Penktadienis, 2017 Liepos 28, 05:47
Pradinis puslapis | Apie siuvimą - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 2 из 10«1234910»
Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Apie siuvimą (Siūti drabužiai, skiautiniai, brėžiniai, aprašymai...)
Apie siuvimą
lilija22Data: Penktadienis, 2011 Balandžio 29, 12:31 | Žinutė # 16
Grupė: Narys
Žinučių: 733
Statusas: Neprisijungęs
silvamirko, paziurek cia http://www.korset-el.ru/category/vykrojki-korsetov/

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Balandžio 29, 12:34 | Žinutė # 17
silvamirko, dar video, nezinau ar tiks cool http://www.youtube.com/watch?v=7rLWQgOF77I

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Balandžio 29, 12:35 | Žinutė # 18
rusiskai apie gorsetu siuvima http://club.osinka.ru/topic-3722?start=570

silvamirkoData: Penktadienis, 2011 Balandžio 29, 12:53 | Žinutė # 19
Žinučių: 372
smile smile smile na tu tas zmogus kuris internete gyveni happy happy aciu eisiu pasiziureti

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Balandžio 29, 13:08 | Žinutė # 20
silvamirko, deja, internete bunu retai, bet per google.ru randu visko ko man reikia greitai ir daug biggrin

lilija22Data: Antradienis, 2011 Gegužės 03, 11:26 | Žinutė # 21
silvamirko, kaip sekasi? Kaip sunelio vokelis? smile

silvamirkoData: Trečiadienis, 2011 Gegužės 04, 10:54 | Žinutė # 22
sveikute lilija22, vakar sedejau butent prie sukneles..... ir galim sakyti pabaigiau tik liko papuosti ir pasiuvineti biskiuka.... kadangi liko medziagytes tai syrit sedau pasisiuti ir bolero.... ziuresim kaip cia gausis... nes niekad nesiuvusi.... tokio reikalo
o suneliui lopselio nepradejau kai pabaigsiu su suknelem sesiu konstruoti ir lopseli.... o ka tu gero veikineji kuo uzsiimi? biggrin

lilija22Data: Trečiadienis, 2011 Gegužės 04, 19:13 | Žinutė # 23
Labas, silvamirko, siuo metu siuvu drauges mergaitei kriksto suknele, drauge uzsimane tokios pacios sukneles kaip mano mergaites. Kai as siuvau suknele savo dukrelei norejau kuo daugiau visokiu "pribambasu", o dabar reikia drauges suknelei ta pati pakartoti cool , daug siuvimo rankom, gerai kad laiko daug turiu iki geguzes 28, o suknele beveik baigiu, liko suraukti sijona su pasijoniu ir prisiuti prie virsaus, dar gelytes prisiuti, stai kokios gelytes bus

Dar tarpais tarp sukneles siuvimo pasiuvau vasarini komplekteli tai paciai mergaitei, kuriai siuvu suknele , dovanu is medziagos likucio ir savo dukrytei pavasarines-vasarines kelnytes is seno savo sijono. Mano dukrytei labai patiko kelnytes , kai tik pamato juos , parodo kad nori uzsideti, o kai uzdedu isikisa rankas i kisenes ir vaiksto patenkinta happy

silvamirkoData: Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 05, 08:09 | Žinutė # 24
smile zinai kad ir man tavo kelnytes labai patinka, o gal schemuciu turi kelnyciu? turiu ir as ka isardyti wine na o tavo gelytes mane labai suzavejo... manau teks tave nukopijuoti lol lol nes dukreles suknele dar nepapuosta... as kaip ir tu, jau pripuosti tai galeciau.... na nevisi taip mano... kai parodziau dar keliom tai tokiu nuomoniu ir kritikos susilaukiau apie tas puosmenas lumped .... kaip mano vyras sako pasaulis yra grazus del to kad mes visi skirtingi roll na sekmes tau ir lauksim tavo darbeliu

lilija22Data: Trečiadienis, 2011 Gegužės 11, 14:05 | Žinutė # 25
silvamirko, sveika, kaip sekasi? Paziurek koki vasarini plosciuka pasiuvau is savo sarafano ir vyro marskiniu, happy
http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-2878

silvamirkoData: Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 12, 01:39 | Žinutė # 26
sveikute... dar karta dekui tau uz viska... jau svarkelis gatavas... o ir suknes liko tik apdaila... tik va gaila laiko visai siomis dienomis neliko.... manau reiks imtis tikru priemoniu smile smile smile nes jei neprisedu prie savu darbu man ima gesti nervai ir blogeja nuotaika.. tiesa dukters sukneles virsu nuardziau kuria mezgiau... tai va pribegdama sita reikala permezgineju.. biggrin biggrin biggrin biggrin o tu jau baigei suknele kur ten krikstynoms ruosei ?

lilija22Data: Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 12, 19:09 | Žinutė # 27
silvamirko, suknelei liko uztrauktukas ir gelytes prisiuti, kazko jai susikaupimo neturiu cool , dar laiko turiu ir matyt todel vis delsiu pabaigti, o ir kitu idomesniu darbu atsiranda, smile Vis dukrytei susigalvoju nauju siuviniu, mezginiu, drauge juokaisi is manes , kad nespesim panesioti happy

inngaData: Ketvirtadienis, 2011 Gegužės 12, 22:01 | Žinutė # 28
Žinučių: 201
lilija22,labai fainas plosciukas.Galiu pasakyt,kad mergytei pasiseke su tokia mama smile ,visada bus isskirtinai aprengta.

I.L.

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Gegužės 13, 12:39 | Žinutė # 29
dekuj, innga, mano mama siuveja, tai jai turiu buti dekinga , kad mane ismoke siuti, siuvu nuo vaikystes, visada ka nors sau siuvau, dabar kiek maziau, nes turiu manekeniu (dukra ir kriksto dukra) ,kuriom smagu ka nors grazaus pasiuti smile .

Žinutę redagavo lilija22 - Penktadienis, 2011 Gegužės 13, 12:39

lilija22Data: Penktadienis, 2011 Gegužės 13, 13:59 | Žinutė # 30
is vyrisku marskiniu- mergaitei bliuzkute, derinta prie nertos sukneles biggrin http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-2889

Forumas » Rankdarbiai » Siuvimas » Apie siuvimą (Siūti drabužiai, skiautiniai, brėžiniai, aprašymai...)
Страница 2 из 10«1234910»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool