Penktadienis, 2020 rugpjūčio mėn. 14, 08:55
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 28 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
KiemėData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 00:18 | Žinutė # 406
Grupė: Narys
Žinučių: 185
Statusas: Neprisijungęs
Kode? O kas jį tampys visaip kaip? Jam juk patinka. O kas jam duos banano ir kremo nuo torto? Kas šunybių primokys? Kas leis piešt ant sienų? Kas leis darže makalošes iš žemių lipdyt? Ar turkštis vonioj kieme? Laistytis su vandeniu? Juk močiutės anūkams leidžia daryt viską ko neleidžia tėvai. Tėvai tik paskui turi visą bardaką sutvarkyt. happy Ir kas prieš tėvus užstos?
Žmonės, mylėkite anūkus, jie atkeršys jūsų vaikams. happy

lilija22Data: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 00:55 | Žinutė # 407
Žinučių: 733
Kiemė, happy happy happy happy happy happy happy happy juokiuosiu is sirdies, man siandien buvo sunki darbo diena, dabar skaitau ir relaksuojuosiu happy happy smile smile

lilija22Data: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 00:58 | Žinutė # 408
Kiemė, super mociute cranky heart

lilija22Data: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 01:09 | Žinutė # 409
innga, reminau specialiai kad pakabinti darbe smile , yra dar du paveiksliukai tokioje pacioje spalvineje gamoje su kudikiais, bet vienas neiremintas dar, kitas nepafotkintas cool , planuose dar keli panasaus tipo (jei laiko atrasiu cool happy ) .O as kas met , kol nebuvo maziuku kepdavau su vyresniu sunum ir jo draugu meduolius ir mes juos puosdavom su baltu glaju ir spalvotais torto papuosalais, ju turiu ivairiu rusiu. Tik siemet pritruko laiko, bet tikiuosiu jau kita met kepsim visi happy smile

KiemėData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 21:23 | Žinutė # 410
Lilija, tu norėtum, kad tavo twixai tokią močiutę turėtų? Mano dukra jau dabar su nerimu žvelgia ateitin. Ale jai taip ir reikia happy

KristutMeData: Penktadienis, 2013 sausio mėn. 04, 21:12 | Žinutė # 411
Žinučių: 9
biggrin Sveikos merginos, skaičiau skaičiau pasiplepėjimus, taip smagu pasidarė, sėdžiu ir šypsaus smile Nu tai kai fainai jūs čia biggrin Dažnai čia užeinu į mezgimo forumą,kai ieškau ko nors naujo,sergu mezgimo manija,nebepagydomai. Kartais ką nor kitą nutveriu,bet mezgimas šventa wink Prisijungiau tik šiandien,nes pasirodo mano vardas labai populiarus ir sugalvot prisijungimo vardą,tai jau didelis darbas man ;)))) Gerų Naujų kūrybingų metų,jums visoms wink

Kai nieko negali pakeisti, pakeisk požiūrį :)))

inngaData: Penktadienis, 2013 sausio mėn. 04, 22:06 | Žinutė # 412
Žinučių: 201
Sveika prisijungus,KristutMe,prie gausaus ligoniu burio smile
Mano nepagydoma liga-siuvinejimas,bet labai megstu ir panert, ir pamegzt smile

I.L.

KiemėData: Šeštadienis, 2013 sausio mėn. 05, 22:47 | Žinutė # 413
visiems ligoniams siūlau užsakyt koncertą Linkime pasveikti... tongue

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 20:00 | Žinutė # 414
Kiemė, labai noreciau, man rodos as ir tokia busiu, kai busiu mociute happy happy happy

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 20:02 | Žinutė # 415
innga, rusaites sako :sela na iglu happy happy (reiskia pazodziui -atsisedo ant adatos, kaip narkomane) happy happy happy .Cia apie siuvinetojas smile

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 20:05 | Žinutė # 416
merginos, organizuojam bureli "anonimines rankdarbiautojos" happy happy happy happy happy happy wink

JolitaData: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 20:15 | Žinutė # 417
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5425
lilija22,
Gera mintis...

O ir skamba visai smagiai.

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 20:39 | Žinutė # 418
happy
happy happy biggrin biggrin

KiemėData: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 21:40 | Žinutė # 419
aš tai su smulkme neprasidedu... Sela na kriučiok tongue
Galvoju da ant spicos
a kas čia per anoniminės? Ir kode?

lilija22Data: Sekmadienis, 2013 sausio mėn. 06, 21:43 | Žinutė # 420
Kiemė, cia kaip "anoniminiai alkoholikai" gydo priklausomybe nuo alkoholio, o mes nuo rankdarbiu..... happy happy happy

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool