Šeštadienis, 2019 gruodžio mėn. 07, 13:13
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 29 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
KiemėData: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 21:47 | Žinutė # 421
Grupė: Narys
Žinučių: 185
Statusas: Neprisijungęs
aišku... tai tas koncertas vis tik reikalingas... pasveikt jokių galimybių...
O jei rimtai, tai nesuprantu žmonių, leidžiančių vakarus buku veidu prieš teliką...verkiančių kad nuobodu... kad telikas š... rodo ir kad valdžia bloga... ma tai nėr kada ... aš ir tingiu su polėkiu...
Nežinantiems ir graužiamiems sąžinės pasakysiu: tingėjimas-progreso variklis. Tingėkite į sveikatą wink

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 23:39 | Žinutė # 422
Žinučių: 733
Kiemė, auksiniai zodziai good good biggrin happy happy happy

KristutMeData: Pirmadienis, 2013 sausio mėn. 07, 17:41 | Žinutė # 423
Žinučių: 9
holiday Koncerto man tai nereikia, linkėjimų nesiųskit, nes televizoriaus praktiškai nežiūriu. cool Aš dabar įlindau į kompą, žiūriu visokius filmus ir mezgu happy Geriausia,kai serialą kokį pagaunu, tai manęs nėra namie, mano trys vyrai gerbia mano ramybę ir nelenda į akis wink Man taip labai patinka, noriu sustabdau, noriu FB pažiūrinėju ir toliau žiūriu, nes teliko paskutiniu metu negaliu pakęst, vien vaistus ir šluostes reklamuoja, lyg aš apsiš... ligonė būčiau... nors... nuo mezgimo vaistų tai dar neišrado? surprised happy happy happy

Kai nieko negali pakeisti, pakeisk požiūrį :)))

JolitaData: Pirmadienis, 2013 sausio mėn. 07, 21:23 | Žinutė # 424
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5424
Kad nuo mūsų ligos tik sveikesnės daromės. Skaičiau, kad mezgančios niekada neserga depresija (kas šiais laikais labai populiaru), ir alshaimeris nekamuos, o jei kartais ir aplankys, tai jau labai silpnas ir labai retas atvejas. Tad mergaitės būkim sveikos ir laimingos, ir džiaukimės, kad sergame tokia nuostabia liga...

inngaData: Pirmadienis, 2013 sausio mėn. 07, 23:02 | Žinutė # 425
Žinučių: 201
lilija22,tikrai "sela na iglu" happy happy ,bet tuoj teks persest ant vaselio,nes pazadejau nunert suknele dukrai.
Kieme,sedesim abi ant to paties smile

I.L.

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 08, 12:01 | Žinutė # 426
yes applause rah

inngaData: Penktadienis, 2013 sausio mėn. 11, 22:01 | Žinutė # 427
Kieme,ar jau baigei savo servertkas? smile As jau siuvinet aguonas baigiau ir nutariau issokt auksciau bambos-imsiuos airisku neriniu happy Kelias gelytes nuneriau ir visai patiko.Apie ju dailuma,o paskui ir sujungima dar nekalbu,bet vis tiek bandysiu smile

I.L.

susidomejusiData: Šeštadienis, 2013 sausio mėn. 12, 02:47 | Žinutė # 428
Žinučių: 21
Sveikos,merginos.As kiek esu girdejus,kad nuo mezgimo didelio,gali buti problemu su sirdim,bet ka gi padarysi,jei jau mum mezgimas ar nerimas tampa priklausomybe. smile

KiemėData: Šeštadienis, 2013 sausio mėn. 12, 20:52 | Žinutė # 429
Innga, aš jas jau baigiau. Daba kabliuku neriu megztinuką Vilniukui... ale ar neatrodys kaip Borka Moisejevas? Nu žydras? Net neįsivaizduoju berniuko apnerto vašeliu... happy
Bet reikia tokio drabužėlio ant smūgio greito. Nu kol namai sušyla rytą atsikėlus...
AIriški nėriniai tai man aplamai kažkokia mistika... labai gražūs ir nesuvokiami. Da man reik sužinot kaip kabliuku išimt kakliuką. Nežinau kaip. Eisiu čia pasidairyt gal rasiu....

Susidomėjusi... domėjaisi blogai... su širdim gali būt blogai tik nuo įsimylėjimo wink o ne nuo mezgimo

inngaData: Šeštadienis, 2013 sausio mėn. 12, 23:21 | Žinutė # 430
Aha,Kieme,vis tik paklausei protingo patarimo happy ir emei anukeliui drabuzelius kurpt happy .

I.L.

KiemėData: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 13, 20:32 | Žinutė # 431
tongue wink

inngaData: Pirmadienis, 2013 sausio mėn. 14, 11:50 | Žinutė # 432
Labai grazu happy

I.L.

KiemėData: Pirmadienis, 2013 sausio mėn. 14, 13:37 | Žinutė # 433
chi chi...

KristutMeData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 23, 17:30 | Žinutė # 434
Žinučių: 9
shock Laba laba, kur visos prapuolusios, ką jau taip stipriai mezgat? Aš tai dabar siuvimu užsiėmiau, siuvu kostiumus šokiams, kovo 9d bus koncertas, tai skubinu angel

Kai nieko negali pakeisti, pakeisk požiūrį :)))

inngaData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 23, 23:55 | Žinutė # 435
KristutMe,
smile labai idomu pasidare kas per sokiai,kas per kostiumai ir kas jais vilkes? 
As tai gelytes neriu suknelei.Pirstas kiauras,bet vis tiek neriu.O mano mergina paziurejo i tas gelytes,nutare,kad visai nieko ir paklause.....kodel negaletu visur su dzinsais eit.

I.L.

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool