Sekmadienis, 2021 rugsėjo mėn. 19, 08:00
Pradinis puslapis | Правила форума - Forumas | Registracija | Prisijungti
[ Naujos žinutės · Nariai · Forumo taisyklės · Paieška · RSS ]
Forumas » Правила форума
Правила форума

Šios taisyklės galioja visame forume. Atskirose temose gali būti savos taisyklės, kurios patikslina ir detalizuoja elgesį jose. Tačiau ir tuo atveju šios taisyklės privalomos visiems forumo dalyviams.

Taisyklės reikalingos tam, kad būtų galima patogiai ir konstruktyviai bendrauti forume. Jei jūsų netenkina nustatytos taisyklės - nedalyvaukite forume.

I. Dalyvių registracija.

 1. Registruodamasis forume dalyvis sutinka laikytis forumo taisyklių.
 2. Registruodamasis forume, dalyvis turi nurodyti veikiantį el. pašto ardesą. Tai palengvins mūsų bendravimą. Mes garantuojame šios informacijos slaptumą.
 3. Dalyvis turi teisę pasirinkti vartotojo vardą (nickname), kuris neturi pažeisti moralinių ir etinių normų bei negali žeminti kitų diskusijos dalyvių. Draudžiama registruoti vartotoją panašiu vardu į jau egzistuojančius, jeigu tai klaidins kitus forumo dalyvius.
 4. Dalyviui draudžiama registruotis keliais vardais. Pastebėjus, kad dalyvis naudoja keletą vartotojo vardų, visi jo turimi registracijos vardai bus pašalinti negrįžtamai, o dalyviui bus apribota galimybė patekti į puslapį.

II. Elgesio taisyklės forume.

 1. Diskusijose bendraujama lietuvių kalba. Išimtį sudaro internetinės nuorodos ir citatos. Stenkitės nedaryti grubių gramatikos klaidų, nes dėl to kiti diskusijų dalyviai gali susidaryti neigiamą nuomonę apie jus.
 2. Mes nenorime iš kiekvieno forumo dalyvio padaryti lietuvių kalbos žinovo ir priversti visus rašyti taisyklinga lietuvių kalba, tačiau kalbos darkymo netoleruosime! Nepamirškite „rasyti sveplai leidziama“ (kartais nebūna techninių sąlygų), „tachew rasheety shweplaj“ draudžiama!
 3. Diskusijose bendraujama mandagiai ir neįžeidinėjant vienas kito. Už asmeninius santykių aiškinimąsi bus baudžiama.
 4. Kategoriškai draudžiama bet kokia reklama, tame tarpe ir internetinių svetainių, jei tai nesuderinta su svetainės administracija.
 5. Jūsų parašas turėtų būti ne ilgesnis nei 2 eilutės. Jame taip pat negali būti reklamos, nesuderintos su administracija.

III. Diskusijų temų skelbimo taisyklės.

 1. Temos pavadinimas turi būti informatyvus, kiek galima tiksliau atspindintis temos mintį.
 2. Prieš skelbdami naują temą įsitikinkite, kad ją kuriate reikiamoje skiltyje, o taip pat įsitikinkite ar tas klausimas jau nebuvo išnagrinėtas anksčiau.
 3. Draudžiama skelbti tą pačią temą keliose diskusijose vienu metu. Tokios temos bus trinamos, o dalyviui bus draudžiama dalyvauti diskusijose keletui dienų.

IV. Administracijos ir dalyvių santykiai.

 1. Administratorių sprendimai nediskutuojami! Jei manote esąs nubaustas neteisingai – kreipkitės asmeniškai: asmenine žinute ar elektroniniu paštu. Visi papildomi klausimai forume bus šaliname be jokio perspėjimo, o klausėjas gali būti blokuojamas kelioms dienoms!.
 2. Pastebėję netinkamą diskusijų dalyvių elgesį prašome pranešti forumo administratoriui!

Administracija pasilieka teisę keisti taisykles. Visi pakeitimai forume daromi atsiželgiant į dalyvių nuomonę ir interesus.


Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2021 Free Page Rank Tool