Moteriški nerti drabužiai - Страница 46 - Forumas
Šeštadienis, 2017 Kovas 25, 06:00
Pradinis puslapis | Moteriški nerti drabužiai - Страница 46 - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Страница 46 из 61«1244454647486061»
Forumas » Rankdarbiai » Nėrimas vąšeliu » Moteriški nerti drabužiai (Su schemomis ir be jų...)
Moteriški nerti drabužiai
JolitaData: Penktadienis, 2013 Sausio 25, 19:40 | Žinutė # 676
Admin
Grupė: Administratorius
Žinučių: 5398
Statusas: Neprisijungęs
saulyte10

Manau, kad čia reikia žaisti su kaušelio pačia pirma eile, t.y. nunerti daugiau stulpelių su užmetimu. Viską toliau nerti pagal schemą, na tik jei krūtinė didesnė, tai gali tekti nunerti daugiau eilių su rašteliu nesiaurinant kaušelio, tam, kad krūtinė pasislėptu visa, o ne tik dalis. Bet čia jau kiekvieno reikalas.

saulyte10Data: Penktadienis, 2013 Sausio 25, 20:39 | Žinutė # 677
Grupė: Narys
Žinučių: 3
aciu uz patarima,na bandysiu dar karta,visaip platinau,ir net dvigubu siulu neriau,bet negrazei atrodo su dvigubu,per grubei man.svarbese,kad ne sau neriu,sunku numatuoti

robercik_eData: Pirmadienis, 2013 Sausio 28, 15:18 | Žinutė # 678
Žinučių: 1
gal galit pasakyti ar imanoma nusinerti tokius batus? ir jei galima,tai kaip juos nunert?

denukas

AgrivData: Penktadienis, 2013 Vasario 01, 13:48 | Žinutė # 679
Žinučių: 5
Sveiki,
viena grozi jau nusineriau su jusu pagalba smile dabar prasau pagalbos kitam cry
Gal kas turit schemutes rastui sitos sukneles

zavecke

drambliukeData: Penktadienis, 2013 Vasario 01, 14:50 | Žinutė # 680
Žinučių: 71
Aqriv, Štai nuoroda, kurioje rasite šios suknelės schemą. Sėkmės darbuojantis ir kuriant grožį:applause: 

http://www.liveinternet.ru/tags....%EE%EC!

"Neskubėk teisti, skubėk suprasti..."

AgrivData: Pirmadienis, 2013 Vasario 04, 10:04 | Žinutė # 681
Žinučių: 5
Aciu drambliuke biggrin , jau vakare sesiu prie darbo, siulai nupirkti viskas paruosta, dar karta aciu

zavecke

GVIDAData: Antradienis, 2013 Vasario 05, 13:27 | Žinutė # 682
Žinučių: 12
Laba diena,merginos-štai pagaliau ir aš išdrįsau prie Jūsų prisujungti.Žiūriu i Jūsų darbus ir galvoju,iš kur pas zmones tokie sugebėjimai.Aš pati esu nėrus tik servetėles,bet dabar be galo noriu nusinerti sijonuka vasarai,ir tikiuosi kad  su Jūsų pagalba man gali pavykti. Iš karto atsiprašau už kvailus,juokingus ir t.t.klausimus.Pradžiai esu nusižiūrėjus štai toki.ir iš kart 100 klausimų:kokius siūlus geriau rinktis,vašeli,nerti ratu ar su susiuvant.Jei kas galit,patarkit,prašau

Priedai: 5135207.jpg(82Kb)

uzsispyreleData: Antradienis, 2013 Vasario 05, 16:15 | Žinutė # 683
Žinučių: 321
GVIDA, apie šį sijonuką rašo čia  http://i66.photobucket.com/albums/h259/bielra/699f8428e1b557656e.jpg

GVIDAData: Antradienis, 2013 Vasario 05, 16:53 | Žinutė # 684
Ačiū labai..Bėda tame,kad nesu labai gera rusų kalbos žinovė.gal kas turit ka lietuviško pasiūlyt,jei ne teks ieškot kas išverstų.

SegtukasData: Antradienis, 2013 Vasario 05, 18:11 | Žinutė # 685
Žinučių: 254
GVIDA,
Be vertimo: sijona nerti pradedi nuo liemens žemyn pagal duotą raštą. nusineri pavyzdėlį su tais siūlais kuriais ruošiesi nerti sijoną, pasimatuojatei ir apsiskaičiuojate kiek reikės pynelės kilpų liemeniui ir tuomet nusinėrus reikiamo ilgio pynelę sujungi ratu ir neri pagal schemą į apačią platinant kiek reikia/norisi.
O vertimas būtų kažkas tokio:
Nėrinio tankumas 23kilpelės  x 15 eilių =10x10cm.
Sijonas neriamas ratu nuo liemens žemyn.
Nėrimas: vašeliu nr2.5 nuneriama pynelė iš 180/192/204 , neriame 2,5cm  ilgio liemens dalį stulpeliasi su užmetimu( +3 kilpelės, galime nesujungus nerti ir įsiūti sagą kad būtų lengviau apsirengti).
toliau neriame vąšeliu nr2.5 - 12 eilių, nr3 - 21 eilę, nr3.5 - 12 eilių, nr4 - 12 eilių, likusias eiles baigiama nerti vąšeliu nr 4.5.
Platiname pagal schemą (apatinę kurioje parodyta 1/4 sijono dalis).

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

Prašau visų, kreipkitės TU:)

GVIDAData: Trečiadienis, 2013 Vasario 06, 10:40 | Žinutė # 686
Labai Jums ačiū.sakykit ar aš gerai suprantu-man reikės 4 vašelių? jei taip,o tai raštas nesiskirs?ir dar klausimas,kaip patogiau apsiskaičiuot kiek reikia akių?

SandreleData: Trečiadienis, 2013 Vasario 06, 11:50 | Žinutė # 687
Žinučių: 6
Pradejau nerti sau svarkeli pagal si modeli ir dabar galvoju kaip man rankoves prinert, nes niekada dar neteko ju nert  smile Tiesiog nert ratu rankoves kaip tiesiai ar kazkaip kitaip reiketu, kad graziai atrodytu jos? Gal kokia scema yra?

SandreleData: Trečiadienis, 2013 Vasario 06, 11:57 | Žinutė # 688
Žinučių: 6

SegtukasData: Trečiadienis, 2013 Vasario 06, 16:27 | Žinutė # 689
GVIDA
pagal aprašymą Jums reiks kelių skirtingo dydžio vašelių, neriant didesnio dydžio vašeliu mezginys gaunasi platesnis nes laisviau neriasi, raštas nesikeičia tik jo tamprumas/kietumas(nežinau kaip tiksliai įvardinti).

Vien tik todėl, kad kažkas nemyli tavęs taip, kaip tau norisi, dar nereiškia, kad jis nemyli tavęs iš visos širdies. (G.G.Marquez)

SegtukasData: Trečiadienis, 2013 Vasario 06, 16:30 | Žinutė # 690
Sandrele
Čia tavo neriamo švarkelio pilna schema(puslapio apačioje):
http://www.liveinternet.ru/users/3850658/rubric/1555411/

Forumas » Rankdarbiai » Nėrimas vąšeliu » Moteriški nerti drabužiai (Su schemomis ir be jų...)
Страница 46 из 61«1244454647486061»
Поиск:

Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2017 Free Page Rank Tool