Ketvirtadienis, 2020 spalio mėn. 29, 14:36
Pradinis puslapis | DUK | Registracija | Prisijungti
Svetainės turinys
Paplepėkim
500
Apklausa
Kokie rankdarbiai Jūsų mėgiamiausi?
Atsakymų: 9491
Orai Lietuvoje
Pradinis puslapis » DUK(Dažniausiai užduodami klausimai) » Mezgimas

 
Skirtingai nei nėrime, mezgimo schemose nėra pastovių mezgimo simbolių. Skirtinguose žurnaluose iš įvairių šalių galite rasti skirtingus simbolius tų pačių akių žymėjimui. Dėl to, kad nebūtų dar didesnės sumaišties, nusprendžiau „Mezgimo pradžiamokslyje" visai nenurodyti jokių simbolių. Dažniausiai prie mezgimo schemos būna ir tos schemos simbolių išaiškinimas. Jei vis tik kyla neaiškumų, paklauskite mūsų mezgimo forume ir kas nors jums tikrai padės.

 
Jei nenurodyta kitaip, tada lyginėse eilėse akys išmezgamos tokios, kokios yra. T. y. gerosios akys išmezgamos gerosiomis akimis, išvirkščiosios akys - išvirkščiosiomis.

 
Raportas - tai vienodais intervalais nuolat pasikartojanti mezgimo rašto dalis.


Tušti langeliai reikalingi tam, kad būtų galima grafiškai pavaizduoti mezgimo schemą, kai akių skaičius didinamas arba mažinamas. Į juos tiesiog nekreipkite dėmesio, o iš karto megzkite sekančią akį, einančią po tuščio langelio. Šie langeliai į rašto akių skaičių neįskaičiuojami.

Prisijungti
Vartotojas:
Slaptažodis:
Šiandien


Vardadienius švenčia:


Dienos patarlė:
Horoskopai
Paieška
Statistika

Dabar prisijungusių: 1
Svečių: 1
Registruotų vartotojų: 0
Reklama
Draudžiama be raštiško rankdarbiai.ucoz.com sutikimo naudoti ir platinti šioje svetainėje esančią grafinę bei tekstinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse.
Jei sutikimas gautas, būtina tiesioginė nuoroda į svetainę „Jolitos rankdarbiai“, kaip šaltinį.
Jolitos rankdarbiai © 2008-2020 Free Page Rank Tool