Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 17:03
Pradinis puslapis | Apie dekupažo techniką - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
Apie dekupažo techniką
miglioncaData: Šeštadienis, 2010 vasario mėn. 20, 15:40 | Žinutė # 16
Grupė: Narys
Žinučių: 4
Statusas: Neprisijungęs
Danemeida,
batų neteko dekupažuot, bet odinę rankinę esu taip papuošusi.Tai, žinok, abejočiau, ar atlaikytų daug drėgmės šitas grožis wink Na, nebent paskutinįkart paviršių nuteptum kokiu ...jachtų laku dry
O šiaip, apie dekupažo priemones kalbant, tai mano praktika yra štai tokia:

Dažų akrilinių, bent jau baltų, geriausiai pirkt statybinių medžiagų parduotuvėse, kokio puslitrio ilgam užteks, o kainuos iš esmės pigiau.

Ten pat būna ir vienkomponenčio sendintojo -didesnėse talpose, irgi gerokai pigiau išeis, nei su tom specialiom ir brangiom bonkutėm žaisti.

Servetėles naudoju ne vien specialiai dekupažui, kurios šiaip jau beprotiškai brangios.Tarp kasdieniam naudojimui skirtų , taigi ir gerokai pigesnių, irgi pasitaiko su visai įdomiais raštais ir ornamentais.

Vietoj brangaus dekupažinio popieriaus, ypač taip vadinamoj "provincijoj", kur ir pasirinkimas daug menkesnis, nei Vilniuje ar Kaune, devyniais atvejais iš dešimties tiks...dovanų popierius su įdomiais raštais ir ornamentais.Net silpna, kokių gražių pasitaiko tongue , visą kolekciją esu surinkusi...

Dar tinka iliustracijos iš senų knygų ar žurnalų -ypač kai norisi kokia žinomo ar šiaip gražaus paveikslo reprodukcija daiktą papuošti.Tokiu atveju aš nulakuoju paveiksliuką 3-4 kartus akriliniu laku (kiekvienas sluoksnis turi gerai išdžiūti), o paskui, pamerkusi į vandenį iš blogosios pusės pirštu nutrinu popierių -kad kuo plonesnis sluoksnis liktų -na, mano vaikystėje buvo tokie lipdukai, kur šitokiu būdu reikėjo apdirbti, kad prisiklijuotų lol
Dar tam tinka ir atvirukai .Jeigu viršus celofanuotas - irgi reikia pamerkt į šiltą vandenį ir šiek tiek palaikyt , paskui viršutinę dalį atsargiai nuplėšt.
Vietoj brangių patinų idealiai tinka... perlamutriniai akių šešėliai wink Dargi įdomiau -visokių spalvų ir atspalvių to blizgesio galima pasigamint...
Restauruojant a la senobė senus baldus, visai nebūtina tą skeldinantį laką naudoti.Visai gražiai atrodo, kai išdžiūvus apatiniam sluoksniui, prieš tepant viršutinį, kontrastinį, su žvakigaliu pereini per briaunas ir šiaip kai kurias vieteles, o paskui tepi dažais.Kai išdžiūsta visiškai , užtenka net nebūtinai su švelniausiu švitriniu popieriumi(dažnai užtenka tvirtesnio putplasčio gabaliuko) paviršių pabrūžint ir ten kur buvo su žvake pereita -viršutiniai dažai nusilups ir gražiai išlys apatinis sluoksnis.

Tiesa, jeigu norisi "aukso" ar "sidabro", bent jau medinių daiktų apatinis dažų sluoksnis visai nebūtinai turi būti akrilinis.Esu dažiusi ir su nitro laku, į kurį priberta metalo pudros -visai gerai laiko ir greitai išdžiūsta.

drambliukeData: Ketvirtadienis, 2010 kovo mėn. 04, 11:17 | Žinutė # 17
Žinučių: 71
sweikos, paneles, jungiuosi prie jusu. applause
Seniai svajoju prsdeti dekupazuoti daiktus, bet vis pritruksta drasos ir ryzto, bet perskaiciusi miglioncos patarimus, nusprendziau pasiryzti, nes man patiko tai, kad galima tai atlikti ir su paprastomis priemonemis, o ne vien brangiomis ir tik skirtoms dekupazui. tik norejau pasiterirauti, MIGLIONCA, o kas tas "patinu", nes vietoj jo naudoji "seselius" smile

"Neskubėk teisti, skubėk suprasti..."

RimajaData: Trečiadienis, 2010 kovo mėn. 24, 15:34 | Žinutė # 18
Žinučių: 16
drambliuke, "PATINA" tai dekoratyviniai dažai, naudojami suteikti daiktui antikvarinę, išvaizdą.Labai tinka įtrynti įtrūkimus po sendinimo dvikomponente priemone. Tinka visų tipų paviršiams, įskaitant popierių, kartoną, medį, metalą, stiklą, keramiką, bet jie laba brangųs, o su šešėliais čia "superinė" idėja good

drambliukeData: Penktadienis, 2010 kovo mėn. 26, 09:51 | Žinutė # 19
Aišku, dėkoju, Rimaja, už išsamų paaiškinimą biggrin

drambliukeData: Pirmadienis, 2010 kovo mėn. 29, 12:30 | Žinutė # 20
Sweikos, na stai ir as savaitgali užsiėminėjau dekupažu labai patiko, smagu biggrin biggrin biggrin visoms patariu pamėginti, kas nebandė biggrin tik vat su viena problemėle susidūriau, kažko man nesuskeldėjo, kai patepiau skeldėjantį laką sad gal kas žinote kame čia reikalas, dėkoju iš anksto applause

miglioncaData: Antradienis, 2010 balandžio mėn. 06, 17:17 | Žinutė # 21
Žinučių: 4
drambliuke,
tikriausiai laką ir po to dažus mozojai viena kryptimi.O reikia būtinai priešinga -geriausia,pvz., jei laką tepi išilgai daikto, po to dažus - skersai.Čia jei vienkomponenčiu skeldini.Dar taip gali atsitikti ir dėl to, jei per tą pačią vietą dažais keliskart perbrauki.Sėkmės smile

drambliukeData: Trečiadienis, 2010 balandžio mėn. 14, 17:27 | Žinutė # 22
oi aciu labai uz pagalba, reikes pabandyti tada taip biggrin smile

RobkeData: Penktadienis, 2010 birželio mėn. 25, 00:27 | Žinutė # 23
Žinučių: 10
Sveikos jungiuosi ir aš prie jūsų smile PAtirties turiu ne itin daug, pati mokausi dar subtilybių, bet šį tą jau esu dekoravusi. Velykoms iš išpūstų tikrų kiaušinių džiovintų dekoraciją Velykų medeliui. Visiems patiko kambario puošmena smile

Kūrinys visų pirma gimsta širdyje, tik vėliau sukuriamas rankų.

MelynaData: Penktadienis, 2010 birželio mėn. 25, 12:58 | Žinutė # 24
Žinučių: 8
Pati si darbeli dariau

Nuotrauka perkelta čia
http://rankdarbiai.ucoz.com/photo....-0-1834

doviliuk@zData: Sekmadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 01, 22:08 | Žinutė # 25
Žinučių: 292
Zurnalas "Dekupazas nuo A iki Z" http://issuu.com/skaityt....ernetui

Moterys gimsta angelais, bet kai joms pakerpa sparnus, jos suranda šluotą...

kristinazuData: Trečiadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 04, 21:06 | Žinutė # 26
Žinučių: 1
O gal galite papasakoti, kaip daryti dekupažo auskarus? Man tik 14 metų, o labai norėčiau išmokti dekupažo technikos. flower

Kristina

fantome333Data: Ketvirtadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 05, 23:46 | Žinutė # 27
Žinučių: 30
Na, esu dariusi pora kartu, pagrindui naudojau modelina, tuomet uzklijuoji paveiksleli, jei nori, pasendini, itrukimus uzpildai purina (atrodo kazkaip taip vadinasi tie milteliai) kokios nori spalvos, tada nulakuoji ir stai- tavo ranku darbo auskarai. Na, bet as neesu dekupazo meistre, tad gali but, kad kazka padariau netaip, taciau man isejo gan normaliai. angel moonw

MaivaData: Trečiadienis, 2010 rugpjūčio mėn. 11, 10:29 | Žinutė # 28
Žinučių: 58
Sveikos darbstuoles, norejau paklausti ar kuri esat pirkus www.dekostudija.lt. labai domintu atsiliepimai, nes tam puslapy visko daug, gan mazomis kainomis, na palyginus su kitur vyraujanciom, taciau atsiliepimu puslapyje neradau visai cool

MaivaData: Antradienis, 2010 rugpjūčio mėn. 17, 14:59 | Žinutė # 29
Žinučių: 58
Sveikos, na va uzsisakiau visko dekupazui, eksperimentuosiu, perskaicius knyga "Dekupazo magija", beje, turiu pastebeti labai konkreti ir suprantama knyga net man zaliai happy Vistik www.dekostudija.lt nenusivyliau. prekes gavau kitos dienos ryta, viskas tvarkingai graziai sudeta, zodziu be priekaistu, nes esu girdejus kad buna, jog truksta kazko.

JolitaData: Antradienis, 2010 rugpjūčio mėn. 17, 15:54 | Žinutė # 30
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Šioje parduotuvėje nesu pirkusi, bet pirkimas internetu nenaujiena. Daug iš kur esu pirkusi ir nesu nusivylusi, gal vieną kartą vėlavo siuntinys, bet buvo Kalėdinis bumas. Paštas gruodžio mėn. visada būna apkrautas siuntiniais.

Lauksime tavo naujų išbandymų ir darbo proceso įvertinimo.

Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
  • Страница 2 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool