Pirmadienis, 2016 Gruodžio 05, 16:33
Pradinis puslapis | Apie dekupažo techniką - Страница 4 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 4 из 4«1234
Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
Apie dekupažo techniką
MaivaData: Ketvirtadienis, 2011 Balandžio 14, 15:08 | Žinutė # 46
Grupė: Narys
Žinučių: 58
Statusas: Neprisijungęs
Labas visoms. o man tai snipstas gaunas su tuo vienkomponenciu sendinimu, toki smulkyciai itrukimai gaunas, nesuprantu ar priemone ne tokia ar kas bet norisi dideliu itrukimu, gal kas patyres paaiskins ka darau blogai ? sad Janina faini marguciai smile

DenielData: Pirmadienis, 2011 Gegužės 23, 14:11 | Žinutė # 47
Žinučių: 3
Sveikos merginos,
nezinau, ar cia bus i tema, taciau noriu papasakoti apie sendinima kava ir cinamonu.
Na zinoma cia gal ir nelabai profesonalu, taciau gaunasi neblogai.
Imame kaupina sauksta maltos, kaupina sauksta tirpios kavos, sauksta cinamono ( as dar dedavau kvapnios arbatos) ir viska uzpilame apie 0,5 litro verdancio vandens. Atvesiname. Tada sendiname. Jeigu norime sendinti popieriu, tai dar (tiesa pries sendinant paruosta tirpala reikia perkosti) reikia perpus atskiesti, jeigu sendiname medziaga - tuomet tinka tirpalas tamsesnis. Popieriu tiesiog tvarkingai pamirkome supile tirpala i platesni, taciau negilu inda. Dziovinam sauleje, ar ant karstu radiatoriu. Medziaga taip pat imerkiam, taciau palaikome ilgiau ir nereikia skalauti. O jau pasiuto daikto detales sendiname tiesiog dazant teptuku. Sekmes susidomejusioms biggrin

DianullkaaData: Ketvirtadienis, 2011 Birželio 23, 23:37 | Žinutė # 48
Žinučių: 2
mano auskariukia prasiciau ivertinti :))
ir parasit savo komentara :))

Jūsų darbai perkelti čia
http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-2955
Ateityje prašau savo rankdarbių nuotraukas dėti į "Lankytojų rankdarbių albumą" per ČIA.
Ačiū už supratingumą.

MaivaData: Penktadienis, 2011 Rugpjūčio 26, 22:43 | Žinutė # 49
Žinučių: 58
jau ruduo o dekupazu niekas taip ir nesusidomi sad ka pati as ismokau tai galiu pasakyt : 1. kantrybe laukiant kol priemones isdzius.2. pabandykit ant kazko mazo jei nzn kas gausis. 3. kol nebaiget vieno darbo, niekad nepradekit kito :D.4. ne visada pardavejos zino ka sako smile niekad nelakuok laku is dekupazo parduotuviu, sugadinsi darba (senukuose pirkau 1 litras 12 litu tobulas lakas, ne skiest nereik nieko ). hmmmm kas dar cia ? varztukus geriausiai susuka vyras, draugas ar pan..... tai tikrai ne moterim biggrin tai tiek. daug papasakociasu bet kad sitas menas nelabai jau populiarus kiek pastebejau smile

anil-linaData: Trečiadienis, 2011 Gruodžio 14, 22:03 | Žinutė # 50
Žinučių: 27
bandau ir as prie jusu su dekupazu prisijungti, cia mano pirmas ir nelabai prisviles blynas smile

Jūsų darbas perkeltas čia
http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-3387
Ateityje prašau savo rankdarbių nuotraukas dėti į "Lankytojų rankdarbių albumą" per ČIA.
Ačiū už supratingumą.

Milicija123Data: Antradienis, 2012 Vasario 21, 13:53 | Žinutė # 51
Žinučių: 5
Na dekupažas lengvas. Jūs sakot kad daug visko reikia smile Aš mokykloj,ant inkilų su draugėm darėm dekupažą. Mes tik servėteles su klijais kurie buvo su vandeniu sumaišyti prilipinom,o kai nudžiuvo apdažėm su laku. Ir viskas wink
Man labai įdomu ar ant pjaustymo lentelės reikėtu padaryti dekupažą,kad gražiau būtų? Noriu mamai padovanoti angel Bet man nagai labai niešti padaryti,tik bijau,kad nusilups arba maistas gali apkipti servetėlėmis biggrin Kaip manote ar verta padaryti dekupaža?

Užsiiminieju rankdarbiais :) Darau viską ką sugebu :)

Žinutę redagavo Milicija123 - Antradienis, 2012 Vasario 21, 16:04

inngaData: Sekmadienis, 2012 Vasario 26, 16:14 | Žinutė # 52
Žinučių: 201
Milicija123,daryk tik ant vienos lenteles puses.As esu tokia gavusi dovanu,tikrai graziai atrodo.

I.L.

Akvile12Data: Ketvirtadienis, 2012 Gegužės 17, 20:25 | Žinutė # 53
Žinučių: 38
norejau paklaust, ar yra pirkt internetu dekupazo priemoniu? flower flower

nėra to blogo,kas neišeitų į blogesnį :D

JolitaData: Ketvirtadienis, 2012 Gegužės 17, 21:36 | Žinutė # 54
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5366
Akvile12,

Taip, galima nusipirkti ir internetu.

fustukasData: Trečiadienis, 2012 Rugpjūčio 08, 23:15 | Žinutė # 55
Žinučių: 5
Sveiki,
dekupaže esu žalia, tad gal kam teko dekupažuoti su paveiksliuku ant popieriaus? Jei taip, gal norite pasidalinti patirtimi? Labai norėčiau auskarų. Ant medžio arba modelino.

julija1947Data: Šeštadienis, 2012 Gruodžio 01, 00:02 | Žinutė # 56
Labas vakaras,

Norejau paklausti gal kas zinote kaip reikia daryti dekupaza baldams. Ar galima naudoti k[size=12]azkokius kitokius dazus? Kaip reikia apdoroti balda, jei jis buvo lakuotas? Noreciau kazkaip papuosti sena spintute, kuria galvojau ismesti. Ar labai brangiai gaunasi tokie darbai. Kaip galima sutaupyti ant dazu.[font=Arial]

Noriu mokytis dekupazo

SegtukasData: Šeštadienis, 2012 Gruodžio 01, 15:29 | Žinutė # 57
Žinučių: 254
julija1947,
dekupažas ant baldu daromas kaip ir ant bet kokio medinio paviršiaus. Jei tavo spintelės nereikia visos perlakuoti/perdažyti , laka/dažus nušveisk tik nuo tu vietų kurias ruošiesi puošti(durelių ar viršaus), na o jei ruošiesi visą dekupažu gražinti teks visą ir nušveisti. Aš asmeniškai kai gražinau savo dėžutę tai nušveitus dažiau paprasčiausiais akriliniais dažais pirktais iš senukų.
Na o dėl šveitimo tai kai kuris lakas nuo baldų nusiima jį sušlapinus su kempine(tada jis pavirsta į košelę) ir su mentele nugramdžius, tada nebūna dulkių kaip šveičiant švitriniu popieriumi. Sėkmės biggrin

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

Prašau visų, kreipkitės TU:)

julija1947Data: Šeštadienis, 2012 Gruodžio 01, 16:15 | Žinutė # 58
Labai aciu uz patarima. Noreciau perdazyti visa spintele, nes lakas ir taip vietom nusilupes. O jei noriu skylinejima padaryti, ar tinka paprasti skilimui dazai is senuku?

Noriu mokytis dekupazo

julija1947Data: Trečiadienis, 2013 Sausio 02, 21:59 | Žinutė # 59
labas vakaras, gal galite pasakyti kaip klijuojama servetele, jei fonas sviesus. ar reikia pritaikyt ja prie fono? kaip derinamos spalvos? aciu. iki.

Noriu mokytis dekupazo

Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
Страница 4 из 4«1234
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2016 Free Page Rank Tool