Pirmadienis, 2016 Gruodžio 05, 16:28
Pradinis puslapis | Nuotraukų apdirbimas - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 1 из 11
Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Nuotraukų apdirbimas (Čia patirtimi dalinamės nuotraukų retušavimo srityje)
Nuotraukų apdirbimas
AtlanticaData: Šeštadienis, 2010 Rugpjūčio 28, 13:45 | Žinutė # 1
Grupė: Narys
Žinučių: 38
Statusas: Neprisijungęs
Sweiki flower Kur radau vietelės ten ir įkišau nosytę. biggrin
Manau nemažai kam iškyla klausimų apie nuotraukų sumažinimą, spalvų paryškinimą ir kt. Atidariau šią tėmelę, kad galėtume pasidalinti patirtimi tiek pažengusieji, tiek naujokai dirbant su įvairiomis programomis.

fantome333Data: Ketvirtadienis, 2010 Rugsėjo 02, 18:33 | Žinutė # 2
Žinučių: 30
As turiu ir rekomenduoju kitiems atsisiusti GIMP 2.6 programele. Nemokama, o viskas biveik tas pats, kas photoshop. Bet as jos neneudoju. Apskritai neneudoju jokiu retusavimo programu, nes kai nuotrauka retusuota- praranda visa savo esme ir grozi. kaip reikiant padirbejus prie tokiu programu galima pakeisti foto kardinaliai. sleep sad

fantome333Data: Ketvirtadienis, 2010 Rugsėjo 02, 18:37 | Žinutė # 3
O kad darbelis atrodytu graziai- yra ir kitu budu. Pvz: "sviesos" deze, ar siaip kitas kampas ar specialus parametrai fotike ar igudusi ranka ir geros fotiko savybes. O kaip padaryti "sviesos" deze-aiskinu temoje rankdarbiu fotografavimas. icecream

AtlanticaData: Sekmadienis, 2010 Rugsėjo 19, 11:19 | Žinutė # 4
Žinučių: 38
Aš naudoju jau senokai photoshop Cs4, labai idomus patarimas del sviesos dezes, bet pas mane ta dezute pabutu labai trumpai smile mano isdykelis mazasis greit pasisavintu. as nuotraukas darau vietoje, kur daug dienos sviesos,tada tvarkau jau su kompiuteriu.Manau nuotraukoje turetu buti uzrasytas autores(-iaus) vardas ar slapyvardis,nes nuotraukos kopijuojamos internete,perkeliamos i kitas svetaines,todel turetu matytis,kas to darbo autorius.

šie auskariukai ir gyvai labai dailūs love jums spręsti,kaip norite pateikti savo darbeli.beje,sita padailinta nuotrauka skirta tik parodyti auskariukus meniskai,kurybiskai,o darant nuotraukas skirtas darbu pardavimui,tuomet tokiu pagrazinimu negali buti.Siu auksaru as jau nebeturiu.todel tik noriu parodyti savo kuryba.

GabrisData: Trečiadienis, 2010 Rugsėjo 29, 18:03 | Žinutė # 5
Žinučių: 5
dabar, jei nesupyksi, išsakysiu savo nuomonę. kodėl pirmasis kubelis antrame plane?manau, reikėjo sufokusuoti į pirmą kubelį. antra. kodėl nuotrauka kreiva? mano profesionalas dėdė, sakė, kad kiti fotografai aiškina, kad „čia taip turi būti“, ar „čia toksai užmanymas“. iš tikro, tokios foto, studijuojant, yra labai prastos, už jas galite kokius 6 gauti tiktais. ir dar-jei turi photoshop'ą, gali užtušuoti tą palangės kampą. prašau neįsižeisti, tik man taip atrodo smile

Tipška manyti, jog tik merginos užsiima rankdarbiais. :/

fantome333Data: Šeštadienis, 2010 Spalio 30, 15:34 | Žinutė # 6
Gabri- siuo atveju as uzstoju Atlantica, nes ji jau rase, kad cia tik siaip pavyzdys, o ne taisyklinga menine kompozicija ar nuotrauka skirta publikuoti auskariukus (beje, sveikinimai Atlanticai, labai dailus auskariukai). Cia demesi kreipti reikia i skirtuma tarp abieju nuotrauku.
Atlantica- pritariu del autores vardo 110%. =D

RamaskaData: Šeštadienis, 2010 Spalio 30, 17:48 | Žinutė # 7
Žinučių: 15
Sveikos merginos.Si tema ir man labai aktuali.Mano visos nuotraukos picasoj,ten nera nieko tokio ka galima panaudoti nuotraukos pagerinimui,o as noreciau tureti fotosopa.Kaip ji atsisiusti i picasa,kad butu galima koreguoti ar pakeisti nuotraukytes? sad

http://www.picasaweb.google.es/kristalinas7072/mano darbai

lilija22Data: Šeštadienis, 2014 Liepos 05, 22:40 | Žinutė # 8
Žinučių: 733
Sveikos merginos, radau programele kur galima susideti kelias nuotraukas i viena(pasidaryti kolaza) ir dar visokiu efektu ten yra, a-lia fotosopas on-line , gal kam pravers http://www.fotokomok.ru/kollazh-onlajn-fotokollazh-iz-fotografij/ biggrin

Žinutę redagavo lilija22 - Šeštadienis, 2014 Liepos 05, 22:41

Forumas » Pokalbiai apie viską » Paplepėkim » Nuotraukų apdirbimas (Čia patirtimi dalinamės nuotraukų retušavimo srityje)
Страница 1 из 11
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2016 Free Page Rank Tool