Antradienis, 2020 rugsėjo mėn. 22, 20:58
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 26 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
silvamirkoData: Ketvirtadienis, 2012 balandžio mėn. 19, 23:45 | Žinutė # 376
Grupė: Narys
Žinučių: 372
Statusas: Neprisijungęs
wacko o gal negavo? aiiiiiiiii

silvamirkoData: Ketvirtadienis, 2012 balandžio mėn. 19, 23:48 | Žinutė # 377
Žinučių: 372
lumped roll wine happy Kiemė, varazyk nevarazyk bet be tavo vyro pagalbos s...... padaryciau.... happy happy happy
tiesa ar meginai uzsisakyti ta gele?
jei ka kai vaziuosiu i geliu salona.... galeciau paziureti.... o kada ji sejama... ar nepavelavom
upssss cia visai ne i tema

KiemėData: Penktadienis, 2012 balandžio mėn. 20, 10:45 | Žinutė # 378
Žinučių: 185
ma rods ją galima sėt visus metus. Nu bet aišku geriausia daba. Pažiūrėjau, ale ten uitališkai viskas. O tas mano toks pusdraugis italas nebuvo pasijungęs kad man praverstų o su google translatorium tingėjau... Da man tų čiliukų peniukų reikėtų ir kt ašrumynų happy

KiemėData: Penktadienis, 2012 balandžio mėn. 20, 11:35 | Žinutė # 379
Quote (silvamirko)
is amerikos.... ne jei ka juokauju...

iš Kauno

KOVALENKO1Data: Trečiadienis, 2012 gegužės mėn. 09, 14:58 | Žinutė # 380
Žinučių: 2
sveiki laukiu gryztancios sesers is Airijos atostogu seniai jos nemaciau todel iki sestadienio skubu numegzti jai sage gele nes ji tokius papuosalus megzta.Tad linkiu sau sekmes. smile

MEZGIMAS

inngaData: Trečiadienis, 2012 gegužės mėn. 09, 21:52 | Žinutė # 381
Žinučių: 201
Sekmes tau smile Parodyk ir mums,kai pabaigsi.

I.L.

Saule111Data: Sekmadienis, 2012 gruodžio mėn. 16, 19:34 | Žinutė # 382
Žinučių: 1
Kaip as jum pavydziu!!! Man neuztenka kantrybes padaryt kanors savo rankomis. Radau sia svetaine ir susidomejau. Teko apsilankyt parodoje LITEXPO kur maciau daug visokiausiu idomybiu, ir man labiausiai patiko medines, plastikines ir medziagines raides interjerui (jei neklystu is www.ulus.lt). Dabar bandau susiut tokia raiele... nzn ar pasiseks. Kaip manot, gera ideja? surprised

KiemėData: Šeštadienis, 2012 gruodžio mėn. 29, 22:11 | Žinutė # 383
bele kokia idėja, kurie priverčia mus pajudint užpakalius, rankas ar smegenis yra liux. Besėdint buku veidu prieš teliką-sukiaulėt galima visiškai. Kai įveiksi tas raides-parodyk mums.
Aš tai daba kaip išprotėjus servetukus raizgau. Raizgau ir tiek. Nors ma jų visiškai nereikia biggrin
Da mezgiau seneliukus, snaiges ir angelus eglutei. Ale daba fotkint nėr įkvėpimo

inngaData: Šeštadienis, 2012 gruodžio mėn. 29, 22:54 | Žinutė # 384
Nu nepaneigsiu,Kieme,tikrai isprotejus smile Anukeliui megztinukus ir tapkutes raizgytum,o tu serveteles... happy Siaip ir as ne kitokia.Reikia suknele nert,o as aguonas siuvineju ir atsitraukt negaliu.

I.L.

KiemėData: Sekmadienis, 2012 gruodžio mėn. 30, 14:10 | Žinutė # 385
a kam jam tų tapkučių? Juk jis nevaikšto. Guli vežimuky. Turi pančiakiukus. Be to jis turi pūkinį miegmaišį tai jam ir megztinių nereikia. O ir berniukui... nu ką ten jam numegsi... Va mergytė - kitas reikalas
Mano siuvinėjimo rėmas... palėpėn užmestas... kol kasnetraukia... happy

Žinutę redagavo Kiemė - Sekmadienis, 2012 gruodžio mėn. 30, 14:11

lilija22Data: Pirmadienis, 2012 gruodžio mėn. 31, 00:01 | Žinutė # 386
Žinučių: 733
Kiemė, asmeniskai tau wink ikeliu atskiras nuotraukas biggrin .Tikiuosiu administratoriai nepyks, kad ikeliu cia, nes net nezinau kur kelti cool
Stai, kaip as papuosiau savo darbe duris:

lilija22Data: Pirmadienis, 2012 gruodžio mėn. 31, 00:04 | Žinutė # 387

KiemėData: Pirmadienis, 2012 gruodžio mėn. 31, 20:23 | Žinutė # 388
ooooooooooooooooooooo................

inngaData: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 17:06 | Žinutė # 389
lilija22,
tavo darbovietei pasiseke,kad turi tave.Super grazu viskas.O is ko padarytas trecias nuo galo vainikas?Is zurnalu,ar tik man taip pasirode?Negaliu atsigrozet.

I.L.

lilija22Data: Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:49 | Žinutė # 390
innga, dekuj uz gerus zodzius biggrin Buvo be galo smagu ir malonu kurti ir daryti tuos vainikus ir darbe zmonem is karto kaledine nuotaika kila angel Tas vainikas padarytas is 3 tetrapaku, sukarpytu tam tikru budu. Cia kaip tai padaryti http://www.creative-handmade.org/element....ov.html . As naudojau sulciu pakuotes, vidine ju puse sidabrine, tai net per daug puosti nereikejo, tik zvaigzdutes priklijavau su karstais klijais smile :) smile
P.S. tas paveikslas su kudikeliu ant rankos ir mano siuvinetas biggrin

Žinutę redagavo lilija22 - Antradienis, 2013 sausio mėn. 01, 18:51

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool