Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 8 - Forumas
Ketvirtadienis, 2014 Spalio 23, 10:53
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 8 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 8 из 33«126789103233»
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
JolitaData: Antradienis, 2009 Rugsėjo 29, 19:11 | Žinutė # 106
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5003
Statusas: Neprisijungęs
Zivile_b,

Manau, kad daug kam taip būna. Ir nemanau, kad tik tokio amžiaus sulaukusi mokėsi megzti. Tikrai turi darbelių kuriais džiaugiesi ir dabar. O klaideles matai tu pati, todėl, kad tau jos geriausiai žinomos. Nenukabink nosies ir viskas bus gerai. good

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 Rugsėjo 30, 22:34 | Žinutė # 107
Grupė: Narys
Žinučių: 41
ačiū Laurute,bet man dar mokytis ir mokytis biggrin

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 Rugsėjo 30, 23:49 | Žinutė # 108
Žinučių: 201
rasyteee30,na taip,bet svarbu yra geri ir grazus norai,fantazija,o visa tai ir perteikiama musu ranku darbo kurinuose,gyvename ir mokomes book

GebanaData: Sekmadienis, 2009 Spalio 11, 13:29 | Žinutė # 109
Žinučių: 4
Sveikos. Pasižiūrėjau batų varstymo techniką. Nustebau - ten vos ne visas menas smile

Žinutę redagavo Gebana - Sekmadienis, 2009 Spalio 11, 13:30

GebanaData: Sekmadienis, 2009 Spalio 11, 13:32 | Žinutė # 110
Žinučių: 4
O del mezgimo man dažniausiai būdavo, kad mezgu mezgu ir reikia kažką tokio padaryti, ko nemoku ir metu tada mezginį į šoną. Po pusės metų vėl užeina noras panarplioti...ir vėl tas pats biggrin Reikia man didelės kantrybės iš kur nors gauti tokiems darbams happy

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 Spalio 14, 15:55 | Žinutė # 111
Labas visoms.Kaip laikotes?Ar jau silta pas jus?Pas mus vakar pajunge sildyma,tai jau jaukiau kambariuose.Siandiena prisipirkau siulu,tai nezinau net nuo ko pradeti megzti fool

JolitaData: Trečiadienis, 2009 Spalio 14, 20:43 | Žinutė # 112
Admin
lauramija,
O apie ką svajojai pirkdama siūlus?

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 Spalio 14, 21:54 | Žinutė # 113
Jolita,kelnes dukrai megsiu ir skraiste arba megztuka,dar neapsisprendziu,db bolero uzbaigineju...tai skubu leku kaip isprotejusi su tais mezgimais smile

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 Spalio 14, 22:06 | Žinutė # 114
Žinučių: 41
Sveikos,matyt dabar pats mezgimo,nerimo ir siaip visokiu rankdarbiu metas smile as irgi net nebezinau nuo ko pradeti,dabar sau ir dukrai po megztuka baigineju.Planuose visokiu minciu kyla,idejos gimsta valandomis.Kolege darbe juokauja,kad nuo salcio ir smegeneles dirbt pradejo,kad susilciau happy happy happy

JolitaData: Ketvirtadienis, 2009 Spalio 15, 07:29 | Žinutė # 115
Admin
happy Manau, šaltis neįtakoja norą megzti. Kam patinka ir prie širdies mezga, neria visur ir visada, kai tik randa laisvą minutėlę. Ir aš savo vaikinui numezgiau liemenę. Tai skubėjau megzti, nes niekada nieko nereikia, o dabar paprašė surprised . Tai reikėjo paskubėti kol nepersigalvojo. Šiaip mezgimui liko mažiau laiko nei ankščiau, nes reikia į labai daug klausimų atsakyti ir pamokėles ruošti. Bet rankdarbiams vis tiek atrandu laikelio, nes kitaip gyvenimas prarastu linksmas spalvas wacko

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 Spalio 15, 11:20 | Žinutė # 116
Tai jau tikrai,tiek Jolita teisi,tiek rasyteee30 happy ,bet vistiek labiau ziema uzsiimama rankdarbiais,as net su drauge kalbejau kuri dirba siulu parduotuveje,kad sluote sluoja dabar siulus. roll .As siandiena itryniau savo atzala i darzeli,tai nuo pirmadienio keliausim jau,tai man dar daugiau liks laiko pasedeti prie rankdarbiu,jei aisku nesusirasiu darbelio.

Zivile_bData: Ketvirtadienis, 2009 Spalio 15, 17:03 | Žinutė # 117
Žinučių: 20
Aš tai šiaip auginu namie savo dvi mergytes-pupytes, nors dirbu tris dienas mokykloje, likusias dienas reikia namie apsitvarkyti, bet tikrai lieka laiko ir mezginiams, ir nėriniams ir dukrytės netrukdo rah

lauramijaData: Sekmadienis, 2009 Spalio 25, 22:01 | Žinutė # 118
Zivile_b,kaip smagu,kad moterys yra tokios visapusiskai greitos biggrin ,musu tokia dalia,nieko cia nepakeisi.O siaip norejau paklausti mergaiciu,ar siandiena nei viena nenuejote anksciau i darba ar kur kitur,jei kartais pamirsote laikrodukus pasukt atgal? happy

JolitaData: Sekmadienis, 2009 Spalio 25, 22:05 | Žinutė # 119
Admin
Aš tai džiaugiausi, kad papildomą valandą galėjau pamiegoti. faint

audrike1111Data: Pirmadienis, 2009 Spalio 26, 17:20 | Žinutė # 120
Žinučių: 8
Sveikos merginos! hello
Papuoliau pas jus ieskodama visokiu grozybiu. Smagu! good
Siuo metu neriu servetele ir mezgu megztuka. Bet dar galvoj sukasi mintis kad reikia sarafana pasisiuti, paimciau ir nupirkciau, bet nerandu to ko reikia. poor Iskarpos pati pasidaryti nemoku, ir nerandu nuo ko nusikopijuoti. Gal tarp jusu yra siuveja kuri man galetu padeti su sarafano iskarpa? roll

audrike1111

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Страница 8 из 33«126789103233»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2014 Free Page Rank Tool Создать сайт бесплатно