Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 16:34
Pradinis puslapis | Jūsų nuomonė apie svetainę - Страница 4 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų nuomonė apie svetainę
Jūsų nuomonė apie svetainę
llaaiimmaaData: Antradienis, 2011 vasario mėn. 22, 10:45 | Žinutė # 46
Grupė: Narys
Žinučių: 6
Statusas: Neprisijungęs
Svetaine labai sauni. LABAI LABAI LABAI.
10 balu. Su pliusu smile

LotakData: Antradienis, 2011 kovo mėn. 08, 01:37 | Žinutė # 47
Žinučių: 9
Aciu Jolitai uz tokia svetaine. Tiek daug visko grazaus yra, tik reikia tureti laiko ir nerti ir megzti. Saunu smile

vikaData: Antradienis, 2011 liepos mėn. 19, 10:26 | Žinutė # 48
Žinučių: 49
Labai gera svetainė. Aciū Jolitai už jos sukūrimą biggrin

Mano albumas

kukurina99Data: Antradienis, 2011 liepos mėn. 19, 13:48 | Žinutė # 49
Žinučių: 8
Man labai patinka ši svetainė smile Šioje svetainėje aš radau visą informaciją kurios man reikėjo applause

sukasytemData: Antradienis, 2011 spalio mėn. 18, 03:55 | Žinutė # 50
Žinučių: 3
Jolita, puikus darbas! Neišsenkančios kantrybės Jums.
Senokai vis pasižvalgau po Jūsų svetainę, bet virbalus tik užvakar paėmiau į rankas. Numezgiau mažąjai kepurytę, kuri puikuojasi vaikiškų modelių pirmoje žinutėje. Labai pavyko, mažoji džiaugiasi. Oi bučiau pamiršus, pernai du šalius mezgiau pagal Jūsų pavyzdžius, jie puikūs.
Žodžiu, susirgau Jūsų svetaine, kuo daugiau čia smalsauju, tuo labiau man patinka, tiesiog pamištu net i laikrodį pasižiūrėti...
AČIŪ už gerą laiką! SĖKMĖS!

JolitaData: Antradienis, 2011 spalio mėn. 18, 08:52 | Žinutė # 51
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Ačiū, jums mergaitės, už gražius žodžius.

perle70Data: Trečiadienis, 2011 spalio mėn. 26, 12:08 | Žinutė # 52
Žinučių: 54
Aciu Jums uz puikia svetaine. Joje labai daznai lankydavausi svecio teisemis. Cia tiek daug naudingos informacijos good

As nesu milijonas, kad visiems patikciau ;-)

Jurgita26Data: Pirmadienis, 2011 spalio mėn. 31, 10:14 | Žinutė # 53
Žinučių: 2
Labai apsidžiaugiau radusi šią svetainę ir pasakysiu kodėl. Seniai svajojau happy išmokti numegzti kojinę. Tai galiu sakyti, jog vakar mano svajonė beveik išsipildė biggrin Nežinau, kiek kartų ardžiau ir kiek kartų žiūrėjau video pamokėlę apie kulno mezgimą, kol man pavyko!!!!!!!!! Džiaugiausi, kaip vaikas...

Mano pasiūlymas, nežinau, kiek jis bus naudingas... Aš nelabai mėgstu skaityti kompiuteryje, tad būtų smagu, jei kokias pamokėles būtų galima parsisiųsti atsispausdinimui. Suprantu, kad čia ir taip jau viskas, kaip sako pateikta patogiai, bet man norisi turėti tokius dalykus išsisaugojimui.

Jolita, iš tiesų nuostabi darbščiųjų rankelių svetainė smile Aš sužavėta.

zvejopatiData: Sekmadienis, 2011 gruodžio mėn. 04, 14:59 | Žinutė # 54
Žinučių: 1
Mezgu (taip galvojau anksčiau, pasižvalgius čia nusprendžiau, kad tik narplioju...)apie 30 metų, po internetą knaisiojuosi kokie penkeri, o Jūsų svetainę aptikau tik prieš keletą savaičių. Iš tikrųjų – kaip akla višta grūdą... Tai visas šitas kelias savaites laisvalaikiu nieko kito ir neveikiau, tik nesusičiaupdama iš nuostabos keliavau svetainės puslapiais. Kuo stebėjausi? Pirmiausia, žinoma, Jolitos fanatizmu (pačia geriausia prasme) ir iš jo gimusia nuostabia rankdarbių Mokykla – nuo pradinių klasių iki akademijos. Skaitydama kai kuriuos klausimus, retsykiais kikenau (oi, bukutės mes kai kada...), o kartais jau ir erzinausi (,,Tinginy tinginy, te kiaušinį. – Ar nuluptas? – Ne. – Tai mesk per tvorą...").
Trumpai drūtai: svetainė ,,Jolitos rankdarbiai" nuo šiol mano pati mėgstamiausia. Sėkmės, sveikatos ir akvatos Jums, gerbiama Jolita :).

mezgu nuo devintos klasės, vadinasi, 32 metai...

JolitaData: Sekmadienis, 2011 gruodžio mėn. 04, 15:22 | Žinutė # 55
Admin
zvejopati,

Ačiū už tokius nuoširdžius žodžius, bet ir mane ši svetainė skatina mokytis ir tobulėti. Tad mokykimės kartu, nes kartu daug smagiau.

zuzuData: Sekmadienis, 2012 sausio mėn. 08, 16:49 | Žinutė # 56
Žinučių: 4
mano nuomone si svetaine yra labai reikalinga smile
Straipsniai aiskus ir suprantami net man pradedančiajai biggrin Aciu Jolita biggrin

Edita23Data: Ketvirtadienis, 2012 sausio mėn. 12, 01:39 | Žinutė # 57
Žinučių: 2
Kai uztikau Jolita tavo svetaine is karto prisiregistravau ,man begalo patiko .Sekmes tau tvarkant sia svetaine flower

JolitaData: Ketvirtadienis, 2012 sausio mėn. 12, 10:55 | Žinutė # 58
Admin
Ačiū, mergaitės, už širdžiai malonius žodžius. Manau bendromis jėgomis susikursime ir turėsime tai ko kiekvienai reikia. Sėkmės visoms darbuose ir kūryboje.

grasijaData: Šeštadienis, 2012 sausio mėn. 21, 22:20 | Žinutė # 59
Žinučių: 3
Svetainė labai patogi naudotis, ieškoti ir viskas atrodo veikia normaliai. Niekada nebuvo problemų, visada rasdavau atsakymus į iškilusius klausimus, todėl esu JUMS JOLITA dėkinga.

Jei jau kartais atrodo nieko nerasiu, tereikia atidžiau paanalizuoti temukes ir atsakymas atsiranda. O tai reiškia tik viena - reikia dar mokėti ir skaityti :)))

..nėra
nieko tikresnio už šiandieną...

JolitaData: Sekmadienis, 2012 sausio mėn. 22, 14:35 | Žinutė # 60
Admin
Ačiū už gerus žodžius.
Tai tiesa, reikia tik mokėti skaityti, ką dažnai pamiršta lankytojai.

Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų nuomonė apie svetainę
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool