Penktadienis, 2020 rugpjūčio mėn. 14, 07:55
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 27 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:51 | Žinutė # 391
Grupė: Narys
Žinučių: 185
Statusas: Neprisijungęs
kas per daiktas tie karšti klijai? Da girdėjau kažkoks pistoletas yra? Kur jų gaut?
O vainikai... nu kai pasižiūri viskas bais paprasta... tik aš pati tai neturiu fantazijos tokiems dalykams.... bet tuos vainikus kompe išsisaugojau. Kitiemet bus išmėginti. Nu jei bus toks noras kaip šiemet ruoštis Kalėdoms. Labai gražu.

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:53 | Žinutė # 392
Žinučių: 733
o tie dideli bumbulai ar "pomponai" padaryti is trikotaziniu "maikiu", jas sukarpius iseina apie 50-60 metru siulu. Jie yra apie 15 cm diametro smile

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:58 | Žinutė # 393
Kiemė, taip tuos klijus reikia isspausti su pistolietu, yra statybiniu prekiu parduotuveje, super dalikelis, labai greit klijuoja ir gan tvirtai. Fantazijos tai tikrai labai daug reikia tureti wink , bet as tai nemoku prifantazuoti, visos idejos is interneto, as moku atkurti ir ka nors prideti savo, internete yra ypatingai daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaug minciu, ideju, tik laiko ir noro butu....... cool biggrin biggrin biggrin

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:59 | Žinutė # 394
https://www.google.lt/search?....bih=814 paziurek kaip atrodo, is tu kliju viena mano drauge net snaiges dare smile

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:01 | Žinutė # 395
o va ir aš. Internete visko... o va laiko... tragedija kažkokia. Aš vis rankioju visokias schemas, receptus, nuorodas... nu , sakau, jau kai išeisiu pensijon....
da žiemą žiemą... o vasarą... gėlynai, daržas, uogienės, agurkai...
o visko norisi... net kojų tarpupirščius kutena...

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:05 | Žinutė # 396
lilija22, happy happy happy happy happy happy happy man tas pats, tik as darzu neturiu, uztai namie "tviksus" turiu, kurie neleidzia nieko daryti (dukra 3 metai, sunus 1,5 metu). Tai gerai, kad darbe kartais laisva valandele yra smile

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:06 | Žinutė # 397
nu ryt nusipirksiu, nors da nežinau kam man jų reik. smile tai durnas daiktas happy

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:08 | Žinutė # 398
tiks viskam paklijuoti, pvz galima kuo nors apklijuoti geliu vazona...... smile

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:21 | Žinutė # 399
nu tie twixai... ojeeeeee... mūsiškis 2 mėn...
vaikai daba kūdikiais nebūna... iš karto tampa vaikais. Sėdėt nori baisiausiai, stovėt, a kojos linksta... galva svyra tai ten tai ten... a rėkia kaip pjaunamas... visas piktas kad negali kaip nori... kažkoks pabaisėlis... mane kai užknisa-atiduodu dukrai . Nu bet penktadienį jau nešdinsis namo ufffffff... namuos bus tyla... Šuo ir tas per anūką neranda namuos vietos... happy
o kaip tu tuos twixus sugaudai...

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:30 | Žinutė # 400
hmmm... kazkaip sugaudau happy man svarbiausia kad nesimustu ir nuo palangiu nenukristu...(nes laipioja kaip bezdziones, abu), o visa kita... nekreipiu demesio, jie siaip pakankamai savarankiski ir jei uzsiima tai atokviepis, bet jei vienam prirekia lipti mamai ant galvos , tai jau abu lipa... as kartais ir pasiuti speju happy mano masina virtuveje stovi , o virtuve sujungta su salionu, tai valgyti verdu , siuvu ir dar vaikus ziuriu, kad nepridirbtu ko... happy happy happy

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:39 | Žinutė # 401
nu tau gyvai reik pastatyt paminklą...

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 19:50 | Žinutė # 402
happy happy happy happy neee, nereikia , as ir nieko nespeju , tiesiog turiu priklausomybe rankdarbiam ir man diena be rankdarbio- ne diena, as kiek buciau pavargusi vis tiek ka nors krapstau happy , o ir yra mamu kurios taip pat augina pametinukus, o kitos turi ir 3-5-6 vaikus kas met, kas du........ cool

KiemėData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 22:45 | Žinutė # 403
neduok Dieve... eye

inngaData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 00:10 | Žinutė # 404
Žinučių: 201
lilija22, kazkodel taip ir pagalvojau,kad tas paveiksliukas- tavo ranku darbas smile Kadangi irgi turiu priklausomybe rankdarbiams,tai sita paveiksliuka taippat siuvinejau,tik mano ne taip graziai iremintas.
O karsti klijai-labai geras daiktas.Pernai, ju pagalba, tiek saldainiu egluciu pridirbau,kad apdovanoti buvo ne tik gimines vaikai,bet ir suauge ^_^Siemet pramuse ant imbieriniu nameliu kepimo smile Oi kaip patiko.Galeciau terliotis ir terliotis.

I.L.

inngaData: Trečiadienis, 2013 sausio mėn. 02, 00:12 | Žinutė # 405
Žinučių: 201
Kieme,
nu negalima tau to anuko i rankas duot happy

I.L.

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool