Šeštadienis, 2017 Lapkričio 18, 03:48
Pradinis puslapis | Apie dekupažo techniką - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 1 из 41234»
Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
Apie dekupažo techniką
JolitaData: Ketvirtadienis, 2009 Rugpjūčio 20, 22:28 | Žinutė # 1
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5411
Statusas: Neprisijungęs
Pati nesu bandžiusi šios technikos, todėl būtų labai gerai, jei mokančios pasidalintų patirtimi su kitomis puslapio lankytojomis.

angraData: Penktadienis, 2009 Rugpjūčio 21, 15:33 | Žinutė # 2
Grupė: Narys
Žinučių: 4
Aš jau užsikrėčiau šia liga. Yra puikus žurnaliukas - "Dekupažas" (jei neklystu "Rankdarbių kraitelės" spec. leidinys). Jame visa technika puikiai aprašyta. Aš iš ten mokiausi ir pasidariau smile Nėra sunku. Reikia tik fantazijos išdelioti servetėlių iškirpas. Taip kad visos moka dekupažuoti. smile Visoms bandančioms - kūrybinės gyslelės, o norinčioms pradėti - drąsos flower

JolitaData: Penktadienis, 2009 Rugpjūčio 21, 15:41 | Žinutė # 3
Admin
Aš vis pagalvoju, kad reikėtų pabandyti, bet kai pasižiūriu labai daug visko reikia: dažų, lakų ir pan., Tai vis dar susilaikau. O gal yra koks paprastesnis būdas...

O Rankdarbių kraitelės priedą apie dekupažą turiu ir aš, todėl labai "niežti nagai" pabandyti, bet ir save stabdau, nes ir laiko nelabai turiu...

bagyyraData: Antradienis, 2009 Rugsėjo 15, 11:31 | Žinutė # 4
Žinučių: 47
Aš ir labai noriu pamėginti bet vis susistabdau vis gi nepigus malonumas ir daug priemonių reikia.
O technika nėra sunki, reikia tik laiko ir kruopėtumo wink

GerdaBData: Sekmadienis, 2009 Rugsėjo 20, 15:28 | Žinutė # 5
Žinučių: 19
as iskirpau gelyte tokia prikliawau bet gal kokius 3 menesius nenulakawau..... vis kazkaip netur laiko

Didžiausias mūsų, kaip žmogiškųjų būtybių, turtas yra gebėjimas keistis. (E. Easwaran)

RimajaData: Penktadienis, 2009 Lapkričio 06, 12:05 | Žinutė # 6
Žinučių: 16
Dekupazas pakankamai idomus uzsiemimas, ir nereikia ten tiek daug visko, kaip atrodo smile

RimajaData: Penktadienis, 2009 Lapkričio 06, 12:43 | Žinutė # 7

JolitaData: Penktadienis, 2009 Lapkričio 06, 20:17 | Žinutė # 8
Admin
Rimaja,
Gal galėtum, bent trumpai, apie šį meną papasakoti...

RimajaData: Šeštadienis, 2009 Lapkričio 07, 15:31 | Žinutė # 9
Restauruojant skrynia naudojau:
tamsius dazus vandens pagrindu - pirmam sluoksniui
sendinimo laka Sadolin Antikqua
sviesius dazus vandens pagrindu - virsutiniam sluoksniui
popierines serveteles, lipala (skiesta vandeniu)
laka vandens pagrindu. Dar reikia tureti kelis ivairaus dydzio teptukus.

Taigi, gerai paruosiu daikta, kuri grazinsiu smile . Nuvalau, nusveiciu, kad butu svarus. Dedu pirma dazu sluoksni. Palaukiu kol isdzius, tuomet tepu sendinimo laka. Svarbu - tepti viena kryptimi, ir stengtis kuo lygesniu sluoksniu.
Apdziuvus lakui, tepamas virsuinis dazu sluoksnis (sviesus) . Svarbu -skersai, nei buvo teptas sendinimo lakas. Uztepus dazus dziovinu fenu, graziau trukineja dazai.
Isdziovinus klijuojamos serveteles, ir veliausiai lakuojama du , tris kartus. Kol kas tiek, veliau dar parasysiu hello

ArejusteData: Trečiadienis, 2010 Sausio 06, 22:51 | Žinutė # 10
Žinučių: 39
Rimaja,superine tavo skrynia,spalvos svelniai suderintos good

ArejusteData: Trečiadienis, 2010 Sausio 06, 23:00 | Žinutė # 11
Žinučių: 39
Ateity,kai perkasiu foto ikelima cia,sukelsiu savus darbelius biggrin

Jūračiukas2Data: Ketvirtadienis, 2010 Sausio 21, 12:49 | Žinutė # 12
Žinučių: 2
Aš irgi jungiuosi prie jūsų, nes jau senokai sergu šia nepagydoma liga. Pasirodau kelis savo paskutinius darbelius.

paprasščiausia pjaustymo lentelė

Šepetys gali būti naudojamas rūbų valymui.

Tavo darbai įkelti ir į "Svetainės lankytojų albumą"

http://public.fotki.com/juraciukas2/

Žinutę redagavo Jolita - Sekmadienis, 2010 Sausio 24, 13:44

GerdaBData: Sekmadienis, 2010 Sausio 31, 12:04 | Žinutė # 13
Žinučių: 19
tokią dežę pasidariau prieš koki mėnesį...

Tiesiog radau ant antro aukšto seną dėžę ir ją restauravau.

Savo darbelių nuotraukas dėkite į Svetainės lankytojų rankdarbių albumą per ČIA.

Didžiausias mūsų, kaip žmogiškųjų būtybių, turtas yra gebėjimas keistis. (E. Easwaran)

Žinutę redagavo Jolita - Sekmadienis, 2010 Sausio 31, 12:40

JustinaGData: Sekmadienis, 2010 Vasario 07, 15:09 | Žinutė # 14
Žinučių: 2
laba diena, aš truputi ne į temą, norėjau paklausti, gal žinote, ką daryt,i kad neliptų dirbinio paviršius? pasidariau auskarus, tačiau nedekupažavau, ir jie velniškai limpa.. kai dekupažuoju, viskas būna normaliai...

DanemeidaData: Penktadienis, 2010 Vasario 19, 12:46 | Žinutė # 15
Žinučių: 14
labas merginos, norejau jusu paklausti gal kuri nors is jusu dekupazu puoset savo senus batus, as sugalvojau, kad reikia guminius batus isdekupazuoti, nes kaip matot siais metais sniego daug ir tuoj kaip atsils bus balos, tai su guminiais bus pats tas vaikscioti. o dekupazu apdirbti guminiai manau butu orginalu, bet tik nezinau ar tai imanoma, nos batus "dekupazuotus" tikrai teko matyti Palangoje, sia vasra prie kinotetro, ten moterytes vede pamokeles dekupazo, velimo, piesimo ant silko it t.t. tai tokiu nerealiu darbeliu ir graziu turejo.
merginos kvieciu prisijungti prie mano idejos ir papuosti pavasariui savo senus guminiu botus smile bus orginalu ir grazu...

Forumas » Rankdarbiai » Dekupažas » Apie dekupažo techniką
Страница 1 из 41234»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool