kokius siūlus pasirinkti mezginiui.
Ne vien siūlų storio parinkimas mezginiui ar tam tikram raštui kelią klausimą, bet ir siūlo sudėtis (jo savybės tampytis, trauktis, pešiotis ir pan). t.y. pvz, kokiuos siūlus geriau ringtis kojinių mezgimui, o kuriuos megztiniui; kokie siūlai tinkamesni pynutėm, o kokie "kiauriasniems" raštams. Taip pat, kokie siūlai tinkamesni vaikams ar alergiškiems žmonėms... kokie siūlai "atsparesni" dažnesniems skalbimams... lumped
Savo problemą išdėsčiau ir mintis turbūt aiški biggrin
Gal aieityje galima būtų tikėtis trumpo aprašymo? O gal net ir diskucijos? (gal net su info apie vietas, kur galima įsigyti pigesnių ar retesnių siūlų) wink

RamaskaData: Trečiadienis, 2010 vasario mėn. 24, 17:31 | Žinutė # 17
Žinučių: 15
Pynimo tema tikrai labai reikalinga,nes dauguma manau tuo susizaves ir bandys kazka idomaus pagaminti,pritariu siai temai,kas dar uz? wink

http://www.picasaweb.google.es/kristalinas7072/mano darbai

JolitaData: Ketvirtadienis, 2010 vasario mėn. 25, 08:38 | Žinutė # 18
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5424
ausra567,

Kas liečia siūlus tai labai individualus dalykas. Vieniems vienokie labiau patinka, kitiems kitokie. Galima įvairiai naudoti siūlus ir daug kam. Vėlgi, kam ko reikia ir kaip patinka. Mano manymo kiauraraščiams netinka storas siūlas, bet , vėl gi, kitam gal būt labai gražu ir nenusikaltimas jei jis nusimegs iš storų siūlų drabužį iš kiauraraščio. Kiauraraščiui labiausiai tinka plona mohera. Kojinėms reikia rinktis kuo tvirtesnį ir naturalesnį siūlą (vilnonį). Nors man vaikai labai greitai sunešiodavo vilnones kojines. Tai, kad jos būtų tvirtesnės, pėdas megzdavau pridėjusi šilkinį arba sintetinį siūlą. Jos tada buvo patvaresnės.
Kas liečia alergiją, tai esu pati susidūrusi ir pasidomėjusi, kad tokią problemą turintiems reikia vengti vilnonių siūlų. Labai keista, bet... Iš vilnų nealergizuoja kupranugario vilna. Todėl, ko gero, vaikams, kiek esu pastebėjusi, siūlai tik iš akrilano arba labai mažas procentas vilnos. Kas man keista, nes tai sintetinis pluoštas, bet...
Kaip prižiūrėti mezginį priklauso nuo to kaip reikia prižiūrėti tos rūšies siūlus. O apie tai būna parašyta ant siūlų pakuotės ir to reikia pasistengti nepamiršti. Svarbiausia atsargiai plauti naturalią vilną, nes ji traukiasi ir susivelia. Ją reikia plauti vos vos šiltame vandenyje ir rekomenduojama (kai kurios turi išimtį) plauti rankomis, nes tada mažiau keičia savo formas.
Trumpai tiek.
Bet pažadu, kad apie siūlus ateityje kokį straipsniuką įkelti.

ausra567Data: Penktadienis, 2010 vasario mėn. 26, 19:39 | Žinutė # 19
Žinučių: 23
Jolita,
Dėkui, už atsakymą flower

Beja, dėl vilnonių mezginių. Naršydama internete pastebėjau, kad yra mezgami įvairūs darbeliai iš vilnonių siūlų (kartais net kelių spalvų) ir tada specialiai išskalbiama karštam vandenyje. Išeina kažkas panašaus į veltinį. wink

JolitaData: Penktadienis, 2010 vasario mėn. 26, 20:44 | Žinutė # 20
Admin
Taip, bet tai priklauso nuo vilnos.

vandusiaData: Trečiadienis, 2010 kovo mėn. 10, 16:39 | Žinutė # 21
Žinučių: 1
Narsydama pasigedau temos apie sagiu gamyba,manau butu idomu suzinot ka nors naujo.

JolitaData: Trečiadienis, 2010 kovo mėn. 10, 22:14 | Žinutė # 22
Admin
Sagių būna įvairių: iš veltinio, iš medžiagos, iš biserio. Tad šių temų yra ir kiekvienoje temoje reikia paieškoti, nes konkrečiai temos "sagės" nėra.

liudukėData: Penktadienis, 2010 kovo mėn. 19, 14:05 | Žinutė # 23
Žinučių: 2
Labai puikus puslapis radau tai ko man labai reikėjo.

