Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 17:20
Pradinis puslapis | Jūsų nuomonė apie svetainę - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų nuomonė apie svetainę
Jūsų nuomonė apie svetainę
JolitaData: Penktadienis, 2008 lapkričio mėn. 14, 16:55 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Statusas: Neprisijungęs
Išsakykite savo nuomonę apie svetainę, apie joje sudėtą medžiagą. Tik prašau labai neteisti ir nemušti biggrin , nes tai pirmasis mano blynas. Jis bus prižiūrimas ir tobulinamas, tačiau tam reikia daug laiko.

VILMUKASData: Trečiadienis, 2008 lapkričio mėn. 19, 00:43 | Žinutė # 2
Grupė: Narys
Žinučių: 1
SVEIKINU !!! smile GERA PRADŽIA - PUSĖ DARBO. biggrin LAUKSIM NAUJŲ DARBELIŲ!!! wink

JolitaData: Trečiadienis, 2008 lapkričio mėn. 19, 00:50 | Žinutė # 3
Admin
Dėkoju, dėkoju. angel
Stengsimės tobulėti wink

SužavėtasData: Trečiadienis, 2008 lapkričio mėn. 19, 09:58 | Žinutė # 4
Esu sužavėtas, labai gražu...
Puiki mintis, seniai jau reikėjo...

Editukas23Data: Šeštadienis, 2009 sausio mėn. 17, 01:35 | Žinutė # 5
Žinučių: 2
Esu sužavėta Jūsų puslapiu tiesiog super.Tai pirmasis mano rastas puslapis,kur butu galima išmokti šito meno,net lietuviu kalba ir mezgimo simboliais.Nuostabu love

JolitaData: Šeštadienis, 2009 sausio mėn. 17, 17:42 | Žinutė # 6
Admin
Labai smagu skaityti tokius atsiliepimus. Kadangi pati labai mėgstu rankdarbius, ieškojau naujų idėjų, bet lietuviškai nieko neradau. Kitomis kalbomis yra, bet ne lietuviškai. Todėl ir kilo idėja viską paversti mums, lietuvaitėms, prieinama kalba. Labai džiaugsiuosi jei jūs prisidėsite prie šio puslapio gerinimo ir turtinimo. Siųskite temas, idėjas... Būsiu dėkinga ir visi galėsime pasidžiaugti...

nerikeData: Šeštadienis, 2009 sausio mėn. 17, 18:21 | Žinutė # 7
Žinučių: 4
man si svetaine be galo patinka smile joje radau tai, ko ieskojau jau seniai, bet niekaip nepavykdavo rasti, o jei ir rasdavau tai ne lietuviu kalba.. aciu Jolitai uz tokia nuostabia svetaine biggrin

IndraaaData: Trečiadienis, 2009 sausio mėn. 28, 19:41 | Žinutė # 8
Žinučių: 11
Labai apsidziaugiau radusi sita Jusu svetaine! Ji tiesiog nuostabi!Kiek galima "pasisemti"minciu ir ideju!O Jusu darbai tiesiog NUOSTABUS! Sekmes kuryboje!

SioooData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 06, 05:54 | Žinutė # 9
Sveika,
Gera mintis padaryti tokia svetaine, bet adresas svetaines biggrin , tai nei su šakaliu užmušęs nepasakytum turejau pasirasyti, kad neuzmirciau. Bet taip visiskai faina. Sveikinu. biggrin wacko

JolitaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 06, 09:36 | Žinutė # 10
Admin
Na nemanau, kad svetainės pavadinimas - didelė problema. Paieškoje įvedus Jolitos rankdarbiai arba netgi tik Jolitos pats pirmasis įrašas bus ši svetainė. O jau ją radus, galima įtraukti į adresyną (favoritus) ir tada tereikės poros pelės mygtukų paspaudimų, kad svetainę atsidaryti. wink Čia kaip su telefonų numeriais - įvedei į telefoną ir užmiršai. smile

AušrinėData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 06, 19:08 | Žinutė # 11
Ir aš pritariu Jolitai, kad pavadinimas ne bėda wink
Esu sužavėta mezgimo raštų gausa. Lenkiu galvą - nežmoniškai daug darbo įdėta.

http://www.kaSiulai.lt

SioooData: Šeštadienis, 2009 vasario mėn. 07, 03:25 | Žinutė # 12
As tik pasiulyma pateikiau, nes maniau kad jums yra idomi sio puslapio lankytoju nuomone. wine

JolitaData: Šeštadienis, 2009 vasario mėn. 07, 16:59 | Žinutė # 13
Admin
Be abejonės, mums labai svarbi svetainės lankytojų nuomonė. biggrin
Tačiau svetainės adreso pasirinkimas ar pakeitimas nėra toks paprastas dalykas kaip atrodo. Aš džiaugiuosi, kad pas ucoz.com žodelis rankdarbiai nebuvo užimtas. Jei jis būtų užimtas, tai iš viso svetainės adreso pavadinimas būtų raidžių kratinys. biggrin
ucoz.com buvo pasirinktas todėl, kad teikia nemažai vietos internetinei svetainei, yra pakankamai patogus medžiagos talpinimui ir, svarbiausia - nemokamas. Kadangi svetainė nekomercinė, tai turėjo nemažai reikšmės. Deja, tenka taikytis ir su kai kuriais trūkumais: dalis užrašų svetainėje rusiški ir jų, deja, negalima pakeisti (nebent perjungti į anglų kalbą).
Žodžiu, stengsimės dėti daugiau medžiagos, taisyti klaidas, ir tikrai, pagal galimybes, atsižvelgsime į jūsų nuomonę. wink

gratoData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 27, 22:13 | Žinutė # 14
Žinučių: 25
Puiki svetaine, vakar ja atradau ir iskarto ji tapo viena mano mylimiausiu svetainiu love man patinka, kad cia visko daug good Tik man idomu, kaip tu Jolita viska suspeji tiek daug rankdarbiu esi padirbusi ir dar tokia svetaine sukurei surprised

JolitaData: Penktadienis, 2009 vasario mėn. 27, 22:28 | Žinutė # 15
Admin
Labai smagu, kad patinka ir tinka biggrin Be mano šeimynos, nebūtų ir šios svetainės. Jie pagrindiniai mano pagalbininkai visame kame. Daugiau darbų gali nudirbti dirbdamas 8 rankom, o ne dviem. Turbūt su manim sutiksite...

Forumas » Apie svetainę » Apie svetainę » Jūsų nuomonė apie svetainę
  • Страница 1 из 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool