Penktadienis, 2017 Gegužės 26, 10:19
Pradinis puslapis | Apie siuvimą - Страница 8 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 8 из 10«12678910»
Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Apie siuvimą (Siūti drabužiai, skiautiniai, brėžiniai, aprašymai...)
Apie siuvimą
lilija22Data: Penktadienis, 2013 Spalio 18, 22:32 | Žinutė # 106
Grupė: Narys
Žinučių: 733
Statusas: Neprisijungęs
Sveikos, paneles. Noriu pasigirti, siandien gavau medziagas skiautiniam is Amerikos. Jos nuostabios wacko , super, super love , vis delioju ir delioju, o spalvos.... good

paskutine kaledine tai kaip is atskiru paveiksliuku.
Planu labai daug, kada igivendinsiu nezinia, laaaaabai patinka jurine tematika interjere, planuoju sau pasiuti uzvalkaliukus ant pagalviu, gal koki vaikiska dekuti suorganizuosiu, gal puodkeliu kaledom,
o dar noriu pasidaryti i darzeli pufiukus ir cecholiukus pasiuti i juriniu medziagu....
Ech.... kiek daug noru,dar bent viena pora ranku ir 72 val paroje kas pridetu.... smile
P.S pufiukus darysiu is tusciu 0.5 lt plastmasiniu buteliuku...

Žinutę redagavo lilija22 - Penktadienis, 2013 Spalio 18, 22:35

KiemėData: Penktadienis, 2013 Spalio 18, 23:20 | Žinutė # 107
Žinučių: 185
nu ma tie skiautiniai bais gražu, nu bet aš nemoku. Smagu kai gauni tai ko nori. Žinau tą jausmą....kei net tarpupirščius iš smagumo kutena... gėris.

agneciukeData: Pirmadienis, 2013 Spalio 21, 22:19 | Žinutė # 108
Žinučių: 146
Lilija, o jei ne paslaptis, kiek kainuoja tokios medžiagytės? Čia medvilnė? Kokiu metražu perki? ir aplamai, gal labiau apsimoka iš uzsienio užsisakyti medžiagas, negu lietuvoje pirkti už kosmines kainas?

lilija22Data: Trečiadienis, 2013 Spalio 23, 17:21 | Žinutė # 109
agneciuke  hello , konkreciai sios medziagytes kiekviena kainavo po 10 lt( kartu su atsiuntimu), mazdaug 50x 100 cm (matuoja jardais) dydzio. Is Amerikos brangus atsiuntimas, vieno pako atsiuntimas kainuoja 18 doleriu, i ji galima maksimaliai italpinti sumoje 9 metrus ivairiu audiniu. Taip cia medvilne. Del apsimoka ar ne net nezinau, jei lt pirkti butent audinius skirtus skiautiniam tai aisku, kad lt brangiau, nors... Vilniuje yra viena tokia parduotuve audiniu, kur tieeeeeeeeeeek medvilniniu audiniu is viso pasaulio, kad ojojoi, is karto pamirsti kuo atejai ir kokiu audiniu reikejo, ir kainos liuks , pvz as pirkau audini 2.2 m (!) plocio uz 12 lt uz metra. Bet jie nesiuncia pastu, o i Vilniu neprivazinesi del audinio. Aisku jei siutum pardavimui, patalus ar dar ka dideliais kiekiais tai nuvaziuotum ir is karto daaaaug nusipirktum, bet man tiek nereikia. Stai planuoju buti Vilniuje lapkricio 7 d., tai butinai uzeisiu i ta parduotuve, man reikia kavos-arbatos tematikos audiniu.
Dar kas liecia amerikietisko kartuno, tai ten toooooooos gausus pasirinkimas, o piesiniai tiek ivairus ir ryskus, kad tikriausia jokioje Lietuvos parduotuveje tiek nera. http://www.fabricshack.com/cgi-bin/Store/store.cgi  cia ta parduotuve, yra ir ispardavimai.

Žinutę redagavo lilija22 - Trečiadienis, 2013 Spalio 23, 17:29

lilija22Data: Trečiadienis, 2013 Spalio 23, 17:36 | Žinutė # 110
man labai patinka lanč-matai. Kas tai? gal lietuviskai butu pietu serviravimo padekliukai. Ikeliu kelis pavizdelius ir viena nuoroda apie tai. Esu pasiuvus draugei dovanu, jai labai patinka. http://www.liveinternet.ru/tags/%EB%E0%ED%F7-%EC%E0%F2%FB/

JolitaData: Trečiadienis, 2013 Spalio 23, 20:24 | Žinutė # 111
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5402
lilija22

Labai šaunūs padėkliukai, jei taip galima pavadinti smile Tai greičiausiai padėkliukai-servetėlės, bet labai fainos.
Kaip tiek kantrybės turėti, kad tokias gražias pasiūti ir dar po kelis variantus vienodus. Man tai kosmosas...

lilija22Data: Ketvirtadienis, 2013 Spalio 24, 23:44 | Žinutė # 112
Jolita, tam kad iseitu keli  ir be nuobodulio, as siuvu is karto visus. Cia mano pirmi blynai, dryzuota bordo medziaga tai vyro marskiniai lol

Atsiprasau uz foto kokybes, fotografavau su telefonu (ir matyt nepavaliau kamieros roll )

KiemėData: Penktadienis, 2013 Spalio 25, 13:08 | Žinutė # 113
ojeeeeeeeeeee... koks gėris... kad tik da vienos zarazos nepasigaučiau...
a skudurynuose negalima prisipirkt tų medžiagikių? Pas mumi vienoj vis matau būna. Tik niekaip nesugalvodavau kam jų gali prireikt...

lilija22Data: Penktadienis, 2013 Spalio 25, 15:11 | Žinutė # 114
Kiemė, aisku, kad skudurine galima nusipirkti visai ir visai pigiai nauju medziagos gabalu, ir dar gerulio metrazo. As taip jau sukaupiau pakankamai didele "kolekcija" medziagu  happy . Greit nebetilps niekur , na kaip nenupirkti pvz medvilninio audinio 1,5m plocio, kokiu  3-5 metru ilgiu uz.... sakykim 10-20 lt? Tiesiog butu nusikaltimas nenupirkti happy . Ir trikotazo ivairaus buna ir kostiuminiu medziagu.

Žinutę redagavo lilija22 - Penktadienis, 2013 Spalio 25, 15:11

KiemėData: Penktadienis, 2013 Spalio 25, 15:21 | Žinutė # 115
je... belieka tik ma nusipirkt siuvimo mašiną ir perkast tuos skiautinius. Kažkada klausiau patarimo kokią pirkt taip nieks ir nepatarė:fool:

agneciukeData: Pirmadienis, 2013 Spalio 28, 16:47 | Žinutė # 116
Žinučių: 146
O aš turiu viltį, kažkada nusipirkti siuvimo mašiną, taip noriu, iki begalybės  wacko Nusižiūrėjau JANOME 525S.

matilldaData: Ketvirtadienis, 2013 Lapkričio 14, 13:57 | Žinutė # 117
Žinučių: 1
Sveikos siuvejeles, labai prasau pagalbos, ieskau paktuko iskarpos 3-6men mergaitei, jei kas turite ir galite pasidalinti buciau labai dekinga

RamlyteData: Sekmadienis, 2013 Gruodžio 01, 13:03 | Žinutė # 118
Žinučių: 1
Nelabai supratau ko ieškote.... gal aš jau atsilikus nuo gyvenimo ir nebežinau kas tai par daiktas?

bagyra26Data: Pirmadienis, 2013 Gruodžio 02, 18:19 | Žinutė # 119
Žinučių: 79
Sveikos siuvejukes smile nesu siuvimo meistre todel reikia jusu pagalbos...Kaip graziai susiuti megzto saliko galus?Kokiu susiuvimo budu yra?

:)

lineteData: Antradienis, 2013 Gruodžio 17, 14:58 | Žinutė # 120
Žinučių: 6
k

Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Apie siuvimą (Siūti drabužiai, skiautiniai, brėžiniai, aprašymai...)
Страница 8 из 10«12678910»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool