Penktadienis, 2016 Gruodžio 09, 23:12
Pradinis puslapis | Siuvimo mašinos ir jų reikmenys - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 1 из 11
Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Siuvimo mašinos ir jų reikmenys (Viskas apie siuvimo mašinas)
Siuvimo mašinos ir jų reikmenys
agneciukeData: Šeštadienis, 2012 Spalio 20, 16:33 | Žinutė # 1
Grupė: Narys
Žinučių: 146
Statusas: Neprisijungęs
Sveikos siuvėjos,

Sukūriau šią temą, nes šiuo metu ji man yra labai aktuali, ir be to dar tokios temos čia nėra. Esmė tame, kad noriu pirkti siuvimo mašiną. Tačiau yra vienas labai didelis BET.... Siuvime nieko nenusimanau, o ką jau kalbėti apie siuvimo mašinas. Todėl noriu gauti jūsų patarimų.
Siuvimo mašinų firmų pasirinkimų begalės, kokią geriau rinktis?
Geriau nauja ar naudota?
Kokių firmų naudojate mašinas? Kokie jų privalumai bei trūkūmai?
Kokie priedai reikalingi prie mašinų?
Į ką atkreipti dėmesį perkant?

Gal patarsite, nes net nežinau nuo ko pradėti čia rinktis. Man nereikia ten jau labai įmantrios, kuri ten viską darytų už mane, ar kainuotų ten tūkstančius. Bet noriu turėti gerą siuvimo mašiną, kad nereikėtų po to gailėtis, kad nusipirkau ne tą.

Žinutę redagavo agneciuke - Šeštadienis, 2012 Spalio 20, 16:54

lilija22Data: Antradienis, 2012 Spalio 23, 18:35 | Žinutė # 2
Žinučių: 733
agneciuke, kelias dienas galvojau ka cia tau parasyti cool .Konkrecios firmos nerekomenduosiu, nes realiai net ir nezinau kuri butu geriausia. Parasysiu ka as turiu ir mano samprotavimus.
Siuvu as gal nuo 12 metu, neesu profe, bet apie siuvima ir masinas gal kiek ismanau, sio metu turiu Brother firmos masina, bet mano su "pribambasais" siuvimo-siuvinejimo, turi labai daug visokiausiu funkciju, turiu ja apie 2 metus, tai visu funkciju dar neisnaudojau, bet siuvineti siuvinejau ir ne viena rubeli siuvinejimu papuosiau.
Mano masina kompjuterizuota, tai reiskia kad visas funkcijas valdai migtukais ir viska matai skystuju kristalu ekrane, nereikia naudoti pedala (mano masina net pati iveria siula, pati nukerpa, aisku reikia paspausti atatinkamus migtukus happy ).Tuo labai dziaugiuosiu, nes galiu ja pastatyti net ant palanges, galiu siuti stovint, kai vaikai aplink zuja ir nori uzlipti ant kedziu ir pasiuti kartu su manim, laidas eina tik i rozete. Labai patogu regulioti greiti, nori leciau , nustatei norima greiti ir masina siuva leciau vienodu tempu, o pedala reikai moketi paspausti kad butu ne per greitai, Jei turi galimybe, ir turi mazu vaiku siuliciau rinktis kompjuterizuota varianta.
Kas liecia firmos nieko konkretaus negaliu pasakyti, rusu forumuose teko daug skaityti kaip rusaites renka masinas, dazniausiai minimos Juki ir Janome firmos masinos, brohter firmos atseit lepesnes. Mano masina per 2 metus jokiu sposu nerode.
Jei planuoji pradeti siuti, vistiek manau noresi siuti ir trikotazinius audinius, ypac jei turi vaikuciu (as savo vaikam maikutes, bliuzeles siuvu is moterisku trikotaziniu bliuziu, mergaitei timpas siuvu is moterisku bliuziu rankoviu), tai ziurek kad butu trikotazine siule, butinai pasidomek apie keliu sluoksniu dzinso siuvima, nes vistiek kada nors teks ir storu audiniu siuti.
Aisku turi buti ir kilpu sagom siules.
Zinai viena rusaite pasakojo kaip ji rinkosi masina, ji pasieme i parduotuve ivairiu audiniu skiautes nuo silkinio iki storo dzinso ir atejus i parduotuve pasake kad nori tokios masinos, kuri visus tuos audinius siutu. happy
Kaip pradedanciai manau uztektu masinos su kokiom 10-20 siulem, kilpu siuvimo siulem, krasto apmetimo siule, trikotazine siule.
Kas liecia klausimo nauja ar naudota, as vienareiksmiskai sakyciu- nauja. Aisku tai tik mano nuomone.
Dazniausiai butiniausi priedai parduodami kartu su masina, jei kazkuo papildomai reikia , tai visos priemones dazniausiai standartines ir tinka visom siolaikiskom masinom.
Na gal tiek, jei iskils dar kokiu klausimu, rasyk. biggrin

agneciukeData: Trečiadienis, 2012 Spalio 24, 15:34 | Žinutė # 3
Žinučių: 146
Ačiū lilija22 už patarimus. Tų siuvimo mašinų tokia galybė, kad nežinai kuri už kurią geresnė. kai perskaičiau visus forumus lietuviškus (rusiškai nesuprantu) apie siuvamąsias, tai kažkaip apsistojau ties JANOME firma. Apie Brother paskaičiau ne kokiu atsiliepimų. Nors aišku, kaip kam papuola. gali nusipirkti ir brangiausia mašiną, o ji ima ir sugenda. Tai va, nusižiūrėjau 2 modelius. Linkstu prie elekromechaninės. nes kompiuterizuotos kaina truputėlį kandžiojasi.
pirmas modelis : janome my exel 18W http://siuvimomasinos.lt/1/produktas/36
antras modelis: janome 525 sewist http://siuvimomasinos.lt/1/produktas/33

Kokios būtų nuomonės apie šiuos modelius?

SarmondaData: Sekmadienis, 2012 Lapkričio 11, 21:32 | Žinutė # 4
Žinučių: 9
Sveika, aš kai rinkausi siuvimo mašiną ir turėjau galvosūkį, kuri čia būtų ta geroji ir patikimoji. Bet perskaičius nemažai informacijos ir reitingų lentelių apsistojau ties bernina firma. iš patirties galiu pasakyti - mašina patvari. Manoji siūna ir po gaisro. Čia video http://www.youtube.com/watch?v=alVN57aACYE&feature=share
O svarbiausia renkantis siuvimo mašiną - kad detalės būtų iš vienodos medžiagos, pvz. - jei metalas, tai metalas, o ne metalas su plastiku ( neis siūti).

Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Siuvimo mašinos ir jų reikmenys (Viskas apie siuvimo mašinas)
Страница 1 из 11
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2016 Free Page Rank Tool