AtlanticaData: Sekmadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 22, 22:52 | Žinutė # 24
Žinučių: 38
Labai džiaugiuosi, kad radau šitą puslapį, nes tik čia radau daug nuorodų ir schemų.Aciū, Jolita flower good

GabrisData: Pirmadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 23, 13:27 | Žinutė # 25
Žinučių: 5
Sveiki. aš čia dar gana naujas smile siųlau padaryti subforumą „Įvairūs rankdarbiai“. visgi, yra žmonių, kurie užsiima sakykim papje maše, siuvinėjimu, netradiciniais papuošalais ir kt. smile

dar siūlau subforumą konsultuojamės, ar pan., ten turėtų būti atskiros temos, ir konslutantai, kiekvienoje temoje konslutuoja tam tikrą rankdarbių sritį. sakykim tema: Polimerinis molis (fimo)- konsultuoja tas ir tas, Dekupažas- konsultantė ta ir ta...

Tipška manyti, jog tik merginos užsiima rankdarbiais. :/

Žinutę redagavo Gabris - Pirmadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 23, 14:20

fantome333Data: Ketvirtadienis, 2010 rugsėjo mėn. 02, 20:21 | Žinutė # 26
Žinučių: 30
O as siulau skatinti ieskoti info ir deti cia. Plesti svetaine. Galima kad ir konkursa koki sugalvoti. Pvz- savaites rankdarbis, aktyviausias forumo dalyvis, ar panasiai. Butu ir smagu ir skatintu visus prisideti prie sios svetaines. Tik aisku gal sunkoka butu isrinkti ar panasiai. Tam reikalui galima butu balsavima padaryti. Na, sakykim man patiko tox ir tox rankdarbis is kandidatu i savaites(dienos, menesio ar metu) rankdarbio titula. Gal ir ne kokia ideja, bet man ji pasirode gan naudinga siam puslapiui ir visiems mums, ns kuo didesnis puslapis, logiska, tuo daugiau mums reikalongos info randame. wink

llaaiimmaaData: Antradienis, 2011 vasario mėn. 22, 10:35 | Žinutė # 27
Žinučių: 6
Svetaine labai fantastiska, radau daug info, kokios man kaip pradedanciajai reikia. Tik nei cia nei kur kitur - negaliu rasti apie siulus (kaip jau kazkas anksciau ir minejo) Koks pluostas sunkus, koks lengvas, viel vilnu tiek rusiu, kad net neaisku ar tikrai jos visos traukiasi (ar gal i tysta :D, kurios veliasi labiau, kurios maziau) Priedai naturaliu pluostu - akrilanas, poliamidas - kuom jie skiriasi, ka geriau rinktis prie kokio mezginio. Viskoze ??
Vaikui mezgiau liemene is kasmyro - labai patiko, nekanda - bet kojinem tai nelabai tas siuliukas. KAtik is Jolitos komentaro suzinojau kad ir kupranugaris nealergizuoja. (tikriausiai ir nekanda) KAip tik ziurinejau i ta siuliuka ir nedrysau rinktis nes nieko apie ji nezinau.
O pardavejos tai aisku suinteresuotos parduoti, tai gali manau ir nutyleti kartais kazka, arba tiesiog nezinoti. Ir tai normalu manau nes neimanoma viska apie viska zinoti.

JolitaData: Antradienis, 2011 vasario mėn. 22, 10:55 | Žinutė # 28
Admin
llaaiimmaa,
Tik vakar sukūriau naują temą apie siūlus mezgimo forume. Kol kas nei klausimų, nei, žinoma, atsakymų nėra. Manau, kad atsiras norinčių pasidalinti savo žiniomis apie siūlus...

tokia-rasikeData: Penktadienis, 2011 rugsėjo mėn. 23, 20:47 | Žinutė # 29
Žinučių: 3
pasigendu paaiskinimu apie mezgima spalvotais siulais (rastai),o gal ka praziurejau book

Žinutę redagavo tokia-rasike - Penktadienis, 2011 rugsėjo mėn. 23, 20:48

JolitaData: Šeštadienis, 2011 rugsėjo mėn. 24, 18:29 | Žinutė # 30
Admin
tokia-rasike,

Quote (tokia-rasike)
pasigendu paaiskinimu apie mezgima spalvotais siulais (rastai),o gal ka praziurejau

Rasite čia http://rankdarbiai.ucoz.com/forum/6-99-1

Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų pasiūlymai, patarimai
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool