Pirmadienis, 2019 spalio mėn. 14, 06:05
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 4 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
lauramijaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 18:53 | Žinutė # 46
Grupė: Narys
Žinučių: 201
Statusas: Neprisijungęs
lauramija,

Labai liūdna buvo, kai nesilankei. Aš jau pamaniau, kad kas nutiko. Bet, pasirodo, viskas šaunu, o ypač kai darbą turi. Man atostogos eina į pabaigą ir labai gailiuosi, cry nes nesuspėjau padaryti visko ko norėjau...

Na netikejau,kad manes taip pasiilgot Jolita surprised
o kada tau pasibaigs atostogoa?trb jau nuo rugpjucio 1 i darbeli?

JolitaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 19:00 | Žinutė # 47
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
lauramija,
Deja, rugpjūčio 5 į darbą. Visi paruošemieji darbai. Mes ne tik vaikučius ugdom, mes ir remontus darome grupėse, kad vaikučiams būstų smagu. Jug švietimas labai biednas, tad tenka suktis. O ar ilgam darbo gavai, ar laikinai?

lauramijaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 20:49 | Žinutė # 48
laikinai,nes palangoje praktiskai tik sezononis darbas,be to nlb noreciau dirt toki darba biggrin

JolitaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 21:23 | Žinutė # 49
Admin
lauramija,
Aišku, smagu ir gera kai gali dirbti malonų sielai darbą. heart Jei ne paslaptis, koks darbas būtų tau malonus? Aš tai iš dalies savo "rogėse" sėdžiu. Yra kur fantazijai pasireikšti. rah

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 29, 00:19 | Žinutė # 50
Na as net nezinau,siap man patinka pardavejos darbas ,bet ne kasoje sedet happy ,o tu JOLITA ir esi gera todel,kad juk su vaikais dirbi,o su jais lb nelengva,ypac siuolaikiniais,trb daug kantrybes reikia surprised .linkiu sekmes darbelyje flower

astttaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 29, 21:46 | Žinutė # 51
Žinučių: 8
jus cia taip grazei susirasinejat,apie atostogas,apie darba pajuryje(nesvarbu kad ilgos valandos)...o mano atostogos jau prasvilpe ir man liudna:( o pas lauramija paveiksliukas su grybukais primine man viena recepta: pievagrybius reikia svarei nuplauti(geriau butu didesni),uzpilti aliejaus,vegetos,pipiriuku,...(prieskonius dekit kokius megstat),ismaisot,2h palaikot ir kepat kaip saslykus,arba ant groteliu.Mums patiko happy

..."kas valandą žmonės į patirtį žengia ir metai po po metų atranda save."

JolitaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 29, 22:03 | Žinutė # 52
Admin
asttta,

Tai, kad tos atostogos panteros šuoliais šuoliuoja į pabaigą. Kadangi grybų nemėgstu, tai receptas visai nesudomino. sad Na bet dėl skonio nesiginčijama wink

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 00:25 | Žinutė # 53
jus cia taip grazei susirasinejat,apie atostogas,apie darba pajuryje(nesvarbu kad ilgos valandos)...o mano atostogos jau prasvilpe ir man liudna:( o pas lauramija paveiksliukas su grybukais primine man viena recepta: pievagrybius reikia svarei nuplauti(geriau butu didesni),uzpilti aliejaus,vegetos,pipiriuku,...(prieskonius dekit kokius megstat),ismaisot,2h palaikot ir kepat kaip saslykus,arba ant groteliu.Mums patiko happy

Ataiprasau,trb nesi dirbusi fizinio darbo kad taip kalbi jog nesvarbu kad ilgos valandos suspect ir pritariu Jolitai apie grybus panasius i ''saslykus'' smile

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 18:15 | Žinutė # 54
Labukas.kaip ir visada,liudi sis puslapiukas cry .ir as liudna,islydejau dukryte i kaima paatostogaut,uosvienike pasieme,tai db taip tylu namie,kazko truksta faint buvom prie juros nueje,zmoniu nemazai,lb karsta.

astttaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 22:37 | Žinutė # 55
Žinučių: 8
lauramija,dirbu daug ir zinau ka reiskia dirbti ilgai...o grybai nera panasus i saslykus,o tik kepami panasei

..."kas valandą žmonės į patirtį žengia ir metai po po metų atranda save."

JolitaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 30, 22:45 | Žinutė # 56
Admin
Aš manau, kad reikia džiaugtis paskutiniu vasaros mėnesiu, nors ir atostogos baigiasi. Kas liečia vaikus, tai aš, kai vaikinai mano išvažiavo į dainų šventę savaitei, liūdėjau, nes trūko namuose ir tarškėjimo ir prisiglaudimo, ir gerų žodžių, pašnekesių įvairiomis temomis, nors mano vaikinukams 16m. ir 12 m.

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 00:02 | Žinutė # 57
Aš manau, kad reikia džiaugtis paskutiniu vasaros mėnesiu, nors ir atostogos baigiasi. Kas liečia vaikus, tai aš, kai vaikinai mano išvažiavo į dainų šventę savaitei, liūdėjau, nes trūko namuose ir tarškėjimo ir prisiglaudimo, ir gerų žodžių, pašnekesių įvairiomis temomis, nors mano vaikinukams 16m. ir 12 m.

Kaip yra sakoma''motinos sirdis visada yra motinos sirdis'',db jau nusiraminau,kai anyta paskambino ir pasake,kad dukra gerai jauciasi kaime,ji juk ten daug draugu turi,tai gerai praleis laika,kai passilgs mamaos ir grys i palanga biggrin

JolitaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 00:56 | Žinutė # 58
Admin
lauramija,

Be to ir vaikai turi turėti savo, asmenines atostogas. Jie taip pat pavargsta nuo namų rūpesčių ir problemų, nes jie tai jaučia savo širdelėmis. O po atostogu jie vėl naujomis akutėmis į viską žiūri, meilesni ir net katrai geresni, nes pasiilgę namų. Bent as taip manau. Visiems reikia vienas nuo kito pailsėti, o seneliams suteikti džiaugsmo ir laimės palepinti anūkėlius. icecream

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 10:51 | Žinutė # 59
Jolita,tu vissiskai teisi biggrin

rasyteee30Data: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 31, 23:12 | Žinutė # 60
Žinučių: 41
Sveikos,pavydžiu jūsų vaikams,kad jie turi senelius,kaimą.Mano mažutės to džiaugsmo neturi. sad

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool