Pirmadienis, 2019 rugsėjo mėn. 16, 14:17
Pradinis puslapis | Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu - Страница 2 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
ievuliukData: Antradienis, 2009 gegužės mėn. 05, 22:49 | Žinutė # 16
Grupė: Narys
Žinučių: 9
Statusas: Neprisijungęs
gal kas zinot lenkisku puslapiu sidarbro dirbiniams pirkti? tai yra auskaru galiukams vinutems ir pan.? girdejau kad ten stipriai pigiau roll

lauramijaData: Trečiadienis, 2009 liepos mėn. 01, 21:20 | Žinutė # 17
Žinučių: 201
Neseniai radau Jolitos rankdarbius ir esu labai patenkinta!!!nuolat cia lankysiuosi,esu patyrusi mezgeja,bet visgi randu visokiu naujoviu surprised rah applause

lauramijaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 09, 19:44 | Žinutė # 18
labukas merginos!kodel tyluma plepaliukiu klube? happy papasakokit ka nors ydomaus roll

JolitaData: Ketvirtadienis, 2009 liepos mėn. 09, 22:04 | Žinutė # 19
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
lauramija,

Tikriausiai, dauguma atostogauja, rankdarbiai padėti į šoną ir poilsiaujama.

lauramijaData: Penktadienis, 2009 liepos mėn. 10, 12:45 | Žinutė # 20
GALI BUTI JOLITA,O MANO POILSIS SIUO METU KOMPJUTERIS,LAUKIU GRAZESNIU ORU NUEITI PRIE JUROS PASIDEGINT smile

AstridaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 05:16 | Žinutė # 21
Žinučių: 14
isiterpiu ir as.del lyginimo - zinau tiek ,jog vieni mezginiai yra lyginami,kiti ne.Is lino ,silko ir siaip plono mezgimo - lyginama,tada rastas isryskeja,paprasciauia graziau.kur is storesnio siulo,su vilna,lyginti nereikia.tik susiuta mezgini reikia isskalbti su vilnai skirtais purikliais ir padziauti,geriausia ant zemes,po mezginiu padejus preskartona.Tai tiek is mano patirties.Kas kitaip?

lauramijaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 10:27 | Žinutė # 22
Labai teisingai pasakyta Astrida!!!

AstridaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 17:24 | Žinutė # 23
Aciu uz ivertinima.
O kaip orai,ar jau atsilo.Siemet vasara turbut nelepina siluma.
Pas mane irgi si vasara vesesne negu kitos.Taciau silumos ir saules uztenka.as dziaugiuosi tokia vasara ,nemegstu karscio. Preita savaitgaly buvom nuvaziave prie vandenyno,pieciau,tai vanduo koks siltas,nejo mano maziaus istrauk is vandens.Bet idegem visi... surprised ir kremai nepadejo,dabar lupsi mano mazius ir vyras,o as ne ,nes buvau jau spejus saules idegio grunta uzdeti.Tiesa isipasakojau ir pamirsau parasyti,jog gyvenu New Jersey.

lauramijaData: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 19:28 | Žinutė # 24
TRB SMAGU GYVENTI NEW JERSEY? biggrin PALANGOJE SIANDIEN NELIJO,BET IR NESILTA 21 SILUMOS.KADANGI JURA SALIA MANES,TAI AS TIK VIENA KARTA TEBUVAU PLIAZE smile

rasyteee30Data: Šeštadienis, 2009 liepos mėn. 11, 22:36 | Žinutė # 25
Žinučių: 41
kaip aš pavydžiu Lauramija,kad tu gyveni prie jūros,super good

AstridaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 12, 05:42 | Žinutė # 26
Cia labai puiki svetaine,taip viskas issamiai paaiskinta.Dekui Jolitai.
Buvau pasinerusi i siuvinejima kryzeliu,o dabar uzkilo noras kazka sau nusimegzti.Nusipirkau sviesiai zalios spalvos siulu ir galvoju megzti kiaurarasciu megztini,vasarini.randu geru ir aiskiu kiaurarasciu.Labai fain.

AstridaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 12, 05:47 | Žinutė # 27
Pamirsau parasyti apie gyvenima New Jersey.Patinka man sita salis,nors cia gyvenu tik 2 metai,bep baigiu priprasti.Gyvenu 20 min. kelio iki niujorko ir vandenynas salia.Vienu zodziu viskas normaliai,jau dabar.Pradzia man buvo sunki.

JolitaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 12, 11:35 | Žinutė # 28
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5420
Astrida,

Smagu, kai gali užvesti ant kelio. Aš to ir norėjau, kad moterys, merginos ir vaikinai išbandytų save įvairiose rankdarbių srityse, nors ir pati dar daug ko nesu pabandžiusi, bet svajoju kada nors pabandyti dekupažą, nėrimą frivolito adata. Bet kol kas tai tik svajonėse, nes nelabai lieka tam laiko.

Tikiuosi, kad megztuką pademonstruosi ir galėsime visi pasidžiaugti tavo darbeliu... biggrin

lauramijaData: Sekmadienis, 2009 liepos mėn. 12, 12:00 | Žinutė # 29
rasyteee30,taip tik atrodo,kad fain toje palangoje,kai gyveni toli nuo jos,vasara,gal ir ydomu,bet ziema nera ka veikt...o vasara tai uzknisa kai buna daug zmoniu,eiles milziniskos parduotuvese ir turi stumdytis... angry

lauramijaData: Pirmadienis, 2009 liepos mėn. 13, 15:27 | Žinutė # 30
Na ziuriu niekas nesilanko,tai as pasilabinsiu biggrin siandiena taip sildo saulute,galvoju jei ryt tokia dienike bus eisiu i pliaza pasikaitint smile

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Apie viską, kas nesusieta su rankdarbių darymu
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2019 Free Page Rank Tool