Šeštadienis, 2017 Lapkričio 18, 13:12
Pradinis puslapis | Vaikiški nerti drabužiai - Страница 48 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 48 из 52«1246474849505152»
Forumas » Rankdarbiai » Nėrimas vąšeliu » Vaikiški nerti drabužiai (Su schemomis ir be jų...)
Vaikiški nerti drabužiai
Zirzile1Data: Ketvirtadienis, 2014 Kovas 06, 21:55 | Žinutė # 706
Grupė: Narys
Žinučių: 4
Statusas: Neprisijungęs
lilija22, iki 9 eilesas jau nuneriau ir nosele suformuota, dabar ten jau auliuko pradzia prasideda. Ten labai ivairiai akys suimamos, nera taip kad nuosekliai su kiekviena eilute kazkokia tvarka, bet 9 ir 10 eiles neparodytos, tai speju reikia bandyt issiversti ka ten pasako, nes kitaip nebus smile
arba fantazuosiu ir ardysiu biggrin

drambliukeData: Penktadienis, 2014 Kovas 07, 14:49 | Žinutė # 707
Žinučių: 71
lilija22, kaip ir supratau, bet tik kad nezinau ar ten teisingai gavosi, nes truputi kraštelis toks bangelėm, na bet toks raštas tai gal teisingai, dėl smalsumo sužinoti savo klaideles įdedu pažiūrėti smile
dar galvoju, akd norėčiau šiai palaidinukei trumpu rankovyčių. gal galėtum patarti kaip daryti, nes man sunkiausia su jomis... 
aš neriu su šiais siūliukais, nors pirmą kartą juos išbandžiau, bet labai patiko 
http://www.siulai.eu/lt....y_id=40
Priedai: 8436543.jpg(175Kb) · 3081155.jpg(281Kb)

"Neskubėk teisti, skubėk suprasti..."

Zirzile1Data: Penktadienis, 2014 Kovas 07, 14:57 | Žinutė # 708
Žinučių: 4
Kokie grazus jusu nerinkukai, pavydas ima beziurint smile
O gal kuri esate nerusi uzsegama liemene panasiu rastu kaipp drambliukes ikeltas megztinukas? Arba isvis liemene bet kokia uzsegama vaikuciui? Ir turite schemute? smile

drambliukeData: Penktadienis, 2014 Kovas 07, 15:35 | Žinutė # 709
Zirzile1, liemenė neriama taip pat tik priekis neriamas is dvieju schemuciu atskiru, ir formuojama sagutės ar raišteliai smile

lilija22Data: Penktadienis, 2014 Kovas 07, 23:38 | Žinutė # 710
Žinučių: 733
Jolita, gelbek wacko , neatodaro nuotrauku, visas ikeltas nuotraukas perkelia i kita puslapi ir islenda lentele, kad tas puslapis kenkejiskas cry

JolitaData: Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 00:31 | Žinutė # 711
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5411
lilija22

Man visas tavo įkeltas nuotraukas rodo, tad gal pas tave kokia bėda. Ar kam dar taip pat nerodo?

lilija22Data: Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 02:08 | Žinutė # 712
hmmm. o dabar viskas gerai wink , na nieko. Mergaites, atsiprasau nebuvo kada ikelti nuotrauku, ryt turesiu laisva diena , pasistengsiu pazada ivikdyti. biggrin flower

drambliukeData: Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 13:09 | Žinutė # 713
Visas darbštuolytes su moters diena smile :flower:

lilija22Data: Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 14:31 | Žinutė # 714
Sveikos merginos, moterys, mergaites. Pirmiausia ir as noriu visas pasveikinti su pavasario svente, Moters diena!!!

Meiles, dziaugsno ir kurybinio ikvepimo!!!
Kaip ir zadejau parodysiu topuka koks isejo man:

pagal tokia schema mazinau akis pazastyje, bei kaklui.
Apneriau viska 3 eilem zemais stulpeliais.
drambliuke, priekyje ir man truputi bangavosi( nes vietoj 5 stulpeliu su uzmetimu paciame kraste neriau 7, o kai nuneriau pamaciau kad negraziai atrodo, bet ardyti jau neardziau, nugaroje jau graziau isejo), bet apnerus zemais stulpeliais lyg bangavimo ir nesimato, issiligino.  Mano piestoje schemoje piesiau po 5 stulpelius.

lilija22Data: Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 16:08 | Žinutė # 715
o dabar parodysiu megztuko pradzia. Pagrindines schemos:

As neriu begonia siuliukais (50g-169m), vaselis N 2.5, nugarai 7 motyvai, rankovem po 3 motyvus, priekiui po3.5 motyvo ( schemoje ranka rasytoje parodyta kaip pradeti eile uzsegimui) ir po viena motyva reglanui, viso 23 motyvai po 4 akis, pynelei reikia surinkti 92 akis, as rinkau daugiau kad nepritruktu, likuti isardysiu kai tvarkysiu siules.Cia mano pradzia,as 3 kartu didinau reglana ,man isejo taip

Toliau as neriau atskirai prieki ir nugara, priekiui neriau 3 raportus, nugarai 5, kad kakliukas butu grazus ir priekyje netemptu:

o taip turetu atrodyti( atsiprasau, kad ne mano foto, nebuvo galimybes nufotografuoti)

Toliau pazasty nuneriau 16 akiu papildomu, kad iseitu 4 raportai. is geros puses nerinio pradzioje prijungiau siula ir toliau jau neriau zemyn viska kartu prieki, pazastys nugara, prieki.

tesinys toliau smile

Žinutę redagavo lilija22 - Šeštadienis, 2014 Kovas 08, 16:57

dovyteData: Sekmadienis, 2014 Kovas 09, 18:11 | Žinutė # 716
Žinučių: 6
Sveikos, prasau padekit.. smile Kaip neriasi ta raudona juostele? ar taip pat kaip visa suknele?
Priedai: 2133134.jpg(85Kb)

lilija22Data: Sekmadienis, 2014 Kovas 09, 20:32 | Žinutė # 717
dovyte, jau is nuotraukos matyti kad neriama ne taip kaip visa suknele.... cool
http://www.liveinternet.ru/users/4889066/post293227044/
http://www.stranamam.ru/post/4320815/?page=40#com36632007
Ten juostele is stulpeliu su uzmetimu. biggrin

dovyteData: Pirmadienis, 2014 Kovas 10, 13:42 | Žinutė # 718
Žinučių: 6
Aciu, biski nuotraukos neiziurejau smile

SilvitaData: Antradienis, 2014 Kovas 11, 18:09 | Žinutė # 719
Žinučių: 12
Labas visoms!

Lilija22 pradejau ir as ta topuka kaip jusu sviesus nerti, nesu tokio niekada nerus. Nuneriau liemens dali, dabar vaziuoju aukstyn priekine dali. Ir nebesuprantu, kaip bus toliau - ar reikia nunerti prieki iki virsaus, uzbaigti, tada nerti nugara iki virsaus ir tada kazkaip ant petuku tas dvi dalis sujungti? Kaip tada ten jungiasi? Neiziuriu is jusu nuotrauku smile

drambliukeData: Antradienis, 2014 Kovas 11, 18:23 | Žinutė # 720
Silvita, kai nuneriate reikiamą ilgi tada nuneriate priekį, o paskui nugarytę. priekį ir nugarą susiunate. o paskui visas nėrinys apneriamas žemu stulpeliu. sėkmės smile

Forumas » Rankdarbiai » Nėrimas vąšeliu » Vaikiški nerti drabužiai (Su schemomis ir be jų...)
Страница 48 из 52«1246474849505152»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool