Pirmadienis, 2019 spalio mėn. 14, 06:25
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 5 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 23:16 | Žinutė # 61
Grupė: Narys
Žinučių: 201
Statusas: Neprisijungęs
Sveikos,pavydžiu jūsų vaikams,kad jie turi senelius,kaimą.Mano mažutės to džiaugsmo neturi. :(

Neliudek rasyte...ne visu likimai vienodi,kiti vaikuciai juk net teveliu neturi,ka padarysi kad taip likimas suklosto viska,aisku del to skauda sirdis,bet nieko mes pakeist negalime,kad ir kaip liudna del to buna :'( stiprybes!!!

rasyteee30Data: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 23:24 | Žinutė # 62
Žinučių: 41
Aš tai susitaikiau su tuo seniai,tik man mergyčių savo gaila,kad puse gražios ir smagios vaikystės netenka.Bet aš stengiuosi joms tai kompensuoti pati. angel

AstridaData: Šeštadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 01, 06:28 | Žinutė # 63
Žinučių: 14
Labas mergaites.Jus liudit ,jog kaimo vaikuciai neturi,o as liudziu jog mano dvylikametis sunus neturi net kiemo,kur su draugais zaizdavo kvadrata,slepyniu ir kitus zaidimus.Cia vaikai sedi prie kompiuteriu,o jeigu zaidzia tai tik krepsini ir taip trainiojasi.nors parku ir galimybes zaisti yra.Taciau jie cia taip iprate. mano sunui labai truksta kiemo draugu ,kuriuos turejo Lietuvoje.Taigi labiausia ir nepatinka tas,bet nieko nepakeisi.nu sakem kita vasar tai tikrai gisim porai savaiciu .
O as kai pagalvoju apie lietuva,tai prisimenu kaip maza buvau ir mane tevai palikdavo vienkiemy pas mociute savaitei .Nuostabus laikai buvo.Todel manau jog labai teisingai elgiates,kad vaikuciam leidziat pasidziaugti kaimo ramybe ir gamta.

lauramijaData: Antradienis, 2009 rugpjūčio mėn. 04, 01:45 | Žinutė # 64
na va parejau is darbo tai biskuti prisedau prie kompjuterio,bet greit teks begti apapa,nes ryt dar teks dirbti,tik fainas jausmas ,kad jau paskutine dienele,tada 4 iseigines bus,ir dukrytes pasiilgau,siandien jau gryzo is atostogu,miega db pamatysiu gal ryt ryte smile smile smile

JolitaData: Antradienis, 2009 rugpjūčio mėn. 04, 09:10 | Žinutė # 65
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Na o man jau ryt į darbą. Baigėsi atostogos. Gerai buvo namie, dar kokį mėnesiuką pabūčiau, bet niekur nesidėsi, reikės eiti į darbą.

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 05, 00:06 | Žinutė # 66
Nieko,merginos,džiaukimės,kad dar darbus turim. good

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 05, 16:50 | Žinutė # 67
labukas.as katik parejau is miesto.vakar turejau tiek strioko,dukryte apsirgus buvo,ir veme ir viduriavo,bet siandiena jau atrodo geriau.kadangi buvau pasiilgusi per 5 dienas ir kad greiciau pasveiktu palepinau siandiena,nupirkau daug saldumynu ir lele barbe,tai db tokia patenkinta smile smagu matyti vaika laiminga heart kaip jus laikotes?

JolitaData: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 05, 17:20 | Žinutė # 68
Admin
lauramija,

Kaip čia pasakius, sunki pirma darbo diena po atostogų, o dar kai nuotaikos darbe nėra labai linksmos. sad Tai norisi staugti, bet negali, nes gaila kaimynų.

rasyteee30Data: Trečiadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 05, 23:27 | Žinutė # 69
Liudna tiesa, Jolitele? sad

JolitaData: Ketvirtadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 06, 11:17 | Žinutė # 70
Admin
Tikiuosi, nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Stengiuosi vadovautis šiuo posakiu ir kol kas nenusivyliau. smile

lauramijaData: Penktadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 07, 01:01 | Žinutė # 71
ir vistiek,mano angeliuko sveikata nepasitaise....nebezinau ka ir daryt,vesiu pas gydytoja rytoj.kas gali patart,paguost?bijo ka ir bevalgyt mazute sad

lauramijaData: Šeštadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 08, 14:04 | Žinutė # 72
Pagaliau atrodo pasveikom.kazkoks kosmaras tas dukrytes negalavimas buvo.gerai,kad jau viskas praejo biggrin

JolitaData: Sekmadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 09, 13:27 | Žinutė # 73
Admin
lauramija,

Visada yra baisu kai serga vaikas. Atrodo, geriau pats sirgtum, nei vaikas. Svarbu, kad pasveikot ir galit džiaugtis viena kita. smile

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 13, 17:39 | Žinutė # 74
Jolita
biggrin

lauramijaData: Šeštadienis, 2009 rugpjūčio mėn. 15, 11:00 | Žinutė # 75
Labas rytasKur visos dingusios?visai tuscia cia pasidare sad

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool