Antradienis, 2019 lapkričio mėn. 12, 17:00
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 3 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
AstridaData: Pirmadienis, 2009 liepos mėn. 13, 16:50 | Žinutė # 31
Grupė: Narys
Žinučių: 14
Statusas: Neprisijungęs
butinai pademonstruosiu ir dar parodysiu siuvinetus paveiksliukus.Bet dabar neturiu laiko tuouzsimti truputi veliau.
Lauremija ,tau geros saules ir grazaus idegio . O as geriu rytine kava ir vaziuoju i darba sad

JolitaData: Pirmadienis, 2009 liepos mėn. 13, 17:14 | Žinutė # 32
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Labutis, visoms. Atleiskit, kad mažai kalbu. Tiek daug laiškų, klausymų, kad nespėju visų atsakyti laiku. Smagu, tau lauramarija, prie jūros gyventi, kada sugalvoji ir eini pabraidyti. Tikriaušiai šią vasarą prie jūros man neteks pabūti sad , nes tiesiog nėra laiko. Tad pasistenkite, mergaitės, ir pasimaudykite už mane. biggrin smile

lauramijaData: Pirmadienis, 2009 liepos mėn. 13, 23:26 | Žinutė # 33
Žinučių: 201
Astrida,lauksim tavo darbeliu good

rasyteee30Data: Antradienis, 2009 liepos mėn. 14, 00:00 | Žinutė # 34
Žinučių: 41
Labukas mergaitės, o Lauramija esi šaunuolė,kad laikai čia frontą ir išjudini visas smile geros vasaros saulės tau,pasišildyk ir už mane,nes aš dar balta kaip sūris happy

lauramijaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 14, 12:04 | Žinutė # 35
rasyteee30,jei visos pasistengtume,tai bendrom jegom sitas forumas klestetu,vienas zmogus pries veja nepapus gi hands

lauramijaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 14, 16:57 | Žinutė # 36
na va,gryzau katik nuo juros su dukryte,is pasipliazinom,ir pasimaudem,beje siltas vanduo 18 laipsniu faint o ryt bus dar silciau,tai gal varysim i Basanke papramogaut,nes siand nebera jegu sleep

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 17, 15:25 | Žinutė # 37
Labukas mergaites!ka jus veikiat siokia grazia suleta dienele?as tai mezgu,megztuka happy

JolitaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 17, 23:15 | Žinutė # 38
Admin
lauramija,

Aš taip pat sumaniau nusimegzti, tik, kad labai sunku megzti kai taip šilta. lumped

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 17, 23:25 | Žinutė # 39
Jolita,tikrai sunku,ziema visai kitaip einasi megzt,kai buna vakarai tamsus ir uz lango salta,o vasara... hands

lauramijaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 19, 00:36 | Žinutė # 40
na ir nusikaliau siandiena,nelabai seniai parejau is 1000 ralio palangoj,tik kilometru nuejom,ir dar vaika ant ranku islikiau,tai db man tik lovyte sapnuojasi dry ,bet buvo smagu,koncertas,ir daug liaudies,kai kurie gal matet per telika? good

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 22, 11:49 | Žinutė # 41
Laba ryta mergaites!gal atsigeriam kavos? hello

JolitaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 22, 12:39 | Žinutė # 42
Admin
lauramija,

Nieko prieš ir antrą puodelį, su kompanija, išgerti. wine

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 24, 11:30 | Žinutė # 43
Labukas visiems!ka siandiena veikinejat?pas mus toks tvankus oras,trb bus lietaus su perkunija,atsigersiu kavos ir eisiu gaminti pietus roll

lauramijaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 14:24 | Žinutė # 44
tai niekas ir nesilanko ?as buvau dingusi kelias dienas,nes isidarbinau ''i laza''vienoje kavineje,dirbu po 15 valanduper para,tai apie interneta jau tik pasvajot belieka sad

JolitaData: Antradienis, 2009 liepos mėn. 28, 15:10 | Žinutė # 45
Admin
lauramija,

Labai liūdna buvo, kai nesilankei. Aš jau pamaniau, kad kas nutiko. Bet, pasirodo, viskas šaunu, o ypač kai darbą turi. Man atostogos eina į pabaigą ir labai gailiuosi, :'( nes nesuspėjau padaryti visko ko norėjau...

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool